Chlum u Třeboně 2012 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 24. 09. 2012 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Jan Zahradník

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Heřmaneč JH 20,18 20,18 20,18
2.  Mníšek JH 21,44 21,44 21,44
3.  Chlum u Třeboně JH 21,78 21,78 21,78
4.  Lomnice nad Lužnicí JH 22,07 22,07 22,07
5.  Stříbřec JH 22,25 22,25 22,25
6.  Kolence JH 22,39 22,39 22,39
7.  Branná JH 24,28 24,28 24,28
8.  Novosedly nad Nežárkou JH 24,91 24,91 24,91
9.  Horní Meziříčko JH 25,33 25,33 25,33
10.  Zdešov JH 25,57 25,57 25,57
11.  Český Rudolec JH 26,81 26,81 26,81
12.  Halámky JH 29,02 29,02 29,02
13.  Panské Dubenky JI 29,83 29,83 29,83
14.  Domanín JH 32,43 32,43 32,43
15.  Mirochov JH 33,81 33,81 33,81
16.  Žíteč JH 35,80 35,80 35,80
17.  Chlum u Třeboně B JH 36,27 36,27 36,27
18.  Lásenice JH 38,71 38,71 38,71
19.  Lhota CB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Frahelž JH 31,42 31,42 31,42
2.  Zdešov JH 34,15 34,15 34,15
3.  Majdalena JH 35,38 35,38 35,38
4.  Žíteč JH 45,60 45,60 45,60
5.  Chlum u Třeboně JH 49,47 49,47 49,47
6.  Suchdol nad Lužnicí JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Heřmaneč - Muži

20,18https://youtu.be/XX-1KfD6YJQ Jan Zahradník

Mníšek - Muži

21,44https://youtu.be/Sei9f_teexs Jan Zahradník

Chlum u Třeboně - Muži

21,78https://youtu.be/m-LqKHywJbM Jan Zahradník

Stříbřec - Muži

22,25https://youtu.be/ih-Cta1MnKo Jan Zahradník

Kolence - Muži

22,39https://youtu.be/9q9jBLfKaoY Jan Zahradník

Horní Meziříčko - Muži

25,33https://youtu.be/8uaFha7Y2O8 Jan Zahradník

Zdešov - Ženy

34,15https://youtu.be/2UStzaUZz7Q Jan Zahradník

Chlum u Třeboně - Ženy

49,47https://youtu.be/Smu0AAf2Fmc Jan Zahradník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a7126248

Kód: a7126248



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře