Benešov u Semil 2014 - O pohár SDH Benešov

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz
Kdy: 24. 08. 2014 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Michaela


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,51 16,51 16,13
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,61 16,61 16,03
3.  Letohrad - Kunčice C UO 16,87 16,57 16,87
4.  Plumlov PV 16,95 16,95 16,14
5.  Trnava TR 16,98 16,43 16,98
6.  Lhotky Sport ZR 16,99 16,99 16,75
7.  Starý Lískovec Sport BM 17,01 16,97 17,01
8.  Bohdalín PE 17,43 16,96 17,43
9.  Lavičky ZR 17,61 16,79 17,61
9.  Tuř JC 17,61 16,18 17,61
11.  Žebnice PS 17,86 17,86 17,57
12.  Slavětín LN 17,89 17,67 17,89
13.  Myštěves HK 17,93 17,44 17,93
14.  Chrášťany LT 17,94 17,52 17,94
15.  Stará Říše JI 18,07 16,38 18,07
16.  Libuň JC 18,12 18,12 17,35
17.  Dvorce TA 18,29 18,29 18,16
18.  Velký Třebešov NA 18,34 17,37 18,34
19.  Košťálov SM 18,35 18,35 18,27
20.  Čeperka N PA 18,69 18,53 18,69
21.  Jeřmanice LI 18,70 18,52 18,70
22.  Malá Skála JN 18,77 18,37 18,77
23.  Podůlší B JC 18,95 18,95 18,87
24.  Dobšín Kamenice MB 19,02 16,97 19,02
25.  Lestkov SM 19,07 19,07 17,26
26.  Petrovice TR 19,09 18,56 19,09
27.  Benešov u Semil SM 19,28 18,08 19,28
28.  Letohrad - Kunčice B UO 19,30 18,83 19,30
29.  Slepotice PA 19,42 18,36 19,42
30.  Bozkov SM 19,69 19,04 19,69
31.  Sychotín BK 20,77 20,77 20,60
32.  Hrobice PA 25,43 18,95 25,43
33.  Chotěmice TA NP NP NP
33.  Tatobity SM NP NP NP
33.  Jirkov JN NP NP NP
33.  Trnov RK NP NP NP
33.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
33.  Žernovník BK NP NP NP
33.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chrášťany LT 16,33 16,21 16,33
2.  Radíkov OL 16,39 16,39 16,07
3.  Myštěves HK 16,84 16,84 16,72
4.  Nevcehle JI 17,10 16,84 17,10
5.  Sychotín BK 17,33 17,33 17,07
6.  Libuň JC 17,63 17,46 17,63
7.  Jablonec nad Jizerou SM 17,89 17,89 17,26
8.  Benešov u Semil SM 18,38 18,38 17,61
9.  Dvorce TA 18,48 17,85 18,48
10.  Krásná Ves MB 18,61 18,04 18,61
11.  Malá Skála Béčko JN 18,74 18,37 18,74
12.  Bratříkov JN 19,36 18,81 19,36
13.  Vitiněves JC 20,71 20,61 20,71
14.  Letohrad - Kunčice UO 20,72 20,72 18,35
15.  Radimovice LI 28,79 19,08 28,79
16.  Bozkov SM 45,75 20,27 45,75

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity Bity sportSM16,7016,8516,852015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Jirkov JN17,1117,2317,232015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2417,242015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Sychrov MB16,5617,6117,612015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Myštěves HK17,0717,6717,672015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Dobšín MB17,4517,7817,782015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Benešov u Semil SM17,4618,1518,152015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Pšánky HK18,3517,0018,352015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Krásná Ves MB19,0718,8019,072015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Košťálov SM19,1018,7019,102015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  - Malá Skála-18,4019,2619,262015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Jirkov BJN18,6019,5119,512015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Jílové u Držkova JN19,5718,5719,572015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14.  Lestkov SM17,6019,6819,682015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15.  Loukov MB20,1819,2420,182015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
16.  Veselá MB20,7120,3120,712015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
17.  Kosmonosy MB20,8016,5620,802015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
18.  Podůlší BéčkoJC20,1521,6821,682015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
19.  Libuň JC26,3424,4126,342015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
20.  Mříčná SMNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
21.  Dneboh MBNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jablonec nad Jizerou SM16,7017,3217,322015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2. Malá Skála Béčko JN16,5917,7117,712015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3. Myštěves HK17,8217,7917,822015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4. Sychrov MB17,8817,7917,882015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5. Borovice MB16,7718,1218,122015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6. Krásná Ves MB18,1417,2118,142015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7. Libuň JC17,4018,1818,182015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8. Bratříkov JN18,3217,9818,322015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9. Košťálov SM18,6018,2318,602015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10. Malá Skála Áčko JN18,2719,5519,552015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11. Radimovice LI18,9719,9419,942015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12. Břehy MB20,2819,4820,282015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13. Huť JN23,6731,9331,932015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14. Benešov u Semil SMNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15. Těpeře JNNPNPNP2015/09/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 David Sedlák  16,46 20 11.08.2014 12:16
 Lukáš Nosek  16,38 12 22.08.2014 01:09
 Petr Kropáč  16,66 10 20.08.2014 07:40
 Daniel Štěpánek  16,73 3 14.08.2014 12:32
 Hana Jarolímková  16,20 0 23.08.2014 09:10
 Michal Matějíček  16,24 0 22.08.2014 13:45


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Hana Jarolímková  16,34 24 23.08.2014 09:10
 Lukáš Nosek  16,35 23 22.08.2014 01:09
 David Sedlák  16,38 20 11.08.2014 12:17
 Michal Matějíček  16,42 16 22.08.2014 13:45
 Petr Kropáč  16,51 7 20.08.2014 07:41
 Daniel Štěpánek  16,82 0 14.08.2014 12:32

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chrášťany - Ženy

16,33https://youtu.be/HFqG5MytpVY Vašek Maderák

Chrášťany - Ženy

16,33https://youtu.be/zrEp9lQiWOI Vašek Maderák

Renmotor Jinolice - Muži

16,51https://youtu.be/GdTxIxQZR8c Hana Jarolímková

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

16,61https://youtu.be/iGD9FYakOTM Karel Boukal

Myštěves - Ženy

16,84https://youtu.be/554t-h4uftE Veronika Borůvková

Libuň - Ženy

17,63https://youtu.be/8sAFFx7jMpY Hana Jarolímková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře