Markvarec 2014 - O pohár starosty

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 05. 2014 13:00
Kontakt:   Martin Pecha
Telefon:  723 073 646
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Vojta Šindelář

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 17,14 17,14 16,84
2.  Dvorce TA 17,94 17,94 17,90
3.  Heřmaneč JH 18,21 18,21 17,76
4.  Jindřichovice JI 18,81 18,61 18,81
5.  Slapy TA 19,03 19,03 18,48
6.  Radkov JI 19,09 18,50 19,09
7.  Markvarec JH 19,30 19,30 18,96
8.  Český Rudolec JH 19,61 19,61 19,15
9.  Vesce TA 19,78 18,33 19,78
10.  Kaliště JI 20,02 20,02 19,75
11.  Nová Ves JI 20,37 19,97 20,37
12.  Panské Dubenky JI 21,61 21,18 21,61
13.  Žirovnice A PE 22,41 22,41 20,58
14.  Drunče JH 22,94 22,56 22,94
15.  Žirovnice B PE 24,59 24,23 24,59
16.  Libkova Voda PE 25,28 25,28 25,08
17.  Rohovka PE 26,78 24,88 26,78
18.  Bohdalín PE 29,28 29,28 28,53
19.  Krahulčí JI NP NP NP
19.  Batelov A JI NP NP NP
19.  Střížov JI NP NP NP
19.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
19.  Rynárec PE NP NP NP
19.  Budeč JH DSQ DSQ DSQ
19.  Batelov B JI DSQ DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 17,49 16,97 17,49
2.  Nová Včelnice JH 20,87 19,45 20,87
3.  Nová Ves JI 22,35 20,57 22,35
4.  Kamenice nad Lipou A PE NP NP NP
4.  Kamenice nad Lipou B PE DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,8116,7216,812017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dolní Němčice JH16,6116,9916,992019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žernovice PT--17,072011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Strmilov JH17,0017,1217,122019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly ST17,1416,8517,142016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR17,1416,8417,142014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žernovice PT17,1616,6917,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Milenovice PI17,1617,0517,162015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum BCK17,1817,0017,182015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH--17,202018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,2116,5017,212016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dolní Němčice JH--17,312018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dolní Němčice JH--17,422011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milenovice PI17,3617,4517,452016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Únětice 1911 PJ17,0617,5217,522017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,532011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dvorce TA17,0417,5517,552015/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Netřebice CK17,5616,9317,562016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Heřmaneč JH17,2717,5617,562016/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Heřmaneč JH17,4117,5817,582019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0817,5917,592013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chotěmice TA17,6017,2617,602019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dvorce TA--17,612011/10/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE17,6217,4917,622017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Heřmaneč JH--17,622018/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice AJH17,6317,5717,632013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH17,6517,0417,652019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dešná BJH17,6617,0117,662019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chotěmice TA17,4917,6817,682017/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žďár JH17,3217,6817,682013/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Oponešice - Muži

17,14https://youtu.be/rS_rf8uZF2o Josef Navrátil

Dvorce - Ženy

17,49https://youtu.be/nJNf5vQ-n0c Tomáš Švec

Dvorce - Muži

17,94https://youtu.be/vS_GHOT74jw Tomáš Švec

Heřmaneč - Muži

18,21https://youtu.be/HldVZfPtU0c Ondřej Pecha

Nová Ves - Ženy

22,35https://youtu.be/TXAIYKg_MJg Eliška Nikodýmová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/08/12 Markvarec, JH,
JČHL
2001/08/11 Markvarec, JH,
JČHL
2002/08/10 Markvarec, JH,
JČHL
2003/08/09 Markvarec, JH,
JČHL
2004/08/07 Markvarec, JH,
JČHL
2005/08/06 Markvarec, JH,
JČHL
2006/08/05 Markvarec, JH,
JČHL
2007/08/04 Markvarec, JH,
JČHL
2008/08/02 Markvarec, JH,
JČHL
2009/08/08 Markvarec, JH,
JČHL
2010/05/15 Markvarec, JH,
JČHL
2011/10/01 Markvarec, O pohár
JČHL
2012/09/29 Markvarec, O pohár SDH Markvarec
JČHL
2013/09/22 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2014/05/03 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2014/09/21 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2015/05/02 Markvarec, O pohár starosty
PLPU
2015/09/27 Markvarec, o pohár SDH
JČHL
2016/09/18 Markvarec, O pohár
JČHL
2016/10/01 Markvarec, O pohár starosty, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/07 Markvarec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře