Letohrad- Orlice, areál Ostrov 2016 - Orlické Dozvuky

Liga: -
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 08. 10. 2016 09:00
Kontakt:   Ondřej Pokorný
Telefon:  +733265840

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 07. 10. 2016 12:00
Začátek tipování:  28. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 07. 10. 2016 00:00
Zadal: Ondra Pokorný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

2B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-8097.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
22Bašnice JCMilan Novotný
33Renmotor Jinolice RenmotorJCOndra Pokorný
44Kujavy NJJan Matyáš
55Čeperka NPALeoš Kříž
66Velké Hoštice OPLukáš Pluške
77Šumvald OLBoB Kobylka
88Štíty SUVíťa
99Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1010Myštěves HKOndra Pokorný
1111Hrabišín SURoman Jírů
1212Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1313Dolní Čermná UOOndra Pokorný
1414Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1515Trnava TRJakub Halouzka
1616Letohrad - Kunčice BUOOndra Pokorný
1717Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1818Trnov RKdavid rohlena
1919Bystřec AUOLinda Marešová
2020Košťálov SMLenka Poloprutská
2122Lukavice UOJosef Lehký
2223Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2324Semechnice RKLukáš Žid
2425Záchlumí UOTomáš Cabalka
2526Hrobice PAOndra Kolibík
2627Tošovice NJLukáš Velič
2728Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2829Velichovky NARadovan Bludský
2930Třebihošť TUMartin
3031Smidary HKOndra Pokorný
3132Lysice BKOndřej Daněk
3233Pěnčín JNJan Hloucal
3335Srch PALeoš Panchártek
3436Moravany PAMartin Valenta
3537Pšánky HKJakub Doskočil
3638Choltice PADavid čermák
3739Nepomuky UOLukáš Lešikar
3840Lanšperk UOJan Beneš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Letohrad - Orlice UOOndřej Matyáš
33Smidary HKEliška Rosůlková
44Nepomuky UOKateřina Krudencová
55Letohrad - Kunčice BUOSimona Faltusová
66Libuň JCAndrea Crhová
77Lanšperk UOJan Beneš
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1010Velichovky NAMarkéta Jebavá
1111Horní Čermná UOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Orlice BUO16,4316,7016,702019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabišín SU16,8416,8416,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nevcehle JI16,8516,6416,852019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Radostín nad Oslavou ZR16,7416,8716,872017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bohdalín PE16,8616,9816,982017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zahorčice ST16,4217,0017,002018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Letohrad - Orlice UO17,0518,4217,052014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnov RK--17,062015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Prchalov NJ15,8217,0817,082016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myštěves HK17,0916,2217,092019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pasohlávky BO17,1117,0217,112019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bříšťany JC18,1617,1417,142014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Letohrad - Jeleni UO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Jeleni UO16,4617,1617,162017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice BUO17,1917,9117,192014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lhotky Sport ZR17,2016,2917,202016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chotěmice TA16,6317,2417,242016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Plumlov PV17,1617,2517,252018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Bašnice JC17,2917,6217,292014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pšánky AHK--17,302015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bystřec AUO17,3017,2917,302018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bystřec AUO17,3017,6117,302014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Chrášťany LT16,6417,3017,302017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dolní Čermná UO17,3216,8017,322016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bystřec AUO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bystřec UO17,3217,1517,322017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Myštěves HK--17,322015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Trnov RK16,9217,3317,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lavičky ZR17,3316,3517,332018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Pasohlávky BO16,2817,3517,352017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Čeperka NPA17,2417,3517,352019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Renmotor Jinolice JC17,0817,3717,372019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Renmotor Jinolice JC17,0817,3717,372019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Radostín nad Oslavou ZR17,4216,8117,422018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bystřec BUO17,8917,4317,432014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bašnice JC17,4416,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bašnice JC17,4516,7417,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice CUO17,4417,4117,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Hrobice PA17,4517,4617,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga