Kamenice nad Lipou, - 2010 -

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 06. 2010 13:00
Kontakt:   Martin Dvořák, tel: 721503491
Telefon:  +420
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kunemil HB 17,59 - -
2.  Chotěmice TA 17,61 - -
3.  Kámen HB 17,89 - -
4.  Krasonice JI 17,96 - -
5.  Tučapy TA 18,77 - -
6.  Chrbonín TA 18,95 - -
7.  Žďár JH 19,66 - -
8.  Nová Včelnice JH 19,98 - -
9.  Želeč TA 20,54 - -
10.  Řepeč TA 20,91 - -
11.  Batelov B JI 21,14 - -
12.  Kozmice TA 21,23 - -
13.  Heřmaneč JH 21,25 - -
14.  Nová Ves JI 21,31 - -
15.  Dvorce TA 21,78 - -
16.  Český Rudolec B JH 23,26 - -
17.  Choustník TA 23,52 - -
18.  Humpolec PE 23,71 - -
19.  Rohovka PE 23,93 - -
20.  Chrbonín B TA 25,79 - -
21.  Stoklasná Lhota TA 27,48 - -
22.  Rynárec PE 28,85 - -
23.  Markvartice JI 29,02 - -
24.  Batelov JI 29,57 - -
25.  Strachoňovice JI 36,07 - -
26.  Dačice I JH 38,81 - -
27.  Drunče JH 78,14 - -
28.  Obrataň PE NP - -
28.  Dvorce TA NP - -
28.  Kamenice nad Lipou PE NP - -
28.  Mirošov JI NP - -
28.  Včelnička PE NP - -
28.  Květinov HB NP - -
28.  Český Rudolec JH NP - -
28.  Želetava TR NP - -
28.  Roseč JH NP - -
28.  Načeradec BN NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 21,83 - -
2.  Chotěmice TA 22,32 - -
3.  Kamenice nad Lipou PE 22,65 - -
4.  Nová Včelnice JH 23,15 - -
5.  Kozmice TA 25,37 - -
6.  Rohovka PE 26,10 - -
7.  Chrbonín TA 28,48 - -
8.  Tučapy TA 31,90 - -
9.  Načeradec BN 38,60 - -
10.  Ondřejov PE 41,21 - -
11.  Markvartice JI 43,54 - -
12.  Nová Ves JI NP - -
12.  Řepeč TA NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH--16,882018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár AJH17,1317,1117,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stoklasná Lhota TA16,8617,2217,222016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE16,9817,4617,462019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH17,3917,5617,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH17,6617,1117,662019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice AJI17,6717,2117,672019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH16,9417,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Němčice JH17,7617,6717,762019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Božejovice TA17,7917,5317,792019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Heřmaneč JH17,2617,8417,842017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,9616,7417,962016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žirovnice PE17,5218,0018,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Strachoňovice JI--18,122018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH18,1217,1918,122019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,6518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice JI17,2418,1918,192017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Batelov JI17,8018,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohdalín PE17,9618,2518,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žirovnice PE17,3818,2918,292019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN--18,312018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Strachoňovice JI18,3418,3218,342019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strmilov JH18,3817,9918,382019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotěmice TA18,5016,9018,502016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chválkov PE--18,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bílý Kámen JI18,3918,5918,592016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drunče JH18,6818,0518,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE18,7918,5018,792016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libkova Voda PE--18,792018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Heřmaneč JH18,8917,7518,892016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře