Dešná 2013 - Memoriál Jaroslava Mrkvy

Liga: -
Místo: Dešná
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 05. 2013 13:00
Kontakt:   SDH Dešná
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 05. 2013 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2013 13:00
Začátek tipování:  19. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2013 00:00
Zadal: Dešná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

PS 12 bez omezení

Požární útok muži 3B 

B75 C52

Prvních 5 jde do finále o věcné ceny

finále 2B

B65 C42

Ženy 2B

B75 C52

Místo konání:Hřište Tj Sokol Dešná 

pro více info,nás kontaktujte zde:desnasdh@email.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-desna-2013-05-25-3960.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dešná Dešná JHDešná
22Mladoňovice TRAleš Daňhel
35Dešná Dešná BJHDešná
48Hornice TRAleš Bobu


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR14,4214,4114,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI14,3614,6614,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1414,9914,992018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dešná BJH15,3215,4115,412018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krasonice JI15,4215,1815,422018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI15,4315,2015,432018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Police TR15,1315,4615,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mladoňovice TR15,6014,0415,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlatice JI15,0415,7615,762018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Police TR15,0515,7615,762019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hornice TR15,8515,6315,852018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budeč JH16,0015,2016,002019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Střížov JI16,2316,1416,232018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlejov JI16,4616,0716,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Černín ZN16,4916,4916,492018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH16,5515,8816,552019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hornice TR16,6315,4016,632019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kostníky TR16,8416,1016,842019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,7016,8716,872019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Blatnice TR17,0216,8317,022019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lhotice TR17,4017,3117,402019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Únanov ZN18,4616,7718,462019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lesná ZN18,4818,0118,482019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Třebelovice TR18,7117,4718,712019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kojatice TR18,4219,5419,542018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rácovice TR19,7919,3519,792018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Mysletice JI30,9330,8530,932019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bítovánky TR33,1434,3234,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice BTRNPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJINPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Třebelovice TRNPNPNP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI17,4017,6517,652019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6418,3118,312019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,3818,4218,422019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI17,2018,9018,902019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kostníky TR18,7318,9418,942019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,6717,4519,672018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olešná HB19,1019,9919,992019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI20,2619,5420,262018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI21,9620,9621,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Třebelovice TR22,5422,1322,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulov TR28,4818,5728,482018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kostníky TR21,6338,4638,462018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Batelov JINPNPNP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga