Trnov 2015 - 2. kolo VČHL

Liga: Východočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 05. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Pajer

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,40 15,75 16,40
2.  Letohrad - Kunčice C UO 16,69 16,69 16,66
3.  Letohrad - Orlice UO 17,00 17,00 16,91
4.  Libuň JC 17,12 16,98 17,12
5.  Kosmonosy MB 17,15 17,15 16,70
6.  Letohrad - Kunčice B UO 17,19 17,18 17,19
7.  Tuř JC 17,30 17,16 17,30
8.  Horní Radechová B NA 17,31 17,31 17,28
9.  Pšánky A HK 17,34 17,31 17,34
10.  Trnov RK 17,42 16,98 17,42
11.  Čeperka N PA 17,54 17,02 17,54
12.  Bystřec A UO 17,58 17,24 17,58
13.  Bašnice JC 17,95 17,95 16,78
14.  Bystřec B UO 17,99 17,99 17,29
14.  Hrobice PA 17,99 17,86 17,99
16.  Havlovice TU 18,80 18,80 18,08
17.  Roudnice HK 19,14 18,52 19,14
18.  Semechnice RK 19,81 19,81 18,41
19.  Bošín UO 20,87 19,85 20,87
20.  Bříšťany JC 20,97 20,53 20,97
21.  Obrubce MB NP NP NP
21.  Velký Třebešov NA NP 17,64 17,26

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 16,81 16,81 16,60
2.  Myštěves HK 16,89 16,89 16,86
3.  Vitiněves JC 17,03 17,03 16,55
4.  Libňatov TU 17,23 16,91 17,23
5.  Letohrad - Kunčice UO 17,54 17,51 17,54
6.  Dolní Přím HK 18,17 18,17 17,33
7.  Roudnice HK 19,56 19,31 19,56
8.  Trnov RK 19,63 18,92 19,63
9.  Libuň JC 20,08 17,21 20,08
10.  Dlouhá Ves RK 21,75 21,24 21,75
11.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,0116,2116,212017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,2616,2516,262019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Rokytno PA16,0016,3816,382016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dlouhá Ves RK16,4716,5416,542019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,5816,5916,592019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hrobice Explosia PA16,1916,6016,602019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vitiněves JC16,0816,6416,642016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Renmotor Jinolice JC16,5716,6616,662019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC16,8115,8816,812018/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Orlice UO16,8116,6016,812015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO16,1016,8516,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Myštěves HK16,8916,8616,892015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Orlice UO16,5217,0017,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vitiněves JC17,0316,5517,032015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Výčapy TR--17,132005/06/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vitiněves JC16,0317,1417,142013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Orlice UO16,0817,1917,192016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Červená UO17,2117,2117,212019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Myštěves HK17,2115,9517,212018/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Libňatov TU16,9117,2317,232015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Letohrad - Kunčice UO17,3017,0317,302013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Libňatov TU17,2017,3717,372013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nepomuky UO17,2717,4517,452017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Myštěves HK17,5116,9217,512017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Letohrad - Kunčice UO17,5117,5417,542015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Košťálov SM17,2317,5417,542016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Přím HK17,6216,9517,622017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Letohrad - Orlice UO17,6517,3317,652014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Výčapy TR--17,692004/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Roudnice HK17,5417,7417,742016/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Renmotor Jinolice - Muži

16,40https://youtu.be/L_DW0pGbrM8 Jan Klimo

Letohrad - Kunčice - Muži

16,69https://youtu.be/4x8BVHZ9FrU Martin Valda

Myštěves - Ženy

16,89https://youtu.be/iY18yExxCmk Veronika Borůvková

Letohrad - Orlice - Muži

17,00https://youtu.be/4D0dMF20QKc Ondra Pokorný

Kosmonosy - Muži

17,15https://youtu.be/V1wne7mzAhU Jan Klimo

Bašnice - Muži

17,95https://youtu.be/sUA1U8TAPQg Jan Klimo

Obrubce - Muži

NPhttps://youtu.be/cVq72Dfa_QU Jan Klimo
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/16 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2000/08/19 Trnov, RK,
EXČR
2004/05/23 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2005/06/12 Trnov, RK, O putovní pohár SDH Trnov
EXČR
2013/06/15 Trnov, fotbalové hřiště, O PUTOVNÍ POHÁRY SDH TRNOV
VČHL
2014/05/31 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/05/30 Trnov, 2. kolo VČHL
VČHL
2016/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře