Jabloňov 2019 - 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově

Liga: ŽL
Místo: Jabloňov
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Kontakt:   SDH Jabloňov
Telefon:  731517911

Začátek rezervace: 08. 08. 2019 12:00
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:30
Začátek tipování:  08. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Jabloňov Vás zve na 10. kolo Žďárské ligy v požárním útoku mužů, žen a juniorů na trať do Jabloňova!
KDY: neděle 18. srpna 2019
11:30 - prezence týmů
12:00 - zahájení soutěže


KDE: Jabloňov - fotbalové hřiště
Náběh tartan 7x18 metrů, k terčům travnatý povrch!
Pravidla dle Žďárské ligy : http://www.zdarskaliga.cz/pravidla/

Rekordy tratě:
Muži: 16:56 - SDH Lavičky 2016
Ženy: 17:48 – SDH Stará Říše 2018
Junioři: 19:48 - Radostín nad Oslavou 2018
Juniorky: 19:19 - Bohuňov 2018

Rezervace startovního pořadí:


Občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vás,
SDH Jabloňov


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonov-10783.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Netín CirkusZRJan Kupka
22Jasenice TRLuboš Křehlík
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Kuřim BBODavid Herman
55Pohled HBJakub Vašíček
66Trnava TRJakub Halouzka
710Lavičky ZRJan Hejl
813Pavlov ExperimentZRJakub Šimek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Benetice TRPetra Cejpková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Bohuňov SYBarbora Svojanovská
56Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
610Netín ZRKateřina Roušová
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zbraslav BOLuboš Křehlík
22Maršovice juniorZRJiri Mica
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohuňov SYBarbora Svojanovská
24Jabloňov ZRLuboš Křehlík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI17,4817,4117,482018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radostín nad Oslavou ZR18,1017,8318,102019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohuňov SY18,1418,1118,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI17,9318,2018,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Netín ZR18,3017,9518,302016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radostín nad Oslavou ZR18,3717,4618,372018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohuňov SY18,5218,2018,522016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jabloňov ZR18,5118,8018,802019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velké MeziříčíZR18,9217,0618,922016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Horní Meziříčko JH19,0719,1319,132016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Velké MeziříčíZR19,5216,8319,522019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR19,6818,9019,682017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stará Říše JI19,7919,7319,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lhotky Sport ZR19,8417,6719,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benetice TR19,9017,4319,902019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radostín nad Oslavou ZR18,2319,9619,962016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jasenice TR19,8519,9919,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Netín ZR21,1520,9421,152017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heroltice BO20,3721,3121,312016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Pavlov ExperimentZR18,9722,2122,212019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Heroltice BO20,4922,3422,342017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Netín ZR22,4022,3322,402018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jabloňov ZR24,1618,9324,162016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bohuňov SY23,1924,1624,162019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov ExperimentZR19,6925,2225,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velké MeziříčíZR18,9425,9325,932017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velké MeziříčíZR26,0025,3926,002018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pavlov ExperimentJI26,4326,6426,642016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pavlov ZR18,3930,3230,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bohuňov SY18,5433,3333,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lhotky Sport ZR33,8533,5733,852016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velké Meziříčí DorostenkyZR20,4040,3840,382016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jezeřany-Maršovice ZN20,4644,6844,682016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jasenice TRNPNPNP2016/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Netín ZR17,47NPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 Jabloňov, 8. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2017/06/17 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže