Řepeč 2014 - O pohár starosty obce Řepeč

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Telefon:  721762792
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 16,93 16,74 16,93
2.  Jaronice CB 17,26 17,10 17,26
3.  Bohdalín PE 17,31 17,31 17,20
4.  Chotěmice TA 17,70 16,81 17,70
5.  Chýnov TA 17,96 17,96 17,59
6.  Stoklasná Lhota TA 18,08 18,08 17,41
7.  Slapy TA 18,12 18,08 18,12
8.  Skalice TA 18,21 17,92 18,21
9.  Holašovice CB 18,41 17,99 18,41
10.  Řepeč TA 18,56 18,09 18,56
11.  Zhoř u Tábora TA 18,63 18,36 18,63
12.  Dvorce A TA 19,00 18,54 19,00
13. Výsledek se nepočítá do ligy  Tučapy A TA 19,49 19,12 19,49
14.  Chválkov PE 19,65 19,36 19,65
15.  Chrbonín A TA 19,83 19,83 19,82
16.  Drunče JH 19,84 18,70 19,84
17.  Slapy B TA 20,16 19,43 20,16
18.  Obora TA 20,23 20,23 19,97
19.  Zdešov JH 20,34 18,91 20,34
20.  Řepeč B TA 21,13 20,51 21,13
21.  Košice TA 21,18 2,11 21,18
22.  Malšice B TA 22,79 22,79 22,73
23.  Oltyně TA 22,91 22,91 22,37
24.  Malšice TA 31,77 21,07 31,77
25.  Kamenná Lhota TA 35,39 34,02 35,39
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Zárybničná Lhota TA 40,60 25,32 40,60
27.  Ústrašice B TA NP NP NP
27.  Želeč TA NP NP NP
27.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
27.  Krátošice TA NP NP NP
27.  Strmilov JH NP NP NP
27.  Podboří TA NP NP NP
27.  Srlín PI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 16,91 16,38 16,91
2.  Chotěmice TA 17,64 17,64 17,00
3.  Kamenice nad Lipou A PE 18,42 18,35 18,42
4.  Kamenice nad Lipou B PE 18,77 18,56 18,77
5.  Zdešov JH 19,83 17,61 19,83
6.  Malšice TA 23,19 23,19 22,89
7.  Dvorce B TA 26,04 24,98 26,04
8.  Oltyně TA 36,37 25,22 26,37
9.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
9.  Nová Včelnice JH NP NP NP
9.  Ústrašice TA NP NP NP
9.  Chrbonín TA NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 15,08 14,73 15,08
2.  Chýnov TA 15,44 15,44 15,06
3.  Jaronice CB 15,55 15,55 15,46
4.  Bohdalín PE 16,02 16,02 14,63
5.  Stoklasná Lhota TA 17,08 17,08 16,51
6.  Žďár JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA--16,452015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Louňovice pod Blaníkem B BN--16,662015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA16,3816,9116,912014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA16,7817,0317,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA15,4717,0917,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,1916,6117,192016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kamenice nad Lipou PE17,0317,2917,292018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,3216,3617,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA16,7217,3617,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH17,4417,3017,442013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA17,6417,0017,642014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ústrašice TA17,3317,8217,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce A TA16,4617,9417,942019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dvorce B TA17,8218,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou A PE--18,152015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Chrbonín TA18,2117,4718,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dvorce B TA17,7218,2518,252013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kamenice nad Lipou A PE18,3518,4218,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrbonín TA18,1918,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ústrašice TA18,5418,1518,542013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou A PE18,6118,0518,612013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chotěmice TA18,7618,3518,762016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kamenice nad Lipou B PE18,5618,7718,772014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dvorce B TA18,6918,8018,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zhoř u Tábora TA17,8218,9018,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dvorce B TA--18,912015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chotěmice TA--18,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slapy TA17,7218,9718,972019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ratměřice BN19,0318,2619,032019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Slapy TA19,0318,7319,032017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chýnov - Muži

15,44https://youtu.be/_Gx-ncfpGhk Jan Kainráth

Chotěmice - Muži

17,70https://youtu.be/jKl-1po-CCI Patrik Baláž

Chýnov - Muži

17,96https://youtu.be/W_jia0RbhTM Jan Kainráth
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře