Olomouc 2015 - Stovky Olomouc

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 05. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 15,87 15,87 NP
2.  Ostrava Arvai Jakub OV 16,41 16,41 NP
3.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 16,48 16,78 16,48
4.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,54 16,54 NP
5.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,56 16,56 NP
6.  Petrovice Kováč Petr BK 16,61 26,45 16,61
7.  Oznice Klvaňa Daniel VS 16,65 17,05 16,65
8.  Kozlovice Vyviál Jan FM 16,69 16,69 NP
9.  Ostrava Mrozowski Libor OV 16,75 17,02 16,75
10.  Malechov Tůma Luboš KT 16,87 17,22 16,87
11.  Morašice Škodný Jiří SY 16,88 17,46 16,88
12.  Michálkovice Peterek Marek OV 16,95 16,98 16,95
13.  Krouna Bělský Dominik CR 17,07 17,98 17,07
14.  Michálkovice Svačina Richard OV 17,09 17,40 17,09
15.  Tuř Gierlowski Michal JC 17,14 17,14 NP
16.  Karviná Kudrna Šimon KA 17,20 17,20 NP
17.  Ostrava Hrbáč Adam OV 17,23 17,23 NP
18.  Žebnice Soukup Dominik PS 17,28 17,28 NP
19.  Valašské Meziříčí Fiurášek Lukáš VS 17,29 20,09 17,29
20.  Bořitov Páral Filip BK 17,30 17,30 NP
21.  Závišice Kahánek Ondra NJ 17,33 17,33 NP
22.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,34 17,34 NP
23.  Dobrá Kasal Jakub HB 17,36 18,23 17,36
24.  Karviná Drobisz Tomáš KA 17,54 17,54 18,04
25.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 17,60 17,60 NP
26.  Ludéřov Navrátil Lukáš OL 17,80 18,51 17,80
27.  Trusovice Brodacký Michal SY 17,82 17,82 30,54
28.  Horní Čermná Novák Josef UO 17,91 NP 17,91
29.  Bozkov Lampa Jan SM 17,93 24,99 17,93
30.  Bludov Weidinger Tomáš SU 17,95 NP 17,95
31.  Tvrdonice Gál Marek BV 18,03 18,21 18,03
32.  Nepolisy Richter Lukáš HK 18,07 29,69 18,07
33.  Olomouc Buchta Josef OL 18,17 18,17 NP
34.  Louky Masný Aleš ZL 18,26 18,26 NP
35.  Louky Žáček Tomáš ZL 18,27 21,81 18,27
36.  Moravský Beroun Kukla Michal BR 18,39 NP 18,39
37.  Závišice Kuběna Jan NJ 18,47 18,47 NP
38.  Karviná Sikora David KA 18,50 18,69 18,50
39.  Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš UO 18,56 22,37 18,56
40.  Karviná Dal Marcel KA 18,61 NP 18,61
41.  Český Těšín Duda Adam KA 18,63 19,41 18,63
41.  Choltice Dušek Martin PA 18,63 18,63 NP
41.  Velký Ořechov Jurák Ondřej ZL 18,63 18,63 NP
44.  Štítné Urban Petr PE 18,76 18,76 25,47
45.  Starý Bohumín Pácal Filip KA 18,81 18,81 NP
46.  Desná Rosypal Josef SY 18,86 18,86 NP
47.  Karviná Gryč Martin KA 18,88 21,39 18,88
48.  - Vašulka Adam Misřín - 18,90 19,14 18,90
49.  Nová Ves u Světlé Brim Lukáš HB 19,01 19,01 20,95
50.  Vlčnov Viktorin Ondřej UH 19,09 19,09 NP
51.  Rohovládova Bělá Kmoníček Václav PA 19,32 19,32 NP
52.  Ludéřov Navrátil Pavel OL 19,34 19,70 19,34
53.  Komárovice Plesník Dalibor VS 19,39 19,39 NP
54.  Chrudim I Beer Lukáš CR 19,44 20,83 19,44
55.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 19,49 19,49 24,18
56.  Desná Šimek Pavel SY 19,52 19,52 NP
57.  - Váňa Radek Lubina Větřkovice - 19,73 NP 19,73
58.  Jindřichov Bláha Martin PR 19,83 25,48 19,83
59.  Skuteč Chmelík Radek CR 19,85 19,85 20,21
60.  Zlaté Hory Najvárek Jan JE 19,88 26,21 19,88
61.  Ostrava Dopirák David OV 19,97 19,97 NP
62.  Dobrá Hospodka Jakub HB 20,10 20,10 NP
62.  Těškovice Sedlák Daniel OP 20,10 20,10 20,95
64.  - Kyněra Martin Misřín - 20,14 20,34 20,14
65.  Olomouc Bia Marek OL 20,19 20,19 NP
65.  Kozlovice Tabach Lukáš FM 20,19 20,19 NP
67.  Ludéřov Palička Tomáš OL 20,33 NP 20,33
68.  Ludéřov Hausknecht Jaroslav OL 20,35 20,75 20,35
69.  Desná Kuchta František SY 20,54 20,54 27,56
70.  Jindřichov Biskup Jan PR 21,07 21,07 NP
71.  - Šalša Evžen Misřín - 21,29 21,86 21,29
72.  Komárovice Plesník Tomáš VS 21,51 21,86 21,51
73.  Olomouc Klimecký Jan OL 21,64 NP 21,64
74.  Horní Cerekev Bartoška Jan PE 21,75 27,41 21,75
75.  Ivanovice na Hané Stoiciu Ionut Dumi VY 21,86 NP 21,86
76.  Bílovice Lysoněk Michal PV 21,90 24,01 21,90
77.  Zderaz Šimon Dušan RA 21,92 21,92 33,16
78.  Dolní Čermná Pátek Jakub UO 22,18 23,21 22,18
79.  Závišice Melnar David NJ 22,99 22,99 23,05
80.  - Genov Yordan Sofia - 26,33 29,27 26,33
81.  Komárovice Plesník Ondřej VS 26,89 NP 26,89
82.  Morašice Juren František SY 28,58 28,58 NP
83.  Chrudim I Bělský Patrik CR NP NP NP
83.  Krouna Kalous Tomáš CR NP NP NP
83.  Karolinka Sklárny Gášek Jan VS NP NP NP
83.  - Horák Jakub Misřín - NP NP NP
83.  Ludéřov Čepelák Filip OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 16,94 17,18 16,94
2.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,13 24,95 17,13
3.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,29 17,29 NP
4.  Rychaltice Mifkovičová Petra FM 17,43 17,55 17,43
5.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 17,50 17,50 22,52
5.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,50 17,50 23,82
7.  Partutovice Janíčková Adriana PR 17,56 17,56 17,65
8.  Ledenice Šestáková Lenka CB 17,68 17,80 17,68
9.  Horní Lánov Honců Natálie TU 17,73 17,90 17,73
10.  Vysoká Staňková Barbora PR 17,98 NP 17,98
11.  Oprechtice Krejčí Veronika FM 18,00 20,62 18,00
12.  Alojzov Pekrová Martina PV 18,09 18,09 21,53
13.  Poniklá Pajerová Karolína SM 18,13 18,13 18,78
14.  Chválenice Caltová Dominika PJ 18,29 18,78 18,29
15.  Oznice Klvaňová Dominika VS 18,32 18,32 NP
16.  Michálkovice Bezručová Klára OV 18,49 18,49 18,97
17.  Slatiny Jebavá Šárka JC 18,57 18,66 18,57
18.  Horní Lánov Hůlková Petra TU 18,73 NP 18,73
19.  Michálkovice Uhrová Kateřina OV 18,87 18,87 19,17
20.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 18,99 18,99 19,35
21.  Těškovice Sedláková Hana OP 19,02 45,77 19,02
22.  Chválenice Škodová Barbora PJ 19,06 NP 19,06
23.  Michálkovice Nechvátalová Lucie OV 19,08 19,08 33,73
24.  Poniklá Butulová Dana SM 19,11 19,11 21,37
25.  Bludov Strouhalová Lucie SU 19,22 27,31 19,22
26.  Bozkov Kafková Lucie SM 19,26 19,29 19,26
27.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB 19,28 19,28 19,56
28.  Pravčice Darebníková Tereza KM 19,43 19,43 21,25
29.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB 19,47 NP 19,47
30.  Desná Šauerová Petra SY 19,56 19,56 NP
31.  Dolní Čermná Langrová Lucie UO 19,57 23,03 19,57
32.  Český Těšín Kijonková Petra KA 19,63 19,63 19,77
33.  Kamenec u Poličky Doležalová Michaela SY 19,64 21,08 19,64
34.  Miroslav Pospíšilová Michaela ZN 19,71 19,90 19,71
35.  Tichov Obadalová Vendula ZL 19,80 20,13 19,80
36.  Slatiny Jebavá Markéta JC 19,82 19,82 NP
37.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada AB 19,93 20,61 19,93
38.  Komárovice Květoňová Veronika VS 19,98 20,02 19,98
39.  Mistřovice Foltynová Klára KA 20,15 20,15 NP
40.  Ludéřov Navrátilová Anežka OL 20,41 20,41 20,59
41.  Počenice Otevřelová Eliška KM 20,49 20,49 25,16
42.  Komárovice Plesníková Patricie VS 20,56 20,56 21,89
43.  Dolní Bukovsko Švecová Sára CB 20,80 22,11 20,80
44.  Krouna Kropáčková Anna CR 20,91 24,75 20,91
45.  Doloplazy Malinková Veronika OL 21,58 21,58 NP
46.  Chválenice Jůzková Martina PJ 21,69 23,41 21,69
47.  Slatiny Žitná Kateřina JC 21,92 21,92 22,34
48.  Vidnava Čmelová Jana JE 22,27 22,27 29,08
49.  Ludéřov Menšíková Pavla OL 22,58 26,77 22,58
50.  Blatec Dostálová Monika TA 23,15 23,15 27,20
51.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 27,99 27,99 NP
52.  Miroslav Francová Aneta ZN 28,75 28,75 NP
53.  Ludéřov Vařeková Tamara OL 29,08 NP 29,08
54.  Komárovice Těšická Karolína VS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Huť JN--25,072003/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Chválenice PJ--25,152003/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Moravský Beroun BR--25,682003/09/21 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15 ** 14 16.05.2015 11:26
 Honza Adamec  16 ** 0 14.05.2015 21:05
 Petr Kropáč  16 ** 0 15.05.2015 11:25
 Daniel Štěpánek  17 ** 0 10.05.2015 20:33


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Kropáč  17 ** 0 15.05.2015 11:26
 Michal Matějíček  17 ** 0 16.05.2015 11:27
 Daniel Štěpánek  17 ** 0 10.05.2015 20:33
 Honza Adamec  17 ** 0 14.05.2015 21:05

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
Kdy Kde Liga


Komentáře