Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Ja
3
Či
4
Body
1. Lhotky Sport 165 17,08ZR
20
8
15
13
56
2. Lavičky 149 16,77ZR
11
20
13
11
55
3. Trnava 146 16,16TR
13
-
20
20
53
4. Netín Cirkus 129 17,18ZR
10
9
9
15
43
5. Čikov 126 16,51TR
0
11
17
10
38
6. Radostín nad Oslavou B 98 17,35ZR
15
10
10
0
35
7. Stará Říše 90 16,34JI
17
17
5
0
39
-. Meziříčko 90 17,85ZR
0
5
11
17
33
9. Jasenice 81 17,45TR-
4
8
9
21
10. Pavlov Experiment 61 17,95ZR
0
7
6
6
19
11. Kuřim B 43 17,39BO
0
0
7
0
7
12. Olešná 26 16,97HB-
13
--13
13. Pohled 25 17,63HB----0
14. Kamenice 22 19,32JI-
6
-
8
14
15. Žižkovo Pole Divadlo 18 17,30HB----0
16. Nevcehle 17 16,75JI----0
-. Stránecká Zhoř 17 21,28ZR----0
18. Dolní Loučky 16 21,00ZR----0
19. Pasohlávky 15 16,77BO----0
-. Zahorčice 15 17,16ST-
15
--15
21. Jasenice 11 19,89VS--
4
7
11
22. Velké Hoštice 10 17,35OP----0
-. Kouty 10 20,23TR----0
24. Míchov 9 17,43BK----0
25. Kynice 6 18,17HB----0
-. Žižkovo Pole B 6 18,42HB----0
27. Velká nad Veličkou 5 19,04HO----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Ja
3
Či
4
Body
1. Stará Říše 95 16,43JI
0
12
12
3
27
2. Velké Meziříčí FŇ 94 17,45ZR
12
9
2
12
35
3. Benetice 73 17,18TR
7
5
5
9
26
4. Radostín nad Oslavou 53 17,20ZR
4
0
7
0
11
5. Netín 49 18,18ZR
9
0
9
7
25
6. Bohuňov 48 18,25SY-
7
4
5
16
7. Pavlov Experiment 40 19,36ZR
3
4
3
4
14
8. Jabloňov 25 18,67ZR
5
---5
9. Hamry nad Sázavou Tragédky 5 18,64ZR----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Ja
3
Či
4
Body
1.Maršovice 84 18,40ZR
0
7
5
5
17
2.Hamry nad Sázavou Tragédi 76 19,37ZR
10
5
7
10
32
3.Zbraslav 65 20,08BO
7
10
10
1
28
4.Stránecká Zhoř 26 20,05ZR
5
0
3
7
15
5.Milešín 21 21,44ZR
3
3
1
3
10
6.Žďár nad Sázavou 2 20 20,94ZR
1
0
0
0
1
7.Jabloňov 11 21,89ZR----0
8.Dolní Loučky 6 23,54ZR----0
9.Pohled 1 34,89HB----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Ja
3
Či
4
Body
1.Jabloňov 86 17,87ZR
7
10
7
10
34
2.Hamry nad Sázavou Tragédky 82 18,71ZR
10
1
10
7
28
3.Netín 64 21,27ZR
5
7
5
5
22
4.Bory 45 21,62ZR
3
0
3
3
9
5.Kamenice 5 22,85JI-
5
--5
-.Vítonice 5 22,98KM----0
7.Bohuňov 4 24,40SY-
3
--3


Celkem se účastnilo:  52 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: