Chrbonín 2013 - Memoriál Michala Velíška

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Radek Paclt
Telefon:  723035681
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,35 17,20 17,35
2.  Holašovice CB 17,79 17,50 17,79
3.  Chrbonín A TA 18,21 17,85 18,21
4.  Žďár JH 18,47 18,47 16,57
5.  Chotěmice TA 18,61 18,61 18,22
6.  Skalice TA 18,71 17,81 18,71
7.  Kamenice nad Lipou A PE 18,77 17,33 18,77
8.  Bohdalín PE 18,89 18,14 18,89
9.  Tučapy B TA 18,92 18,68 18,92
10.  Řepeč TA 19,42 19,42 18,49
11.  Tučapy A TA 19,47 18,77 19,47
12.  Slapy TA 19,63 19,63 19,42
13.  Zdešov JH 19,75 18,64 19,75
14.  Vesce TA 19,98 19,98 18,90
15.  Strmilov JH 20,16 20,16 19,41
16.  Stoklasná Lhota TA 20,33 20,33 20,01
17.  Obora A TA 20,44 19,80 20,44
18.  Želeč TA 20,46 20,46 20,29
19.  Krátošice TA 20,69 41,61 20,69
20.  Zhoř u Tábora TA 21,21 20,42 21,21
21.  Košice TA 21,54 20,69 21,54
22.  Kamenice nad Lipou PE 21,76 21,49 21,76
23.  Daměnice BN 22,28 20,58 22,28
24.  Chválkov PE 22,67 22,67 22,34
25.  Chýnov TA 22,76 20,36 22,76
26.  Jaronice CB 24,60 18,58 24,60
27.  Chrbonín B TA 25,92 25,47 25,92
28.  Malšice TA 35,17 35,17 21,66
29.  Terezín TA 65,52 65,52 51,51
30.  Ústrašice B TA NP NP NP
30.  Jankov BN NP 16,52 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,74 17,74 16,85
2.  Jankov BN 18,42 18,29 18,42
3.  Chotěmice TA 19,03 19,03 17,76
4.  Chrbonín TA 19,41 18,91 19,41
5.  Zhoř u Tábora TA 19,95 19,93 19,95
6.  Košice TA 20,16 20,05 20,16
7.  Kozmice TA 21,54 20,86 21,54
8.  Nová Včelnice JH 21,57 21,13 21,57
9.  Kamenice nad Lipou B PE 23,53 23,16 23,53
10.  Ústrašice TA 31,60 30,99 31,60
11.  Malšice TA 32,02 30,64 32,02
12.  Daměnice B BN 35,83 20,84 35,83
13.  Kamenice nad Lipou A PE NP NP NP
13.  Daměnice B BN NP NP NP
13.  Dvorce B TA NP NP NP
13.  Zdešov JH NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 14,80 14,80 14,26
2.  Chotěmice TA 15,35 15,35 15,32
2.  Kamenice nad Lipou PE 15,35 15,21 15,35
4.  Skalice TA 17,33 17,33 15,75
5.  Chrbonín A TA 17,92 17,92 17,69
6.  Holašovice CB NP NP NP
6.  Dvorce A TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA17,2017,3517,352013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Holašovice CB17,5017,7917,792013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrbonín ATA17,8518,2118,212013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žďár JH18,4716,5718,472013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chotěmice TA18,6118,2218,612013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skalice TA17,8118,7118,712013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou APE17,3318,7718,772013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE18,1418,8918,892013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Tučapy BTA18,6818,9218,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Řepeč TA19,4218,4919,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tučapy ATA18,7719,4719,472013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slapy TA19,6319,4219,632013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH18,6419,7519,752013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vesce TA19,9818,9019,982013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strmilov JH20,1619,4120,162013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stoklasná Lhota TA20,3320,0120,332013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Obora ATA19,8020,4420,442013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč TA20,4620,2920,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krátošice TA41,6120,6920,692013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zhoř u Tábora TA20,4221,2121,212013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košice TA20,6921,5421,542013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kamenice nad Lipou PE21,4921,7621,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Daměnice BN20,5822,2822,282013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chválkov PE22,6722,3422,672013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chýnov TA20,3622,7622,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jaronice CB18,5824,6024,602013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrbonín BTA25,4725,9225,922013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malšice TA35,1721,6635,172013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Terezín TA65,5251,5165,522013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jankov BN16,52NPNP2013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,4116,2616,412018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dvorce A TA16,7316,4816,732016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bezděčín TA16,9216,9116,922019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Bezděčín TA17,1317,0517,132018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA16,8317,3517,352017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA16,9517,4817,482015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chotěmice TA--17,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ústrašice TA17,5817,6917,692016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dvorce A TA17,7416,8517,742013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ústrašice TA17,7717,7817,782017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Ústrašice TA17,0617,8617,862018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dvorce A TA--17,882014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Slapy TA17,9417,8717,942018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chrbonín TA17,9417,5317,942018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dvorce TA17,0218,0018,002012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ústrašice TA17,9218,0518,052015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Daměnice BN17,1018,0618,062016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dvorce A TA18,1217,4518,122019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ústrašice TA17,6018,1718,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nová Včelnice JH18,2617,7518,262019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chotěmice TA18,2218,3418,342016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH18,3818,1618,382018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kamenice nad Lipou PE18,3917,7318,392017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jankov BN18,2918,4218,422013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH18,2118,4618,462015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Srubec CB18,5418,5218,542016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chotěmice TA17,7318,5618,562012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotěmice TA18,6617,2418,662017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenice nad Lipou PE18,6718,7018,702018/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Chrbonín TA18,7118,4318,712016/06/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

15,35https://youtu.be/05CDouoSPtk Patrik Baláž

Chotěmice - Muži

18,61https://youtu.be/Y3uOx3TxXUo Patrik Baláž

Skalice - Muži

18,71https://youtu.be/nyjhqLJBtsk Martin Brt

Chotěmice - Ženy

19,03https://youtu.be/5bh7itW7Rqs Patrik Baláž

Slapy - Muži

19,63https://youtu.be/CNHdHUzKY1E Tomáš Švec

Daměnice - Muži

22,28https://youtu.be/sL6cPlhKcKY Lenka Kratochvílová

Chýnov - Muži

22,76https://youtu.be/V2nz-9D4ngM Jan Kainráth

Daměnice - Ženy

35,83https://youtu.be/v8BflzljjiY Lenka Kratochvílová

Ústrašice - Muži

NPhttps://youtu.be/KabptDE-VmU Radek Bubník

Daměnice - Ženy

NPhttps://youtu.be/2H3xPyNRAkg Lenka Kratochvílová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/06/26 Chrbonín, TA,
THL
2011/06/25 Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2012/06/23 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2013/06/15 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2014/07/12 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2015/06/13 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2016/06/25 Chrbonín, O pohár
THL
2017/06/24 Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře