Kamenice nad Lipou 2019 - Walter Cup, 4. ročník

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Telefon:  728 454 808
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou PE 17,46 16,98 17,46
2.  Heřmaneč JH 17,66 17,66 17,11
3.  Sedlatice A JI 17,67 17,67 17,21
4.  Český Rudolec JH 17,71 16,94 17,71
5.  Dolní Němčice JH 17,76 17,76 17,67
6.  Božejovice TA 17,79 17,79 17,53
7.  Markvarec JH 18,12 18,12 17,19
8.  Žirovnice PE 18,29 17,38 18,29
9.  Strachoňovice JI 18,34 18,34 18,32
10.  Strmilov JH 18,38 18,38 17,99
11.  Dešná B JH 19,02 19,02 18,80
12.  Rynárec PE 19,38 19,37 19,38
13.  Milíčov JI 19,60 19,60 18,17
14.  Panské Dubenky JI 19,76 19,76 19,18
15.  Choustník TA 21,04 21,04 18,94
16.  Počátky PE 34,48 20,31 34,48
17.  Batelov JI NP NP NP
17.  Libkova Voda PE NP NP NP
17.  Sedlatice B JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zdešov JH 18,41 18,41 18,30
2.  Smrkov TA 19,25 18,39 19,25
3.  Zajíčkov PE 19,70 19,70 18,76
4.  Batelov JI 19,98 19,98 19,98
5.  Strachoňovice JI 20,33 20,33 19,13
6.  Kamenice nad Lipou PE 21,08 21,08 18,17
7.  Chrbonín TA 21,41 18,27 21,41
8.  Dolní Cerekev JI 21,74 21,74 18,70
9.  Choustník TA 24,65 24,65 23,35
10.  Boršov JI NP NP NP
10.  Nová Včelnice JH NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice JI 17,97 17,97 15,97

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR15,4116,0816,082014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice BJI16,2916,2016,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohdalín PE16,3216,6916,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mysletice JI16,4916,7116,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Český Rudolec JH16,1816,7716,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice AJI16,8616,7616,862019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heřmaneč JH16,2017,1117,112017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohdalín PE17,1017,1417,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žďár AJH17,1517,0517,152016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Markvarec JH17,1816,5617,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA17,1917,0817,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílý Kámen JI17,2217,2717,272015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heřmaneč JH16,7517,2917,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou BPE--17,302018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Němčice JH--17,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Strmilov JH17,5717,3017,572014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--17,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heřmaneč JH16,8217,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Heřmaneč JH17,5217,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Markvarec JH17,7917,3717,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Český Rudolec JH17,2117,8217,822015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,8217,7017,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žďár AJH16,9017,8617,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kaliště JI17,7617,9817,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žirovnice PE--18,022018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drunče JH18,0617,4818,062016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kamenice nad Lipou PE--18,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH18,4118,3018,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kamenice nad Lipou A PE18,5117,4218,512016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE--18,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Smrkov TA18,3919,2519,252019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Smrkov TA--19,532018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Strachoňovice JI--19,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zajíčkov PE19,7018,7619,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Batelov JI19,9819,9819,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zajíčkov PE19,8220,0720,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválkov PE19,3620,0920,092017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Cizkrajov JH--20,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou B PE20,2917,9120,292016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Strachoňovice JI20,3319,1320,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zajíčkov PE--20,582018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kamenice nad Lipou PE--21,002018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou PE21,0818,1721,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH21,0421,1321,132019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Strachoňovice JI20,3421,1321,132017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH21,1621,1621,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH--21,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zajíčkov PE21,2821,3621,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chrbonín TA18,2721,4121,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenice nad Lipou A PE21,5220,6521,522016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zajíčkov PE21,5220,3121,522017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zdešov JH21,6021,7221,722019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sedlatice JI17,9715,9717,972019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře