Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ja 1 | Ne 2 | La 3 | Lh 4 | Me 5 | Ra 6 | Zb 7 | Či 8 | Ja 9 | Ha 10 | Ha 11 | Ma 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrůvky | 87 | 17,51 | TR | ||||||||||||
2. | Jabloňov | 84 | 16,48 | ZR | ||||||||||||
3. | Hamry nad Sázavou Tragédky | 78 | 17,11 | ZR | ||||||||||||
4. | Radostín nad Oslavou | 66 | 16,52 | ZR | ||||||||||||
5. | Bohuňov | 44 | 18,53 | SY | ||||||||||||
6. | Lavičky | 43 | 17,41 | ZR | ||||||||||||
7. | Otín | 39 | 18,95 | ZR | ||||||||||||
8. | Žďár nad Sázavou 2 zámek | 28 | 18,73 | ZR | ||||||||||||
9. | Benetice | 21 | 16,78 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
10. | Pohled | 10 | 18,77 | HB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |||
11. | Bory | 6 | 20,22 | ZR | ||||||||||||
12. | Netín | 4 | 19,60 | ZR | ||||||||||||
-. | Pavlínov | 4 | 21,51 | ZR | ||||||||||||
14. | Žižkovo Pole | 3 | 21,38 | HB | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
15. | Bořitov | 0 | 28,19 | BK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Svatoslav | 0 | 51,24 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sebranice | 0 | NP | SY | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ja 1 | Ne 2 | La 3 | Lh 4 | Me 5 | Ra 6 | Zb 7 | Či 8 | Ja 9 | Ha 10 | Ha 11 | Ma 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zbraslav | 94 | 17,37 | BO | ||||||||||||
2. | Jabloňov | 80 | 18,09 | ZR | ||||||||||||
3. | Radostín nad Oslavou | 68 | 18,52 | ZR | ||||||||||||
4. | Lomnička | 30 | 19,89 | BO | ||||||||||||
5. | Otín | 23 | 20,07 | ZR | ||||||||||||
6. | Ořechov | 12 | 21,18 | ZR | - | - | - | - | ||||||||
7. | Výčapy | 5 | 21,17 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Lomnička B | 2 | 22,10 | BO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
9. | Nepoužívat Jabloňov B | 0 | NP | ZR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ja 1 | Ne 2 | La 3 | Lh 4 | Me 5 | Ra 6 | Zb 7 | Či 8 | Ja 9 | Ha 10 | Ha 11 | Ma 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lavičky | 91 | 17,51 | ZR | ||||||||||||
2. | Petrůvky | 82 | 17,75 | TR | ||||||||||||
3. | Otín | 46 | 18,45 | ZR | ||||||||||||
4. | Jabloňov | 37 | 18,11 | ZR | ||||||||||||
5. | Radostín nad Oslavou | 31 | 18,49 | ZR | ||||||||||||
6. | Bohuňov | 20 | 18,69 | SY | - | - | ||||||||||
7. | Bory | 16 | 20,52 | ZR | ||||||||||||
8. | Pavlínov | 15 | 21,47 | ZR | ||||||||||||
9. | Ořechov | 7 | 22,41 | ZR | - | - | - | - | ||||||||
10. | Žižkovo Pole | 2 | 23,16 | HB | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: