Zderaz 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,19 16,12 16,19
2.  Trnava TR 16,33 16,06 16,33
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,36 16,36 16,31
4.  Velké Hoštice OP 16,39 15,95 16,39
5.  Zahorčice ST 16,40 16,40 16,17
6.  Mladoňovice TR 16,51 16,51 16,08
7.  Letohrad - Jeleni UO 16,63 16,41 16,63
8.  Plumlov PV 16,85 16,06 16,85
9.  Nevcehle JI 16,90 16,90 16,63
10.  Lavičky ZR 16,95 16,95 16,42
11.  Petrovice B TR 16,98 16,49 16,98
12.  Radostín nad Oslavou ZR 17,03 16,24 17,03
13.  Pasohlávky BO 17,20 16,31 17,20
14.  Čikov TR 17,21 16,60 17,21
15.  Pšánky HK 17,27 17,17 17,27
16.  Zlatá Olešnice JN 17,32 16,62 17,32
17.  Bašnice JC 17,34 16,43 17,34
18.  Chářovice BN 17,35 17,26 17,35
19.  Chrastavec SY 17,48 17,48 16,93
20.  Míchov BK 17,53 17,53 16,99
21.  Moravany PA 17,59 17,30 17,59
22.  Zbožnov CR 18,05 17,07 18,05
23.  Záchlumí UO 18,06 17,67 18,06
24.  Srch PA 18,09 18,04 18,09
25.  Nevřeň PS 18,13 18,13 17,69
26.  Únětice 1911 A PJ 18,17 18,17 17,72
27.  Morašice CR 18,18 17,56 18,18
28.  Stradouň UO 18,22 17,56 18,22
29.  Letohrad - Kunčice B UO 18,37 18,37 16,25
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Perálec CR 18,39 17,28 18,39
31.  Výsonín CR 18,44 18,28 18,44
32.  Bohdalín PE 18,52 17,19 18,52
33. Výsledek se nepočítá do ligy  Zderaz CR 18,72 18,72 17,56
34.  Hrobice PA 18,77 17,17 18,77
35.  Široký Důl SY 18,82 17,31 18,82
36.  Zderaz A CR 20,92 20,92 18,41
37.  Čechtín TR NP NP NP
37.  Prosetín CR NP NP NP
37.  Krotějov TA NP NP NP
37.  Obrubce MB NP NP NP
37.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP
37.  Oldřiš SY NP NP NP
37.  Choltice PA NP NP NP
37.  Chotěmice TA NP NP NP
37.  Krasonice JI NP NP NP
37.  Otradov CR NP NP NP
37.  Olešná HB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 17,23 17,02 17,23
2.  Dvorce TA 17,57 17,57 17,56
3.  Skrochovice OP 17,67 17,67 17,63
4.  Libuň JC 17,82 17,82 17,59
5.  Nepomuky UO 18,13 17,43 18,13
6.  Sloup PZ 18,24 18,24 17,90
7.  Nedvězí SY 18,40 17,10 18,40
8.  Hrobice Explosia PA 19,21 19,21 16,57
9.  Radíkov PR 19,83 17,25 19,83
10.  Stradouň UO 19,85 19,85 18,74
11.  Holice PA 19,95 19,95 18,97
12.  Stéblová PA 26,00 26,00 22,78
13.  Dlouhá Ves RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hrobice Explosia PA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Nedvězí SY17,1018,4018,402018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Holice PA17,8818,5518,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hrobice Explosia PA19,2116,5719,212018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dlouhá Ves RK19,1819,4919,492017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Stradouň UO19,5018,7919,502019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času

 nepřihlášen  - 0 00.00.0000 00:00


Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 25 16.06.2018 11:39
 Michal Matějíček  16 ** 24 16.06.2018 13:34
 Dušan Ingr  16 ** 24 17.06.2018 07:51
 Jan Jeřábek  16 ** 22 15.06.2018 13:42
 Radek Troch  16 ** 22 12.06.2018 22:03
 Tlumič  16 ** 19 17.06.2018 09:27
 Aleš Coufal  16 ** 16 12.06.2018 18:47
 Lukáš Vaculík  16 ** 16 17.06.2018 09:20
 Josef Novák  16 ** 15 13.06.2018 19:26
 Ondřej Zemánek  16 ** 14 15.06.2018 19:23
 Honza Adamec  16 ** 11 14.06.2018 20:04
 Tomáš Láznička  16 ** 2 16.06.2018 07:10
 Radek Staněk  16 ** 0 04.06.2018 12:21
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 17.06.2018 09:17
 Lucie Samková  16 ** 0 13.06.2018 20:46


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 19 14.06.2018 20:04
 Dušan Ingr  16 ** 0 17.06.2018 07:51
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 17.06.2018 09:19
 Michal Matějíček  16 ** 0 16.06.2018 13:34
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 17.06.2018 09:20
 Tomáš Láznička  16 ** 0 16.06.2018 07:10
 Lucie Samková  16 ** 0 13.06.2018 20:46
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 15.06.2018 19:24
 Aleš Coufal  16 ** 0 12.06.2018 18:48
 Lukáš Brtník  16 ** 0 16.06.2018 11:06
 Tlumič  16 ** 0 16.06.2018 08:47
 Radek Staněk  16 ** 0 04.06.2018 12:21
 Radek Troch  16 ** 0 12.06.2018 22:03

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Radostín nad Oslavou - Muži

17,03https://youtu.be/vEGrFggYDnY Tomáš Láznička

Nevřeň - Muži

18,13https://youtu.be/nCsM9xvuAQ4 Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře