Belarus ( Bělorusko ) v roce 2013

Rok:

   Muži   Ženy  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Profi
ID FireSport:   99999995
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  BardejovBJ15,4014,9515,402013/09/21FIRE RACINGSPORT
2.  Velké KarloviceVS15,3915,4315,432014/06/01Štiavnik
3.  BijacovceLE16,5215,4316,522013/09/28Šuňava
4.  VsetínVS17,0014,9517,002014/04/19HUK
5.  MikulůvkaVS--18,202014/06/22Podolí
6.  Široký DůlSY20,6820,8120,812013/10/26Ješov
7.  PozděchovVS22,1421,6322,142014/06/15Hažovice
8.  MikulůvkaVS--31,772014/06/22Hážovice
9.  KalištěJI48,8545,6448,852013/07/13Pochva
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Abrahám Pavel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,00 43 0
Abrahám Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 206 0
Adam Josef 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,47 26 0
ALLSTARS ŠHL 2013/09/14 Drachkov ŠHL 18,37 10 0
Barták Martin 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,53 119 0
Bechný Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,31 21 0
Belko Štefan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,23 50 0
Benada Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 27,21 175 0
Beran Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 28,64 179 0
Bittner Toni 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,75 72 0
Blažek Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 211 0
Bludský Radovan 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,71 35 0
Bouška Libor 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 188 0
Brabence Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,90 123 0
Brabenec Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,94 169 0
Briestenský Martin 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,41 145 0
Brokeš Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,57 121 0
Burda Jaromír 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,40 23 0
Burda Libor 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,60 94 0
Cisárik Matúš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 214 0
Cisárik Matůš 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 22,67 80 0
Čekal Michal 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,44 24 0
Čekal Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,26 51 0
Čermák Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,56 92 0
Člunek 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 71,36 17 0
Dal Marcel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,98 42 0
Dal Marcel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,57 134 0
Daněk Tomáš 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,72 37 0
Daněk Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 34,31 181 0
Dedecius Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 41,83 183 0
Diviš Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,61 95 0
Diviš Vladimír 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,18 112 0
Dobeš Filip 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,02 141 0
Dolní Žďár 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 100,75 20 0
Donát Václav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,58 62 0
Dopírák David 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,40 3 0
DrinkTeam 2013/04/27 Medlov, u požární nádrže - 21,08 8 0
Durlák Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,97 139 0
Ďuršík Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,33 54 0
Dušek Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,64 67 0
Dymeš Daniel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,61 65 0
Fabián Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,59 166 0
Fiala Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 205 0
Figura Daniel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,97 125 0
Fila Vojtěch 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,98 41 0
Fila Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,98 74 0
FIRE RACINGSPORT 2013/09/21 Bardejov, radničné námestie - 15,40 4 0
Fodor Vladislav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 21,68 78 0
Franěk Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,40 86 0
Frey Eric 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,22 49 0
Fryč Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,65 96 0
Fúdr Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,39 22 0
Gehlert Tom 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,78 73 0
Gierlowski Micha 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,27 47 0
Goldman David 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,29 48 0
Grassl Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,10 15 0
Gross Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,57 60 0
Gross Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,00 162 0
Gut Zdeněk 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,45 89 0
Hanuš Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 26,09 171 0
Hazmuka Roman 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,01 140 0
Heinrich Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 27,88 176 0
Herman David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 184 0
Hopp Jan 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,79 59 0
Horní Němčice B 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 67,46 14 0
Horní Pole 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 86,66 19 0
Hospr Tomáš 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,56 27 0
Hospr Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,80 103 0
Hrdlička Jaroslav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,18 17 0
Hrdlička Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 197 0
Hrdlička Vašek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,48 90 0
Hruška Antonín 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,27 163 0
Hruška Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,69 69 0
Hudáč Jaroslav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - NP 81 0
Hudec Vladimír 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,52 131 0
Hůla Jan 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,72 36 0
Hůla Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 202 0
Hyčka Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 24,12 159 0
Hynek Milan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,13 43 0
Illichmann David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 24,01 158 0
Janda Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,08 11 0
Janda Michal 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,32 21 0
Janoušek Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,29 115 0
Ješov 2013/10/26 Široký Důl - 20,81 85 0
Jílek Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,24 80 0
Jiráček Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,21 47 0
Jirčák Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,22 127 0
Jiroud Tadeaš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 26,23 172 0
Jirouš Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,94 9 0
Jirouš Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 16,96 7 0
Jonáš Aleš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,59 135 0
Kadara Josef 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,64 33 0
kahánek Ondra 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,06 41 0
Kalous Dominik 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 191 0
Kalužník David 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,76 38 0
Kameňáci 2013/06/16 Krašovice ZČHL NP 21 0
Kašťák Martin 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,21 70 0
Klech David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 203 0
Klimeš Martin 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,46 54 0
Klimeš Martin 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,58 61 0
Kokta Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,09 126 0
Kolka Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,03 107 0
Komárek Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 27,98 177 0
Kozák Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,10 110 0
Kožina Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 194 0
Krbec Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,98 153 0
Krivokapič Milan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,88 137 0
Krupa Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,78 100 0
Krykorka Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,06 142 0
Kříž František 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 41,63 182 0
Kšána Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,36 117 0
Kuba Anton 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,14 44 0
Kuba Anton 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,15 44 0
kubát Pavel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,62 29 0
kubát Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,28 52 0
Kuča Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,34 84 0
Kucharik Erik 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,27 144 0
Kuchařík Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,82 38 0
Kunžak 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 57,72 8 0
Kyněra Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 207 0
Langer Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,26 18 0
Langer Petr 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,30 20 0
Laufke Michael 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,67 68 0
Lausitz 2013/04/13 Jablonec nad Nisou - 64,35 11 0
Levý Radek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,78 99 0
Lidmila Jaromír 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,64 34 0
Lipolec 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 67,50 15 0
Malast Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 26,05 170 0
Malý Josef 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,30 128 0
Maňas Pavel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,13 16 0
Maňas Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 193 0
Markvarec 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 67,71 16 0
Mařan Petr 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,80 8 0
Masný Matěj 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,59 31 0
Matěj Masný 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,28 71 0
Medvecký Marko 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 201 0
Mencl Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 208 0
Mikulenka Zbyněk 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,44 88 0
Mládek Josef 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,67 6 0
Mládek Josef 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 16,98 8 0
Mláka Josef 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,47 66 0
Mláka Josef 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 212 0
Mláka Peter 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,94 62 0
Mláka Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,66 147 0
Mlejnek Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,70 70 0
Mrozowski Libor 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,29 19 0
Mrozowski Libor 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,57 28 0
Navrkal Luboš 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,08 14 0
Navrkal Luboš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,13 78 0
Nedrchal Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,92 151 0
Netolický Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,67 97 0
Novotný Vláclav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,45 65 0
Novotný Vladimír 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,14 69 0
Otýpka Luděk 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,18 45 0
Otýpka Luděk 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,25 81 0
Papuga Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,50 59 0
Paška Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 23,84 157 0
Pauliček Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 21,73 79 0
Pavelka Denis 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 186 0
Pavelka Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,47 25 0
Pavelka Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,52 25 0
Pavelka Marek 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,70 34 0
Pavelka Marek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,77 37 0
Pavlíček Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,79 102 0
Pavlišta František 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 30,09 180 0
Pecník Rastislav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,99 68 0
Pěkný Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 15,60 1 0
Pěkný Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,19 2 0
Pipiš Daniel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,53 133 0
Pitra Dominik 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,47 130 0
Pitrmoc Ladislav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,89 138 0
Plavec Štěpán 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,27 114 0
Plinknout 2013/06/09 Lipová - hlavní hřiště EXČR 19,23 26 0
Pochva 2013/07/13 Kaliště PLPU 48,85 25 0
Pola Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,56 93 0
Pospíšil Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,31 53 0
Pospíšil Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,45 52 0
Preclík Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,90 150 0
Radvan Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,07 109 0
Raizer Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,34 129 0
Rudolf Radek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 200 0
Rulík Martin 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 23,05 155 0
Růžička Vojtěch 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,88 40 0
Růžička Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,93 39 0
Ryl Karel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,73 7 0
Ryl Karel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,67 148 0
Říma Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 26,35 173 0
Sabil David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,54 91 0
Sedláček Milan 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,16 63 0
Sedláček milan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,31 82 0
Sejkora David 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,72 58 0
Sejkora David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,02 75 0
Skalka Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,77 36 0
Slatinský Petr 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,45 53 0
Slatinský Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,64 146 0
Slovák Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,95 40 0
Sluka Pavel 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,92 74 0
Soukeník Ondřej 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,88 60 0
Soukeník Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,04 76 0
Soukup Rostislav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,32 49 0
Soukup Rostislav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 209 0
Stajka 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 78,78 18 0
Stodola Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,34 164 0
Strašil Martin 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,31 116 0
Strnad Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 198 0
Studená 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 67,18 13 0
Studnička David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 28,51 178 0
Stuchlík Martin 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,06 13 0
Stýblo Jindřich 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,64 56 0
Sumrakov 2013/07/05 Horní Meziříčko, hřiště - 50,50 4 0
Svoboda Jaroslav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,48 58 0
Szabo Martin 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,84 73 0
Šafařík Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,11 111 0
Šeiner Václav 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,25 64 0
Šeiner Václav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,85 168 0
Šída Michal 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 19,78 67 0
Škarupa Radim 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,56 120 0
Škařupa Radim 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 21,01 75 0
Šmída Adam 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 26,41 174 0
Štefan Belko 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,70 33 0
Štěpánek Milan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,83 136 0
Štinčík Viliam 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,20 18 0
Štinčík Viliam 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 196 0
Šuba Radek 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,02 12 0
Šuba Radek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 195 0
Šuňava 2013/09/28 Bijacovce, štadión - 16,05 13 0
Šuňava 2013/09/28 Bijacovce, štadión - 16,52 17 0
Švejda Radim 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,43 51 0
Tarant Stanislav 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,22 143 0
Těšický Jakub 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 16,96 10 0
Těšický Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,04 10 0
Thale Sebastian 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,78 122 0
Tomšíček Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,11 42 0
Tragédi 2013/07/21 Radostín nad Oslavou ŽL 39,52 21 0
Tregner Karel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,34 55 0
Trunec Pavel 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 189 0
Tubler Roland 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - NP 82 0
Tydrych Lukáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,18 46 0
Tydrych Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,70 35 0
Tykal Marek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,09 13 0
Tykal Marek 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,70 32 0
Václav Kinský 2013/07/28 Strážov ŠH 467,19 20 0
Vaculín Petr 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,34 83 0
Vácha Libor 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 24,55 160 0
Vácha Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 23,72 156 0
Váňa Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,98 152 0
Vaněk Filip 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,71 167 0
Vašulín Miloš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,94 106 0
Vild David 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 25,43 165 0
Vincenci Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,89 105 0
Vitko Peter 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR NP 190 0
Vízner Michal 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 22,77 149 0
Vlastimil Žák 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,10 15 0
Vlček Tomáš 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,59 30 0
Volf Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 16,32 2 0
Volf Jiří 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 18,33 50 0
Vondra Adam 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,68 31 0
Vondra Adam 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 21,53 132 0
Vondra Kuba 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 23,00 154 0
Vrabec Milan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 18,44 57 0
Vráblík Jan 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 17,23 16 0
Vráblík Jan 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 17,33 22 0
Walica Jiří 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,83 104 0
Walica Jiří 2013/04/14 Jablonec nad Nisou - 20,47 72 0
Wolf Ondřej 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 20,21 113 0
Zajan Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 16,95 6 0
Zapletal Radek 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,36 85 0
Zimmer Antonín 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 24,58 161 0
Žemlička Jakub 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,70 98 0
Žilík Vojtěch 2013/04/13 Jablonec nad Nisou FSCR 19,79 101 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


17. místo ŠH 2014

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel, nejlepěí čas: 18,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Abrahám Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Adam Josef, nejlepěí čas: 17,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská hasičská liga

Tým: Belarus ( Bělorusko ) ALLSTARS ŠHL, nejlepěí čas: 18,37 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Barták Martin, nejlepěí čas: 20,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bechný Jaroslav, nejlepěí čas: 17,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Belko Štefan, nejlepěí čas: 18,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Benada Michal, nejlepěí čas: 27,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Beran Vojtěch, nejlepěí čas: 28,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bittner Toni, nejlepěí čas: 18,75 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Blažek Tomáš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bludský Radovan, nejlepěí čas: 17,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Bouška Libor, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabence Ondřej, nejlepěí čas: 20,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brabenec Jiří, nejlepěí čas: 25,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Briestenský Martin, nejlepěí čas: 22,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Brokeš Tomáš, nejlepěí čas: 20,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Burda Jaromír, nejlepěí čas: 17,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Burda Libor, nejlepěí čas: 19,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matúš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Cisárik Matůš, nejlepěí čas: 22,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal, nejlepěí čas: 18,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čekal Michal, nejlepěí čas: 17,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Čermák Michal, nejlepěí čas: 19,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel, nejlepěí čas: 21,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dal Marcel, nejlepěí čas: 17,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš, nejlepěí čas: 34,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Daněk Tomáš, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dedecius Ondřej, nejlepěí čas: 41,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Diviš Michal, nejlepěí čas: 19,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Diviš Vladimír, nejlepěí čas: 20,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dobeš Filip, nejlepěí čas: 22,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Donát Václav, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dopírák David, nejlepěí čas: 16,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) DrinkTeam, nejlepěí čas: 21,08 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Durlák Michal, nejlepěí čas: 21,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ďuršík Michal, nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dušek Jakub, nejlepěí čas: 18,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Dymeš Daniel, nejlepěí čas: 18,61 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fabián Michal, nejlepěí čas: 25,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fiala Jiří, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Figura Daniel, nejlepěí čas: 20,97 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch, nejlepěí čas: 18,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fila Vojtěch, nejlepěí čas: 17,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) FIRE RACINGSPORT, nejlepěí čas: 15,40 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fodor Vladislav, nejlepěí čas: 21,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Franěk Lukáš, nejlepěí čas: 19,40 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Frey Eric, nejlepěí čas: 18,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fryč Tomáš, nejlepěí čas: 19,65 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Fúdr Jan, nejlepěí čas: 17,39 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gehlert Tom, nejlepěí čas: 18,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gierlowski Micha, nejlepěí čas: 18,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Goldman David, nejlepěí čas: 18,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Grassl Petr, nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Jakub, nejlepěí čas: 18,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gross Tomáš, nejlepěí čas: 25,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Gut Zdeněk, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hanuš Jiří, nejlepěí čas: 26,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hazmuka Roman, nejlepěí čas: 22,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Heinrich Lukáš, nejlepěí čas: 27,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Herman David, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hopp Jan, nejlepěí čas: 18,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš, nejlepěí čas: 19,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hospr Tomáš, nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav, nejlepěí čas: 17,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Jaroslav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hrdlička Vašek, nejlepěí čas: 19,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Antonín, nejlepěí čas: 25,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hruška Ondřej, nejlepěí čas: 18,69 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hudáč Jaroslav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hudec Vladimír, nejlepěí čas: 21,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan, nejlepěí čas: 17,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hůla Jan, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hyčka Vojtěch, nejlepěí čas: 24,12 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Hynek Milan, nejlepěí čas: 18,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Illichmann David, nejlepěí čas: 24,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal, nejlepěí čas: 17,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janda Michal, nejlepěí čas: 17,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Janoušek Jaroslav, nejlepěí čas: 20,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ješov, nejlepěí čas: 20,81 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jílek Jan, nejlepěí čas: 19,24 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiráček Vojtěch, nejlepěí čas: 18,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirčák Ondřej, nejlepěí čas: 21,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jiroud Tadeaš, nejlepěí čas: 26,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub, nejlepěí čas: 16,96 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jirouš Jakub, nejlepěí čas: 16,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Jonáš Aleš, nejlepěí čas: 21,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kadara Josef, nejlepěí čas: 17,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) kahánek Ondra, nejlepěí čas: 18,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kalous Dominik, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kalužník David, nejlepěí čas: 17,76 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Západočeská hasičská liga

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kameňáci, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kašťák Martin, nejlepěí čas: 20,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klech David, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin, nejlepěí čas: 18,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Klimeš Martin, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kokta Jiří, nejlepěí čas: 21,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kolka Michal, nejlepěí čas: 20,03 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Komárek Michal, nejlepěí čas: 27,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kozák Jakub, nejlepěí čas: 20,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kožina Lukáš, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krbec Ondřej, nejlepěí čas: 22,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krivokapič Milan, nejlepěí čas: 21,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krupa Lukáš, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Krykorka Jiří, nejlepěí čas: 22,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kříž František, nejlepěí čas: 41,63 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kšána Petr, nejlepěí čas: 20,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton, nejlepěí čas: 18,15 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuba Anton, nejlepěí čas: 18,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel, nejlepěí čas: 17,62 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) kubát Pavel, nejlepěí čas: 18,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuča Petr, nejlepěí čas: 19,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kucharik Erik, nejlepěí čas: 22,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kuchařík Petr, nejlepěí čas: 17,82 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Kyněra Petr, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr, nejlepěí čas: 17,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Langer Petr, nejlepěí čas: 17,26 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Laufke Michael, nejlepěí čas: 18,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lausitz, nejlepěí čas: 64,35 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Levý Radek, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Lidmila Jaromír, nejlepěí čas: 17,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Malast Jan, nejlepěí čas: 26,05 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Malý Josef, nejlepěí čas: 21,30 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Maňas Pavel, nejlepěí čas: 17,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mařan Petr, nejlepěí čas: 16,80 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Masný Matěj, nejlepěí čas: 17,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Matěj Masný, nejlepěí čas: 20,28 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Medvecký Marko, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mencl Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mikulenka Zbyněk, nejlepěí čas: 19,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef, nejlepěí čas: 16,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mládek Josef, nejlepěí čas: 16,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef, nejlepěí čas: 19,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Josef, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Peter, nejlepěí čas: 18,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mláka Petr, nejlepěí čas: 22,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mlejnek Jan, nejlepěí čas: 18,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor, nejlepěí čas: 17,57 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Mrozowski Libor, nejlepěí čas: 17,29 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš, nejlepěí čas: 17,08 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Navrkal Luboš, nejlepěí čas: 19,13 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Nedrchal Lukáš, nejlepěí čas: 22,92 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Netolický Tomáš, nejlepěí čas: 19,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vláclav, nejlepěí čas: 19,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Novotný Vladimír, nejlepěí čas: 20,14 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk, nejlepěí čas: 18,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Otýpka Luděk, nejlepěí čas: 19,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Papuga Michal, nejlepěí čas: 18,50 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Paška Pavel, nejlepěí čas: 23,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pauliček Jakub, nejlepěí čas: 21,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Denis, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub, nejlepěí čas: 17,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Jakub, nejlepěí čas: 17,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavelka Marek, nejlepěí čas: 17,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlíček Jakub, nejlepěí čas: 19,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pavlišta František, nejlepěí čas: 30,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pecník Rastislav, nejlepěí čas: 19,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 16,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pěkný Jakub, nejlepěí čas: 15,60 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pipiš Daniel, nejlepěí čas: 21,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitra Dominik, nejlepěí čas: 21,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pitrmoc Ladislav, nejlepěí čas: 21,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Plavec Štěpán, nejlepěí čas: 20,27 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Extraliga ČR

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Plinknout, nejlepěí čas: 19,23 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Pelhřimovská liga

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pochva, nejlepěí čas: 48,85 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pola Ondřej, nejlepěí čas: 19,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub, nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Pospíšil Jakub, nejlepěí čas: 18,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Preclík Jan, nejlepěí čas: 22,90 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Radvan Jaroslav, nejlepěí čas: 20,07 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Raizer Jan, nejlepěí čas: 21,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Rudolf Radek, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Rulík Martin, nejlepěí čas: 23,05 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch, nejlepěí čas: 17,93 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Růžička Vojtěch, nejlepěí čas: 17,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel, nejlepěí čas: 16,73 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Ryl Karel, nejlepěí čas: 22,67 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Říma Jaroslav, nejlepěí čas: 26,35 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sabil David, nejlepěí čas: 19,54 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček Milan, nejlepěí čas: 19,16 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sedláček milan, nejlepěí čas: 19,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David, nejlepěí čas: 18,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sejkora David, nejlepěí čas: 19,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Skalka Tomáš, nejlepěí čas: 17,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr, nejlepěí čas: 22,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slatinský Petr, nejlepěí čas: 18,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Slovák Pavel, nejlepěí čas: 17,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Sluka Pavel, nejlepěí čas: 20,92 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej, nejlepěí čas: 18,88 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukeník Ondřej, nejlepěí čas: 19,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Soukup Rostislav, nejlepěí čas: 18,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stodola Jan, nejlepěí čas: 25,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Strašil Martin, nejlepěí čas: 20,31 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Strnad Jiří, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Studnička David, nejlepěí čas: 28,51 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stuchlík Martin, nejlepěí čas: 17,06 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Stýblo Jindřich, nejlepěí čas: 18,64 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Svoboda Jaroslav, nejlepěí čas: 18,48 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Szabo Martin, nejlepěí čas: 20,84 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šafařík Michal, nejlepěí čas: 20,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav, nejlepěí čas: 25,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šeiner Václav, nejlepěí čas: 19,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šída Michal, nejlepěí čas: 19,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škarupa Radim, nejlepěí čas: 20,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Škařupa Radim, nejlepěí čas: 21,01 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šmída Adam, nejlepěí čas: 26,41 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štefan Belko, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štěpánek Milan, nejlepěí čas: 21,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Štinčík Viliam, nejlepěí čas: 17,20 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek, nejlepěí čas: 17,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuba Radek, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Šuňava, nejlepěí čas: 16,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Švejda Radim, nejlepěí čas: 18,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tarant Stanislav, nejlepěí čas: 22,22 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub, nejlepěí čas: 16,96 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Těšický Jakub, nejlepěí čas: 17,04 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Thale Sebastian, nejlepěí čas: 20,78 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tomšíček Vojtěch, nejlepěí čas: 18,11 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Žďárská liga

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tragédi, nejlepěí čas: 39,52 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tregner Karel, nejlepěí čas: 18,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Trunec Pavel, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tubler Roland, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Lukáš, nejlepěí čas: 18,18 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tydrych Michal, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek, nejlepěí čas: 17,09 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Tykal Marek, nejlepěí čas: 17,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Václav Kinský, nejlepěí čas: 467,19 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaculín Petr, nejlepěí čas: 19,34 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vácha Libor, nejlepěí čas: 24,55 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vácha Ondřej, nejlepěí čas: 23,72 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Váňa Tomáš, nejlepěí čas: 22,98 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vaněk Filip, nejlepěí čas: 25,71 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vašulín Miloš, nejlepěí čas: 19,94 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vild David, nejlepěí čas: 25,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vincenci Jan, nejlepěí čas: 19,89 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vitko Peter, nejlepěí čas: NP PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vízner Michal, nejlepěí čas: 22,77 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlastimil Žák, nejlepěí čas: 17,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vlček Tomáš, nejlepěí čas: 17,59 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 16,32 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Volf Jiří, nejlepěí čas: 18,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 17,68 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Adam, nejlepěí čas: 21,53 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vondra Kuba, nejlepěí čas: 23,00 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vrabec Milan, nejlepěí čas: 18,44 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan, nejlepěí čas: 17,33 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Vráblík Jan, nejlepěí čas: 17,23 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří, nejlepěí čas: 19,83 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Walica Jiří, nejlepěí čas: 20,47 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Wolf Ondřej, nejlepěí čas: 20,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zajan Jakub, nejlepěí čas: 16,95 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zapletal Radek, nejlepěí čas: 19,36 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Zimmer Antonín, nejlepěí čas: 24,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žemlička Jakub, nejlepěí čas: 19,70 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Belarus ( Bělorusko ) Žilík Vojtěch, nejlepěí čas: 19,79 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2013/10/26Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Leninahttps://youtu.be/OHuJ39g0LOs

Dalibor Velčovský
2013/09/14Drachkov, O pohár drachkovské lamyhttps://youtu.be/R56L_sU5L0Y

Václav Sedlecký
2013/07/28Strážov, Železný hasič - Strážov 2013https://youtu.be/zFdUX34i0r0

Honza Adamec
2013/07/13Kaliště, Javořická noční soutěž, 2.ročníkhttps://youtu.be/Cc9UwXzzlTg

Vojta Šindelář
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Belarus ( Bělorusko ) https://www.facebook.com/groups/108122059243435/
2018/02/28
-
Šumavská liga http://sumavska-liga.webnode.cz/
2014/02/24
ŠH
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2013

      Kdy Kde St.č. Liga
      2013/06/22 Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku 5
      -
      2013/09/07 Havlovice, Sportovní areál, 10.kolo Východočeské hasičské ligy 7
      VČHL
      2013/09/08 Lhota za Červeným Kostelcem, 11.kolo Východočeské hasičské ligy 24
      VČHL
      2013/09/14 Dobré Pole - na hřišti, 11. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy 10
      PL
      2013/09/21 Bardejov, radničné námestie, O pohár primátora mesta Bardejov 13
      -
      2013/09/28 Bijacovce, štadión, finále Východoslovenskej hasičskej ligy 23
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře