Chlum u Třeboně 2019 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lásenice JH 19,02 17,84 19,02
2.  Mníšek JH 19,48 19,48 18,59
3.  Lomnice nad Lužnicí JH 19,78 19,78 19,10
4.  Zvíkov CB 20,44 20,44 19,74
5.  Polště JH 20,54 20,54 20,47
6.  Chlum u Třeboně JH 22,12 20,06 22,12
7.  Novosedly nad Nežárkou JH 22,62 21,22 22,62
8.  Frahelž JH 23,83 23,83 23,18
9.  Hamr JH 29,81 29,81 22,92
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Stříbřec JH 31,95 31,95 31,25
11.  Chlum u Třeboně B JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lomnice nad Lužnicí JH 20,08 20,08 19,95
2.  Stříbřec JH 23,36 23,36 23,17
3.  Staňkov JH 25,67 25,02 25,67
4.  Chlum u Třeboně JH 27,62 27,62 25,91
5.  Rapšach JH 28,03 28,03 27,43
6.  Lásenice JH 28,79 28,79 25,20
7.  Hamr JH 45,24 33,15 45,24

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH20,1820,1820,182012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2.  Stříbřec JH--20,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
3.  Mníšek JH21,4421,4421,442012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
4.  Chlum u Třeboně JH21,7821,7821,782012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5.  Lásenice JH--21,912013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH22,0722,0722,072012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
7.  Kolence JH--22,092013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
8.  Stříbřec JH22,2522,2522,252012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
9.  Kolence JH22,3922,3922,392012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10.  Chlum u Třeboně JH--22,952013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11.  Markvarec JH--23,922013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12.  Český Rudolec JH--24,272013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13.  Branná JH24,2824,2824,282012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
14.  Hamr JH--24,482013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
15.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,762013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
16.  Mníšek JH--24,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH24,9124,9124,912012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
18.  Horní Meziříčko JH25,3325,3325,332012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
19.  Zdešov JH25,5725,5725,572012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,312013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
21.  Český Rudolec JH26,8126,8126,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
22.  Stajka JH--28,372013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
23.  Halámky JH29,0229,0229,022012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
24.  Panské Dubenky JI29,8329,8329,832012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
25.  Heřmaneč JH--29,832013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
26.  Domanín JH32,4332,4332,432012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
27.  Mirochov JH33,8133,8133,812012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
28.  Polště JH--34,862013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
29.  Žíteč JH35,8035,8035,802012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
30.  Chlum u Třeboně BJH36,2736,2736,272012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Frahelž JH31,4231,4231,422012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Zdešov JH34,1534,1534,152012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Chlum u Třeboně JH--35,182013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Majdalena JH35,3835,3835,382012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Lásenice JH--37,282013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Majdalena JH--37,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Žíteč JH45,6045,6045,602012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Zdešov JH--47,572013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Chlum u Třeboně JH49,4749,4749,472012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Lomnice nad Lužnicí JH--49,662013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Hamr JH--50,382013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Žíteč JH--85,992013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Suchdol nad Lužnicí JH--NP2013/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Suchdol nad Lužnicí JHNPNPNP2012/09/24 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře