Kožušany – Tážaly 2017 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/
Kdy: 01. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Navrátil Lukáš
Telefon:  776 195 472
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ludéřov OL 14,79 14,77 14,79
2.  Bílovice PV 15,29 15,29 14,20
3.  Domamyslice Dvojka PV 15,39 15,17 15,39
4.  Cholina OL 15,54 14,87 15,54
5.  Střelice OL 15,79 15,79 15,37
6.  Sobíšky PR 15,84 15,53 15,84
7.  Svésedlice OL 15,87 15,66 15,87
8.  Chválkovice OL 15,90 15,80 15,90
9.  Kožušany OL 15,97 15,32 15,97
10.  Nová Dědina OL 16,13 16,13 15,83
11.  Dolany B OL 16,19 16,19 15,75
12.  Náměšť na Hané OL 16,33 16,33 16,15
13.  Sobotín SU 16,85 15,63 16,85
14.  Hlubočky OL 16,86 15,35 16,86
15.  Tršice OL 17,07 17,07 16,87
16.  Olešnice OL 17,43 15,56 17,43
17.  Otaslavice PV 17,53 17,13 17,53
18.  Šumvald OL 18,10 17,73 18,10
19.  Střížov OL 18,32 17,41 18,32
20.  Podolí PR 19,55 19,55 19,10
21.  Velký Týnec OL 21,36 19,66 21,36
22.  Oplocany Beta PR 22,11 21,31 22,11
23.  Droždín OL 23,30 23,30 18,80
24.  Krasice PV 25,86 24,37 25,86
25.  Medlov OL 32,04 17,48 32,04
26.  Nenakonice OL 35,19 35,06 35,19
27.  Grygov OL 35,56 35,56 19,49
28.  Mladeč OL 35,57 35,67 35,34
29.  Újezd OL 36,24 36,24 33,59
30.  Oplocany A PR 46,06 30,80 46,06
31.  Troubelice OL NP NP NP
31.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
31.  Dolany A OL NP NP NP
31.  Měrotín OL NP 15,01 NP
31.  Blatec OL NP NP NP
31.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
31.  Břidličná BR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 18,97 18,82 18,97
2.  Svésedlice OL 19,30 18,86 19,30
3.  Nenakonice OL 19,43 19,43 19,12
4.  Hlubočky OL 19,46 19,46 18,52
5.  Cholina OL 20,10 19,89 20,10
6.  Medlov OL 20,33 20,21 20,33
7.  Maršíkov SU 20,63 20,26 20,63
8.  Blatec OL 24,84 24,34 24,84
9.  Trusovice OL 24,89 20,89 24,66
10.  Nové Dvory OL 31,87 23,54 31,87
11.  Mladeč OL 33,39 33,39 32,86
12.  Olešnice OL 34,16 19,16 34,16
13.  Bílovice B PV 46,54 46,24 46,54
14.  Kožušany OL NP NP 18,79
14.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
14.  Újezd OL NP 26,06 NP
14.  Velký Týnec OL NP NP 20,27

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,3715,6715,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR15,7115,8215,822019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL15,9115,0915,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kožušany OL15,1715,9315,932019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL15,0315,9815,982019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cholina OL15,3816,2516,252019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL15,6716,5116,512019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krasice PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Krasice PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Kosov SU18,7019,5519,552019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Soběsuky A PV19,0619,6719,672019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL17,9719,7819,782019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Čechy pod Kosířem PV17,4319,8819,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kožušany OL19,6420,0320,032019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Svésedlice OL19,2920,2020,202019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Mladeč OL20,2020,2320,232019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Cholina OL19,1920,4420,442019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Blatec OL19,7720,9120,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Maršíkov SU19,2921,1921,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bílovice B PV17,8021,4221,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Lesnice SU20,5321,4821,482019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Bezděčí u Trnávky SY20,6321,6321,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sobíšky - Muži

15,84https://youtu.be/nPxX0ki2EDA Jiří Kočař
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře