Pšánky 2019 - O pohár Pšánky

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 15,63 15,58 15,63
2.  Pasohlávky BO 16,32 15,88 16,32
3.  Zahorčice ST 16,35 16,35 16,28
4.  Čikov TR 16,41 16,10 16,41
5.  Bašnice JC 16,51 16,10 16,51
6.  Trnava TR 16,54 16,44 16,54
7.  Plumlov PV 16,62 16,29 16,62
8.  Renmotor Jinolice JC 16,75 16,75 16,45
9.  Olešná HB 16,76 16,76 16,68
10.  Petrovice TR 16,82 16,82 16,42
11.  Lavičky ZR 16,83 16,83 16,28
11.  Velké Hoštice OP 16,83 16,26 16,83
13.  Prchalov NJ 16,86 16,86 16,79
14.  Stará Říše JI 16,99 16,36 16,99
15.  Frýdštejn JN 17,14 16,86 17,14
16.  Mladoňovice TR 17,58 17,58 17,35
17.  Krotějov Sport TA 18,13 16,54 18,13
18.  Obrubce MB 18,55 17,39 18,55
19.  Zlatá Olešnice JN 18,56 17,53 18,56
20.  Vřesovice HO 19,16 19,16 17,96
21.  Jasenice VS 19,46 18,56 19,46
22.  Letohrad - Kunčice B UO 20,25 16,19 20,25
23.  Loučany OL 21,02 21,02 19,65
24.  Hrabůvka PR 23,05 16,92 23,05
25.  Jílové u Držkova JN 23,06 19,50 23,06
26.  Starý Jičín NJ NP NP NP
26.  Tatobity SM NP NP NP
26.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP
26.  Kynice HB NP NP 17,62
26.  Chotěmice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 16,04 15,77 16,04
2.  Stará Říše JI 16,45 16,45 16,26
2.  Letohrad - Orlice UO 16,45 15,82 16,45
4.  Renmotor Jinolice JC 16,57 16,57 16,09
5.  Malé Hoštice OP 16,92 16,92 16,34
6.  Sloup PZ 16,95 16,86 16,95
7.  Ploukonice SM 17,46 17,34 17,46
8.  Olešná HB 17,58 17,58 16,53
9.  Nepomuky UO 17,64 17,64 16,26
10.  Nevcehle JI 18,23 18,12 18,23
11.  Jeřmanice LI 19,09 19,09 18,10
12.  Dvorce TA 19,71 16,63 19,71
13.  Hrobice PA 26,21 25,97 26,21
14.  Košťálov SM NP NP NP
14.  Dlouhá Ves RK NP NP NP
14.  Myštěves HK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK15,8315,8315,832018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM15,9115,9215,922018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice VY15,7716,0416,042019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK16,1916,1816,192016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT16,0716,2716,272016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Letohrad - Orlice UO16,3915,9216,392016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Letohrad - Orlice UO15,8216,4516,452019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC16,3116,5316,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Renmotor Jinolice JC16,5716,0916,572019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Košťálov SM16,4716,6416,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nepomuky UO16,6116,7116,712018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rokytno PA16,7616,7816,782016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Libuň JC16,6216,8716,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ16,8616,9516,952019/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libuň JC16,9516,6716,952016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Orlice UO17,0316,8617,032018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Smidary HK17,0316,6617,032016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Nepomuky UO17,0717,0917,092016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Luboš Kopřiva  15,91 0 20.08.2019 20:32
 Radek Staněk  15,93 0 22.08.2019 10:51
 Michal Matějíček  15,97 0 25.08.2019 09:22
 Honza Adamec  16,00 0 24.08.2019 07:26
 Krleša  16,03 0 24.08.2019 10:15
 Milan Šafránek  16,05 0 19.08.2019 21:52
 Lukáš Vaculík  16,10 0 25.08.2019 09:17


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16,07 22 22.08.2019 10:52
 Krleša  16,00 21 24.08.2019 10:16
 Luboš Kopřiva  16,09 20 20.08.2019 20:33
 Michal Matějíček  16,10 19 24.08.2019 18:07
 Honza Adamec  16,10 19 24.08.2019 07:26
 Lukáš Vaculík  16,25 4 25.08.2019 09:17
 Milan Šafránek  16,30 0 19.08.2019 21:52

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sloup - Ženy

16,95https://youtu.be/d36rgArl0bA Tomáš Fiala
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2019/08/25 Pšánky, 11. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře