Liga: | VCU |
Místo: | Záchlumí |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 25. 05. 2019 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 12. 05. 2019 19:30 |
Konec rezervace: | 25. 05. 2019 10:00 |
Začátek tipování: | 12. 05. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 24. 05. 2019 00:00 |
Zadal: | Lukáš Lešikar |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zachlumi-10583.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Záchlumí | A | UO | Lukáš Velič | |
2 | 2 | Letohrad - Jeleni | Jeleni | UO | Adam Nádvorník | |
3 | 3 | Záchlumí | B | UO | Lukáš Velič | |
4 | 4 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
5 | 5 | Nekoř | UO | Ondrej Kavalek | ||
6 | 6 | Černovír | UO | Matouš Zachař | ||
7 | 7 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Láďa Sýkora | |
8 | 8 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
9 | 9 | Králíky | UO | Daniel Brzák | ||
10 | 10 | Bošín | UO | Ferda | ||
11 | 11 | Letohrad - Kunčice | D | UO | Jan Marek | |
12 | 15 | Lanšperk | UO | petr | ||
13 | 16 | Horní Čermná | A | UO | Pavel Suldovský | |
14 | 29 | Dolní Dobrouč | UO | Aleš Hrdina | ||
15 | 30 | Přívrat | UO | Ivoš Vencl | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nepomuky | UO | Kateřina Krudencová | ||
2 | 2 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
3 | 4 | Letohrad - Kunčice | C | UO | Michaela Kocúrová | |
4 | 5 | Dlouhoňovice | UO | Martin Hynek | ||
5 | 6 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková | ||
6 | 20 | Mistrovice | UO | Romana Dolečková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Červená | UO | 17,72 | 17,42 | 17,72 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Nepomuky | UO | 17,94 | 17,96 | 17,96 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Letohrad - Kunčice C | UO | 18,56 | 19,14 | 19,14 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Horní Třešňovec | UO | 20,27 | 20,92 | 20,92 | 2018/05/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Letohrad - Kunčice B | UO | 20,12 | 21,13 | 21,13 | 2018/05/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Mistrovice | UO | 20,66 | 22,13 | 22,13 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Dlouhoňovice | UO | 22,08 | 22,59 | 22,59 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Letohrad - Červená | UO | 17,69 | 22,71 | 22,71 | 2018/05/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Nekoř | UO | 21,95 | 28,06 | 28,06 | 2018/05/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Horní Třešňovec | UO | 37,08 | 43,07 | 43,07 | 2019/05/25 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Dlouhoňovice | UO | NP | NP | NP | 2018/05/26 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2018/05/26 | Záchlumí, O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ | |
2019/05/25 | Záchlumí, Záchlumí | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/26 | Bystřec, Bystřecký pohár | |
2024/06/01 | Nepomuky, Nepomucký pohár | |
2024/06/02 | Horní Třešňovec, VCÚ Horní Třešňovec | |
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |