Trutnov, věž 2015 - MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  http://www.dh.cz/
Kdy: 26. 06. 2015 09:00
Kontakt:   Ing. Jan Aulický
Telefon: 
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou Petr GRASSL KT 15,50 15,55 15,50
2.  Zbožnov Martin LIDMILA CR 16,54 16,54 17,11
3.  Trusovice Michal BRODACKÝ SY 16,65 16,97 16,65
4.  Žebnice Dominik SOUKUP PS 17,02 19,41 17,02
5.  Malechov Luboš TŮMA KT 17,12 17,12 21,88
6.  Mistřovice Adam DUDA KA 17,50 19,20 17,50
7.  Chacholice Václav DIVOŠ CR 17,59 20,21 17,59
8.  Krouna Dominik BĚLSKÝ CR 17,71 17,71 21,99
9.  Michálkovice Richard SVAČINA OV 17,88 18,34 17,88
10.  Francova Lhota Radek CHMELA VS 18,58 18,58 25,55
11.  Kozlovice Lukáš TABACH FM 18,76 27,17 18,76
12.  Dobrá Jakub KASAL PT 19,77 19,77 22,89
13.  Karolinka Sklárny Jan GÁŠEK VS 20,01 20,01 20,05
14.  Michálkovice Miroslav ARVAI OV 22,03 22,03 23,87
15.  Luká Jan JUŘIČKA OL 26,16 26,16 26,66

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Partutovice Adriana JANÍČKOVÁ PR 7,91 8,48 7,91
2.  Horní Cerekev Kamila BARTOŠKOVÁ PE 7,97 8,04 7,97
3.  Vysoká Barbora STAŇKOVÁ PR 8,23 10,40 8,23
4.  Velichovky Barbora ŠUBRTOVÁ NA 8,33 8,55 8,33
5.  Křečkov Lucie POHANKOVÁ NB 8,42 8,65 8,42
6.  Dolní Čermná Markéta MARKOVÁ UO 8,43 8,77 8,43
7.  Chválenice Lucie HIRMEROVÁ PJ 8,60 9,05 8,60
8.  Oprechtice Veronika KREJČÍ FM 8,61 8,63 8,61
9.  Alojzov Martina PEKROVÁ PV 8,65 8,99 8,65
10.  Valšovice (Hranice VI) Karolína WITOSZOVÁ PR 8,75 13,67 8,75
11.  Moravský Beroun Sandra ČERVINKOVÁ BR 8,87 9,27 8,87
12.  Malechov Lucie TŮMOVÁ KT 8,89 8,89 9,03
13.  Horní Lideč Petra CHOVANCOVÁ VS 8,94 9,04 8,94
13.  Dolní Bukovsko Linda TOMASKOVÁ CB 8,94 9,18 8,94
15.  Štěnovický Borek Monika MAREŠOVÁ PJ 9,13 9,13 9,31
16.  Mosty Petra KIJONKOVÁ KA 9,37 9,71 9,37

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 13,29 13,61 13,29
2.  HZS Moravskoslezského kraje David DOPIRÁK OV 13,70 13,89 13,70
3.  HZS Ústeckého kraje Jakub PĚKNÝ UL 13,72 15,78 13,72
4.  HZS Moravskoslezského kraje Karel RYL OV 13,82 14,03 13,82
5.  HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ HK 14,02 14,65 14,02
6.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 14,10 15,30 14,10
7.  HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL PM 14,11 14,59 14,11
8.  HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ OV 14,44 16,65 14,44
9.  HZS Královéhradeckého kraje Jiří VOLF HK 14,53 14,64 14,53
10.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub ARVAI OV 14,56 14,65 14,56
11.  HZS kraje Vysočina Martin STUCHLÍK JI 14,57 15,87 14,57
12.  HZS Plzeňského kraje Jaroslav HRDLIČKA PM 14,59 14,83 14,59
13.  HZS kraje Vysočina Vojtěch FILA JI 14,71 15,84 14,71
13.  HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN HK 14,71 14,76 14,71
15.  HZS Zlínského kraje Marek TYKAL ZL 14,73 14,87 14,73
16.  HaZZ Slovenské republiky Ján ŠULEK - 14,85 17,44 14,85
16.  HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ PM 14,85 18,97 14,85
18.  HZS kraje Vysočina Lukáš HONS JI 14,86 14,86 16,46
19.  HZS Moravskoslezského kraje Jakub GRYČ OV 14,88 16,67 14,88
20.  HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL JI 14,93 14,93 NP
20.  HZS Ústeckého kraje David SOMOL UL 14,93 14,93 15,35
22.  HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK PM 14,97 15,06 14,97
23.  HaZZ Slovenské republiky Dávid KALUŽNÍK - 14,99 14,99 15,00
24.  HZS Plzeňského kraje Michal JANDA PM 15,08 15,08 15,78
25.  HZS Moravskoslezského kraje Libor MROZOWSKI OV 15,14 15,48 15,14
26.  HZS Jihočeského kraje Jan JEŽEK CB 15,15 15,15 15,27
27.  HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO JI 15,16 15,16 16,26
28.  HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA ZL 15,19 17,97 15,19
29.  HZS Plzeňského kraje Martin PROVAZNÍK PM 15,23 15,24 15,23
30.  HZS Jihočeského kraje Ivan PĚNČA CB 15,26 15,71 15,26
31.  HZS kraje Vysočina Pavel KUBÁT JI 15,30 15,30 18,18
32.  HaZZ Slovenské republiky Dávid GOLDMAN - 15,31 NP 15,31
33.  HZS kraje Vysočina Vilém RYŠAVÝ JI 15,33 15,79 15,33
33.  HZS Plzeňského kraje Martin ROHÁČ PM 15,33 15,33 15,33
35.  HZS Královéhradeckého kraje Jakub PAULÍČEK HK 15,39 15,44 15,39
35.  HZS Zlínského kraje Petr KUCHAŘÍK ZL 15,39 15,39 17,23
37.  HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP AB 15,44 18,29 15,44
38.  HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA ZL 15,47 15,47 15,54
39.  HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK AB 15,49 15,75 15,49
40.  HZS Jihočeského kraje Radim ŠVEHLA CB 15,56 18,88 15,56
40.  HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS AB 15,56 16,36 15,56
42.  HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN AB 15,57 15,88 15,57
42.  HZS Královéhradeckého kraje Zdeněk KŘÍŽEK HK 15,57 15,74 15,57
44.  HaZZ Slovenské republiky Peter VITKO - 15,60 15,60 15,77
44.  HZS Královéhradeckého kraje Jan KLOUČEK HK 15,60 15,60 16,11
44.  HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ LI 15,60 15,89 15,60
47.  HaZZ Slovenské republiky Jaroslav HUDÁČ - 15,62 16,36 15,62
47.  HZS Jihomoravského kraje Jaroslav ZHOŘ BM 15,62 15,77 15,62
47.  HZS Středočeského kraje Milan TŮMA AB 15,62 16,75 15,62
50.  HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH PA 15,69 15,69 15,97
51.  HZS Středočeského kraje Radek VYVIAL AB 15,70 18,87 15,70
52.  HZS Zlínského kraje Petr VACULÍN ZL 15,73 15,95 15,73
53.  HZS Ústeckého kraje Martin HOVORKA UL 15,79 16,36 15,79
54.  HZS Zlínského kraje Jan VRÁBLÍK ZL 15,80 15,80 16,92
55.  HZS Olomouckého kraje Jan ŠINDELKA OL 15,81 15,83 15,81
56.  HZS Ústeckého kraje Martin VLČEK UL 15,82 15,82 17,68
57.  HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA ZL 15,87 16,65 15,87
58.  HZS podniku DEZA a.s. Václav MIKYSKA VS 15,88 16,06 15,88
59.  HZS Jihomoravského kraje Radim ČECH BM 15,90 18,88 15,90
60.  HZS hlavního města Prahy Petr MIŘÁTSKÝ AB 15,92 15,92 18,38
61.  HZS Středočeského kraje Lukáš NOVOTNÝ AB 15,95 15,95 15,99
62.  HZS Plzeňského kraje Tomáš HOSPR PM 16,00 16,00 18,66
63.  HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ OL 16,02 19,08 16,02
64.  HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC AB 16,04 16,14 16,04
65.  HZS Olomouckého kraje Zbyněk HRADIL OL 16,05 16,17 16,05
66.  HZS Jihomoravského kraje Marek JARŮŠEK BM 16,08 16,08 16,14
67.  HZS Jihomoravského kraje Josef PĚNČA BM 16,11 16,34 16,11
68.  HZS kraje Vysočina Luboš NAVRKAL JI 16,20 19,29 16,20
69.  HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK VS 16,25 17,85 16,25
70.  HZS Olomouckého kraje Marek BIA OL 16,30 16,44 16,30
71.  HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA AB 16,36 17,05 16,36
72.  HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO VS 16,39 17,15 16,39
73.  HZS Královéhradeckého kraje Dušan JIČÍNSKÝ HK 16,42 16,42 NP
74.  HZS Jihočeského kraje Michal DOKTOR CB 16,45 16,83 16,45
75.  HZS Pardubického kraje Jan KŮRKA PA 16,48 16,48 17,03
76.  HZS Zlínského kraje Rostislav SOUKUP ZL 16,52 18,07 16,52
76.  HZS Ústeckého kraje Ladislav STÁREK UL 16,52 16,52 16,74
78.  HZS Středočeského kraje Michal PRŮŠA AB 16,53 17,02 16,53
79.  HZS Ústeckého kraje Zbyněk ŠVARC UL 16,67 16,67 NP
80.  HZS Pardubického kraje Milan HODEK PA 16,84 18,84 16,84
81.  HZS Jihomoravského kraje Josef KADARA BM 16,85 16,85 18,62
81.  HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD CB 16,85 18,03 16,85
81.  HZS Jihočeského kraje Pavel JANŮ CB 16,85 16,85 NP
84.  HZS Královéhradeckého kraje Jaroslav ŠKODA HK 16,86 16,86 20,54
85.  HZS Jihomoravského kraje Jiří ŠKAROUPKA BM 16,87 16,87 17,34
86.  HZS Pardubického kraje Lukáš BEER PA 16,95 17,44 16,95
87.  HZS Jihomoravského kraje František KUBÍK BM 17,06 17,69 17,06
88.  HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA AB 17,09 17,09 20,80
89.  HaZZ Slovenské republiky Ľubomír LÖRINČÍK - 17,11 17,13 17,11
90.  HZS Jihomoravského kraje Martin BÍLEK BM 17,14 18,60 17,14
91.  HZS Ústeckého kraje Lukáš KHÝR UL 17,17 17,17 21,55
92.  HaZZ Slovenské republiky Michal MARCINEK - 17,24 17,24 18,46
93.  HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER UL 17,28 17,80 17,28
94.  HZS Karlovarského kraje Jiří KARAS KV 17,38 17,38 18,07
95.  HZS Olomouckého kraje Jiří MAREŠ OL 17,44 18,86 17,44
96.  HZS Karlovarského kraje Daniel MOTTL KV 17,52 17,52 NP
97.  HZS hlavního města Prahy Ladislav VOBEJDA AB 17,57 17,57 25,29
98.  HZS hlavního města Prahy Marek SCHOBER AB 17,67 17,67 23,04
99.  HZS podniku DEZA a.s. Jan MORAVEC VS 17,78 17,78 20,19
100.  HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ OL 17,98 17,98 18,22
101.  HZS Olomouckého kraje Pavel BERNHAUER OL 18,17 19,60 18,17
102.  HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH KV 18,31 18,31 19,57
103.  HZS podniku DEZA a.s. Radim ŠKAŘUPA VS 18,37 18,37 23,50
104.  HZS podniku DEZA a.s. Tomáš FOUKAL VS 18,48 22,95 18,48
105.  HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL KV 18,50 18,70 18,50
106.  HZS Libereckého kraje Zdeněk JIROUŠ LI 18,52 18,87 18,52
107.  HZS Libereckého kraje Lukáš VANÍČEK LI 18,53 18,98 18,53
108.  HZS podniku DEZA a.s. Petr KORÁBEČNÝ VS 18,60 18,60 18,93
109.  HZS Jihočeského kraje Marek ŠENKÝŘ CB 18,67 19,42 18,67
110.  HZS podniku DEZA a.s. Karel BEZDĚK VS 18,76 18,76 19,36
111.  HZS Pardubického kraje Pavel KADLEC PA 18,88 18,88 19,94
112.  HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN OL 18,97 18,97 20,70
113.  HZS Jihočeského kraje David HÁJEK CB 19,18 19,18 19,82
114.  HZS Libereckého kraje Jaroslav KREJČÍK LI 19,38 21,01 19,38
114.  HZS Pardubického kraje Ondřej KOUT PA 19,38 23,82 19,38
116.  HZS Libereckého kraje Jakub MENŠÍK LI 19,40 23,98 19,40
117.  HZS Pardubického kraje Jan MATĚJKA PA 19,53 19,53 20,85
118.  HZS hlavního města Prahy Jindřich STÝBLO AB 19,74 19,74 NP
119.  HaZZ Slovenské republiky Štefan BELKO - 20,35 NP 20,35
120.  HZS Pardubického kraje Ladislav WEINDLICH PA 21,32 21,72 21,32
121.  HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ LI 22,01 24,40 22,01
122.  HZS Libereckého kraje Vladimír NOVOTNÝ LI 22,60 22,60 23,60
123.  HZS Karlovarského kraje Ondřej KRBEC KV 24,14 27,15 24,14
124.  HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA KV 24,26 26,53 24,26
125.  HZS Karlovarského kraje Jiří SZEWIECZEK KV 25,85 25,92 25,85
126.  HZS Libereckého kraje Václav VANČURA LI 26,88 26,88 29,39
127.  HZS hlavního města Prahy Radim ŠVEJDA AB NP NP NP
127.  HZS Karlovarského kraje Milan VANĚČEK KV NP NP NP

Profi kolo soutěže číslo 3, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  HZS Moravskoslezského kraje Kamil BEZRUČ OV 13,25 - -
2.  HZS Ústeckého kraje Jakub PĚKNÝ UL 13,52 - -
3.  HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC OV 13,96 - -
4.  HZS Moravskoslezského kraje Karel RYL OV 14,40 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chválenice PJ23,7323,8523,732015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Michálkovice OV25,3025,8625,302015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Zibohlavy KO29,1125,7225,722015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
4. Slatiny JC29,4425,9125,912015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
5. Dolní Měcholupy AB30,8726,3326,332015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
6. Štěpánov CR26,3628,6026,362015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
7. Miroslav ZN27,6630,0827,662015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
8. Zajíčkov PE34,0027,7527,752015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
9. Ledenice CB62,3128,1428,142015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
10. Prosetín CR30,7628,7628,762015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
11. Pěnčín JN34,0829,1829,182015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
12. Komárovice VS29,5729,8129,572015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
13. Písková Lhota NB33,2329,6429,642015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
14. Poniklá SM34,2029,6429,642015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
15. Císařov PR52,0830,9830,982015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
16. Dřemčice LTNP32,9632,962015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
17. Jáchymov KV33,3138,7833,312015/06/28 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Jezek  13,59 0 14.06.2015 18:28
 ABC DEF  13,71 0 24.06.2015 22:43
 Honza Adamec  13,80 0 25.06.2015 15:36
 František Ondrák  13,85 0 22.06.2015 19:00
 Lukáš Nosek  13,90 0 24.06.2015 22:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Petr Jezek  7,70 4 14.06.2015 18:28

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/03 Trutnov, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2008/07/03 Trutnov, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2008/07/04 Trutnov, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2008/07/04 Trutnov, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2008/07/04 Trutnov, útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2015/06/26 Trutnov, věž, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015
MČR
2015/06/27 Trutnov, 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015
MČR
2015/06/27 Trutnov, 4x100 m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015
MČR
2015/06/28 Trutnov, útok, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů 2015
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře