Liga: | - |
Místo: | Plzeň |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 10. 09. 2022 10:00 |
Kontakt: | Daniel Štěpán, |
Telefon: | 605 372 732 |
Začátek rezervace: | 08. 08. 2022 01:00 |
Konec rezervace: | 11. 09. 2022 10:00 |
Začátek tipování: | 10. 09. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 10. 09. 2022 00:00 |
Zadal: | Josef |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
HASIČI Plzeň - Košutka z.s. a SDH Úněšov
pořádají soutěž
o pohár a pod záštitou Starostky městského obvodu Plzeň 1
v dětských požárních útocích
v sobotu 10. září 2022 od 1000
Na travnaté ploše u
stanice HZS Plzeň-Košutka
Propozice: Globus Cup Junior 2022 – XVI ročník
soutěžní program:
do 900 prezentace družstev
1000 start závodu
- Pravidla dle Hry plamen pro kategorii starší a pro kategorii mladší dle OZ Plzeň – sever .(s výjimkou startu ve druhém kole. Při velkém počtu přihlášených družstev bude počet do druhého kola omezen, pravidlo o postupu do druhého kola bude vyhlášeno před startem prvního kola)
- Kategorie přípravka – dle OZ Plzeň-sever s výjimkou jednoho pokusu (provedení disciplíny je individuální za pomoci vedoucího)
Kategorie starší:
-plní 7 členů družstva MH. Provedení discipliny dle směrnice hry Plamen.
-jednotné nářadí, které dodá pořadatel: přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka
-terče průstřikové,
-čas na přípravu 4minuty
-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat
-družstvu, které poškodilo stroj se započítá neplatný pokus
- čerpadlo musí být zavodněno do 30 sekund od povelu startéra a útok ukončen do 60 sekund, v případě nedodržení časového limitu se útok hodnotí jako neplatný pokus
Kategorie mladší:
-plní 5-ti členné družstvo.
-provedení disciplíny dle směrnice hry Plamen, s omezením pouze na 1 hadici B(útočné vedení s použitím jedné hadice B,rozdělovače,dvou hadic C a proudnice C pro první útočný proud, ,dvou hadic C a proudnice C pro druhý útočný proud). Obsluhu PMS provádí vedoucí družstva, nebo osoba jím pověřená (starší 18 let, s použitím ochranné přilby).
-jednotné nářadí, které dodá pořadatel:přetlakový ventil, proudnice, motorová stříkačka
-družstvo má možnost použít svoje savice. Výměna musí být provedena v době určené na přípravu základny. Bezprostředně po ukončení pokusu musí být základna uvedena do původního stavu.
-terče průstřikové,
-čas na přípravu 4minuty
-v případě poškození stroje bude tento vyměněn za jiný a družstva, která provedla pokus s původním strojem nebudou svůj pokus již opakovat
- Závody budou probíhat na dvou základnách,jako první bude startovat kategorie starší a potom kategorie mladší
- Časomíra elektronická
- Terče průstřikové
- Podání protestu se provádí podle pravidel Hry plamen s podmínkou složení finanční částky ve výši 200,-Kč. (v případě neoprávněného protestu propadá tato částka ve prospěch pořadatele)
- Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu
- Občerstvení zajištěno
- Startovné 100,-Kč, placeno při prezentaci
Zdravotní služba
Je zajištěna pořadatelem
Přihlášky
Přihlašování bude prováděno prostřednictvím firespor.eu na adrese:
Kontaktní osoby
Daniel Štěpán Josef Sak
Úněšov 23 Komenského 75, 323 16 Plzeň
Mobil: 605 372732 Mobil: 604 575 141
Email: dan.stepan@seznam.cz Email: josef.sak@gmail.cz
S
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen-12765.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Obora | A | PS | Kateřina Müllerová | |
2 | 2 | Bučí | PS | Lenka Palánová | ||
3 | 3 | Všeruby | PS | Jarda Frána | ||
4 | 4 | Ledce | B | PS | Iva Prokešová | |
5 | 5 | Obora | B | PS | Kateřina Müllerová | |
6 | 6 | Kaznějov | PS | Monika Šubrtová | ||
7 | 7 | Chotíkov | PS | Monča | ||
8 | 8 | Bolevec | PM | Ondřej Burián | ||
9 | 9 | Bolevec | B | PM | Ondřej Burián | |
10 | 10 | Ledce | A | PS | Iva Prokešová | |
11 | 30 | Chrást | A | PS | Jiří Fantiš | |
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Obora | c | PS | Kateřina Müllerová | |
2 | 2 | Bolevec | PM | Ondřej Burián | ||
3 | 3 | Bučí | PS | Lenka Palánová | ||
4 | 4 | Letkov | PJ | Věra Drnková | ||
5 | 5 | Obora | b | PS | Kateřina Müllerová | |
6 | 6 | Kaznějov | PS | Monika Šubrtová | ||
7 | 7 | Chotíkov | PS | Monča | ||
8 | 8 | Bolevec | Bolevec ,A | PM | Ondřej Burián | |
9 | 9 | Obora | A | PS | Kateřina Müllerová | |
10 | 10 | Všeruby | C | PS | Jarda Frána | |
11 | 11 | Ledce | A | PS | Klára Štaifová | |
12 | 14 | Všeruby | B | PS | Jarda Frána | |
13 | 15 | Ledce | B | PS | Klára Štaifová | |
14 | 19 | Všeruby | A | PS | Jarda Frána | |
15 | 20 | Ledce | C | PS | Klára Štaifová | |
16 | 30 | Chrást | A | PS | Jiří Fantiš | |
Přípravka | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bučí | PS | Lenka Palánová | ||
2 | 3 | Kaznějov | PS | Monika Šubrtová |