Lesná, fotbalové hřiště 2018 - Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár

Liga: -
Místo: Lesná
Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 11. 08. 2018 20:00
Kontakt:   Svoboda Luboš
Telefon:  776119579

Začátek rezervace: 01. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 11. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2018 00:00
Zadal: Luboš Svoboda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne jednokolvě ve dvou kategoriích- PS 12 a Speciál. Pořádající sbor zajišťuje PS12!!! Vítěz kategorie speciál si odnáší putovní pohár SDH Lesná!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-9328.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lesná PS 12ZNLuboš Svoboda
22Šaratice SpecialVYJan Jeřábek
33Mikulovice ZNMichal Urbánek
44Grešlové Mýto Ps12ZNLuboš Svoboda
55Citonice ZNLuboš Svoboda
66Černín ZNJiří Veselý
77Mikulovice PS12ZNMichal Urbánek
88Dešná BJHAleš Coufal
99Černín ZNJiří Veselý
1010Šaratice PS 12 VYJan Jeřábek
1111Grešlové Mýto SpecialZNLuboš Svoboda
1212Šumná Ps12ZNLuboš Svoboda
1313Kojatice TRAleš Šotkovský
1414Citonice Ps12ZNLuboš Svoboda
1515Běhařovice SpecialZNLuboš Svoboda
1616Třebelovice TRJosef Bulíček
1717Únanov SpeciálZNMarek Laitner
1818Újezd Ps12ZNLuboš Svoboda
1919Police TRPavel
2021Kojatice PS 12TRAleš Šotkovský
2122Újezd SpecialZNLuboš Svoboda
2223Běhařovice Ps12ZNLuboš Svoboda
2324Únanov PS 12ZNMarek Laitner
2425Police TRPavel
2530Lesná SpecialZNLuboš Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Černín ZN--15,112018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mikulovice ZN--15,312018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Černín 1ZN--15,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Police TR--15,672018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chvalovice ZN15,6815,6815,682019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Police TR15,8514,7015,852019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mikulovice ZN--16,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dešná BJH16,0814,9816,082019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Třebelovice TR15,9216,1216,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šaratice VY--16,492017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Třebelovice TR--16,582018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dobřínsko ZN16,7016,2416,702019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dešná JH--17,362018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křepice ZN--17,562017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Únanov ZN18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  nerozlišeno -18,0517,9818,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Běhařovice ZN18,1216,9318,122019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Běhařovice ZN--18,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Běhařovice ZN--18,812017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dobřínsko BZN19,8019,4119,802019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mikulovice BZN19,8817,4519,882019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Blížkovice ZN--20,022017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rácovice TR--20,132017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kojatice TR--20,142018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Grešlové Mýto ZN--20,512017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Milíčovice ZN--20,992017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Únanov ZN--21,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Citonice ZN--21,062018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Grešlové Mýto ZN--21,372018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Třebelovice TR--22,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Plenkovice ZN23,1123,3723,372019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Mikulovice ZN24,3323,7324,332019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lukov ZN24,6524,4724,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lesná ZN24,2025,1825,182019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Újezd ZN--26,452018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jezeřany-Maršovice ZN29,4829,9429,942019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Černín ZN60,9161,1661,162019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Lesná ZN--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hornice TR--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Grešlové Mýto ZNNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Šaratice VY--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lesná ZN--NP2018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1118,4718,472019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Miroslav ZN18,3419,3419,342019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Božice ZN19,1720,4220,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kostníky TR18,7620,5520,552019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mikulovice ZN35,2236,8336,832019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/13 Lesná, fotbalové hřiště, V. ročník noční pohárové soutěže v PÚ
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, Noční Lesná, 2B(b65, c42)O putovní pohár
-
2019/08/17 Lesná, hřiště, O pohár, IX. kolo ZNL, !!! 2B - NOČNÍ !!!
ZNL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga