Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Či
3
Ja
4
La
5
Me
6
Ra
7
Ja
8
He
9
Ka
10
Op
11
Ma
12
1. Radostín nad Oslavou B 164 16,47ZR
17,30
NP
16,59
17,12
16,80
16,95
16,52
18,52
18,32
17,50
16,94
16,47
2. Čikov 159 16,52TR
17,18
16,52
16,82
17,21
16,81
16,64
18,72
17,45
16,77
17,00
18,33
23,38
3. Lavičky 148 16,31ZR
16,63
23,45
NP
16,73
17,00
16,59
16,31
18,58
16,53
NP
17,01
16,77
4. Trnava 142 16,54TR
19,12
16,94
17,61
28,44
17,06
16,82
16,65
16,90
17,14
17,70
17,66
16,54
5. Lhotky Sport 100 16,87ZR
NP
17,69
17,19
17,10
16,87
18,27
17,80
17,67
17,45
18,55
--
6. Kuřim B 90 17,24BO
17,55
18,59
NP
19,15
17,24
17,52
17,46
17,28
18,86
18,14
19,37
20,59
7. Netín Cirkus 89 17,27ZR
18,19
17,27
NP
NP
NP
17,57
17,27
25,00
17,68
17,77
17,52
18,60
8. Maršovice 62 17,63ZR
27,06
NP
19,73
17,70
NP
19,67
18,15
17,63
19,39
19,95
27,98
17,69
9. Meziříčko 58 17,70ZR-
18,16
20,27
--
19,30
19,57
19,17
18,57
20,14
17,70
18,45
10. Pavlov Experiment 53 17,57ZR
18,25
17,71
18,30
17,57
18,00
18,80
18,33
NP
NP
18,21
18,58
NP
11. Olešná 51 16,73HB
16,73
16,98
-
17,59
16,94
-------
12. Oponešice 39 16,95TR
NP
NP
17,51
17,19
16,95
-----
17,68
-
13. Krasonice 38 16,35JI
17,71
-
16,35
-
17,06
NP
------
14. Mladoňovice 37 16,60TR--
16,60
-
17,61
-----
16,78
-
15. Pasohlávky 30 17,13BV
17,75
17,13
---------
18,69
16. Benetice B 29 18,44TR
20,29
19,58
18,44
18,75
19,03
-
NP
19,51
NP
19,36
19,11
-
17. Nevcehle 28 16,60JI
NP
-
17,31
-
16,60
-------
18. Žernovník 23 16,94BK-
17,39
---------
16,94
19. Kynice 20 17,47HB
18,26
17,70
-
17,47
--------
20. Míchov 18 17,28BK-
17,69
17,28
---------
21. Zahorčice 17 16,55ST--
16,55
---------
22. Sychotín 16 18,15BK
18,15
NP
18,17
--------
19,68
23. Žižkovo Pole 13 17,18HB------
17,18
-----
24. Plumlov 12 17,32PV
18,09
-
19,77
-
17,32
-------
25. Bohdalín 10 17,31PE--
17,31
-
17,88
-------
-. Jasenice 10 18,32TR--
18,77
19,20
18,32
---
21,59
NP
--
27. Hostěrádky-Rešov 8 17,98VY
17,98
-
18,93
---------
-. Široký Důl 8 18,31SY-----
18,31
------
29. Bořitov 7 18,02BK-
18,43
18,02
---------
30. Benetice 6 19,90TR-----
NP
-----
19,90
31. Katov 5 24,37ZR---------
24,37
--
32. Sychotín B 4 18,35BK
NP
18,35
----------
-. Pohled 4 18,73HB-
18,73
----
20,02
-----
34. Chářovice Špona 3 17,79BN----
17,79
-------
-. Jasenice 3 20,29VS---
20,29
--------
-. Vysoké Studnice 3 31,84JI------
31,84
-----
37. Chrastavec 2 18,48SY-
18,48
----------
38. Žirovnice 0 18,48PE--
18,48
-
NP
-------
-. Dolní Němčice 0 18,58JH----
18,58
-------
-. Srubec 0 18,86CB----
18,86
-------
-. Petrovice SK 0 19,26BK-
19,26
----------
-. Police 0 NPTR----------
NP
-
-. Tasov 0 NPTR---
NP
--------


Celkem se účastnilo:  69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: