Brno, Běh na 60 m hoši 2014 - Mistrovství republiky hry Plamen

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.dh.cz/
Kdy: 04. 07. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Bukovsko Josef Dudlíček CB 12,98 16,19 12,98
2.  Bludov Radomír Bureš SU 13,15 13,28 13,15
3.  Manětín Patrik Hnátek PS 13,47 13,47 14,18
4.  Bludov Pavel Weidinger SU 13,72 14,97 13,72
5.  Poniklá Aleš Hartig SM 13,83 17,82 13,83
6.  Nová Ves Lukáš Brim OV 13,92 13,92 14,67
7.  Letohrad - Orlice Jan Matyáš UO 13,97 13,97 15,59
8.  Letohrad - Orlice Jan Hauf UO 14,07 14,07 16,48
9.  Poniklá František Erlebach SM 14,08 15,09 14,08
10.  Nová Ves Filip Rojek OV 14,12 14,74 14,12
10.  Bludov Tomáš Riedl SU 14,12 14,12 -
12.  Přerov Dominik Šmída PR 14,36 14,36 15,16
13.  Letohrad - Orlice Petr Hlaváček UO 14,68 14,68 NP
14.  Letohrad - Orlice Martin Dušek UO 15,02 17,33 15,02
15.  Dolní Bukovsko Miloslav Boček CB 15,06 17,15 15,06
15.  Klučov Vojtěch Kosina KO 15,06 15,06 15,92
17.  Brada Pavel Válek JC 15,50 15,50 16,80
18.  Letohrad - Orlice Patrik Peťovský UO 15,53 15,53 -
19.  Bohuslavice u Zlína Lukáš Kamenčák ZL 15,60 15,60 -
20.  Dolní Bukovsko Jakub Koudelka CB 15,71 16,01 15,71
21.  Drnovice Aleš Sekanina VY 16,24 16,24 NP
22.  Brada Jan Plesar JC 16,38 NP 16,38
23.  Dolní Bukovsko Filip Chochol CB 16,53 16,53 33,97
24.  Bludov Vojtěch Kotrlý SU 16,61 20,98 16,61
25.  Nová Ves Petr Martuš OV 16,62 16,62 32,40
26.  Manětín Martin Smutný PS 16,68 16,68 19,41
27.  Nová Ves Miroslav Musiol OV 16,74 NP 16,74
28.  Brada Jakub Plesar JC 16,78 16,78 17,76
29.  Klučov Dominik Horniaček KO 16,87 16,87 20,10
30.  Dolní Měcholupy Jiří Voříšek AB 16,90 16,90 NP
31.  Nová Ves Ondřej Bobrovský OV 17,05 NP 17,05
32.  Nová Ves Matyáš Lefner OV 17,20 NP 17,20
33.  Velenka Matouš Adam NB 17,32 17,32 -
34.  Klučov Jakub Král KO 17,82 17,82 18,57
35.  Dolní Měcholupy Lukáš Plhal AB 17,91 18,06 17,91
36.  Drnovice Petr Vojtek VY 17,97 17,97 NP
37.  Klučov Jiří Sládek KO 18,00 18,00 -
37.  Přerov Ondřej Bucher PR 18,00 18,00 -
39.  Klučov Maxmilián Ďuriš KO 18,20 NP 18,20
40.  Velenka Jakub Košnář NB 18,25 18,25 NP
41.  Přerov Marek Kostura PR 18,28 18,28 18,46
42.  Žlutice Pavel Pacík KV 18,50 18,50 -
43.  Žlutice Jiří Richter KV 18,83 18,83 -
44.  Klučov Jakub Kaše KO 19,23 19,23 21,09
45.  Manětín Tomáš Vobořil PS 20,38 NP 20,38
46.  Dolní Bukovsko Stanislav Vořech CB 21,12 21,12 -
47.  Velenka Daniel Krátký NB 21,45 NP 21,45
48.  Klučov Ondřej Rudolf KO 25,64 25,64 39,01
49.  Klučov Ondřej Řípa KO NP NP NP
49.  Velenka Tomáš Procházka NB NP NP NP
49.  Dolní Měcholupy Petr Nekolný AB NP NP NP
49.  Drnovice Vojtěch Formánek VY NP NP -
49.  Klučov David Balog KO NP NP NP
49.  Poniklá Kryštof Hájek SM NP NP -
49.  Nová Ves Štěpán Ulman OV NP NP -
49.  Bludov Patrik Šíbl SU NP NP NP
49.  Dolní Bukovsko Filip Nejedlý CB NP NP NP
49.  Poniklá Lukáš Tomíček SM NP NP NP
49.  Drnovice Miloš Bastl VY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ--25,992016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Líchovy PB--26,842016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Písková Lhota NB--27,092016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Slatiny JC--29,062016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Michálkovice OV--30,262016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Dolní Měcholupy AB--30,502016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Ivanovice na Hané VY--30,692016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Milotice nad Bečvou PR--32,492016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Lhenice TP--33,452016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Petrovice PB--35,452016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Štěpánovice KT--35,962016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Makov TA--36,422016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Bozkov SM--36,622016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Dalovice KV--37,482016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Komárovice VS--NP2016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Císařov PR38,46-NP2016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Hlinsko PR31,28-NP2016/08/28 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/25 BVV - Starý Lískovec - Sport, Den s dobrovolnými hasiči SDH St. Lískovec-Sport
-
2014/07/02 Brno, ZPV, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/03 Brno, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/03 Brno, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Běh na 60 m hoši, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/04 Brno, Běh na 60 m dívky, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2014/07/05 Brno, Běh na 100 m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/05 Brno, Pořadí družstev 100m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, Dvojboj, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, 4x100 m, Mistrovství republiky dorost
MČR
2014/07/06 Brno, Požární útok, Mistrovství republiky dorost
MČR
2015/09/04 Tisková konference, Anketa Dobrovolní hasiči roku
-
2016/08/26 Brno, věž 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/27 Brno, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/27 Brno, štafeta 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
2016/08/28 Brno, útok 2016, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2016
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře