Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 07. 05. 2022 2022/05/21 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
2 29. 04. 2022 2022/05/20 Sportovní areál Petrůvky, O pohár SDH Petrůvky TR -
3 15. 05. 2022 2022/05/21 Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného PV VCPV
4 16. 05. 2022 2022/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
5 16. 05. 2022 2022/05/21 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, denní soutěž v PS, 2B ZN -
6 11. 05. 2022 2022/05/21 Škodějov, FNC Škodějov SM FNC
7 14. 05. 2022 2022/05/21 Letohrad Kunčice, 1.kolo Velké Ceny Ústeckoorlickaa ,Kunčice UO -
8 16. 05. 2022 2022/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
9 25. 04. 2022 2022/05/21 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
10 08. 05. 2022 2022/05/22 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
11 02. 05. 2022 2022/05/22 Jarošov, O putovní pohár SDH Jarošov UH VCUH
12 08. 05. 2022 2022/05/26 Svoboda, 2. kolo NHHL (2B) OP -
13 14. 05. 2022 2022/05/28 Lipník, Pohár mladých hasičů TR TRL
14 14. 05. 2022 2022/05/28 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce TC TCL
15 13. 04. 2022 2022/05/20 Světlá Hora, XXV.ročník O pohár starostky obce, soutěž 2B BR -
16 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 1.kolo ZNL+BHL ZN ZNL
17 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, M+Ž+DOR 2.kolo BHL ZN BHL
18 21. 05. 2022 2022/05/27 Morašice, VČHL 2022, 1.kolo, Morašice CR VČHL
19 16. 05. 2022 2022/05/28 Svatý Jiří, Okrsková soutěž - okrsek č.13 UO -
20 14. 05. 2022 2022/05/28 Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník DO OPH
21 16. 05. 2022 2022/05/27 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
22 15. 05. 2022 2022/05/27 Netín I, Netín ZR ŽL
23 22. 05. 2022 2022/05/28 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
24 18. 05. 2022 2022/05/28 Velké Hamry, FNC Velké Hamry JN FNC
25 01. 04. 2022 2022/05/23 Hasičský areál Markvartice, OBLASTNÍ KOLO soutěže v požárním sportu TR -
26 14. 05. 2022 2022/05/27 Jezeřany-Maršovice, hřiště, Soutěž mladých hasičů ZN -
27 16. 05. 2022 2022/05/28 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
28 21. 05. 2022 2022/05/28 Nepomuky, VČHL 2022, 2.kolo, Nepomuky UO VČHL
29 23. 05. 2022 2022/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
30 15. 05. 2022 2022/05/27 Velké Karlovice, O pohár starosty obce (2B) VS VHL
31 22. 05. 2022 2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) OL BIOMAC HE
32 15. 05. 2022 2022/05/28 Netín II, Netín Ii ZR ŽL
33 16. 05. 2022 2022/05/28 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
34 08. 05. 2022 2022/05/28 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI -
35 09. 05. 2022 2022/05/28 Svoboda, 1. kolo Moravskoslezského poháru (2B) OP -
36 23. 05. 2022 2022/06/03 hřiště, 8.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů VS -
37 21. 02. 2022 2022/06/04 Hřiště Březovice, Memoriál Jaroslava Husičky MB -
38 21. 05. 2022 2022/06/04 Kojetice, O pohár starosty obce TR TRL
39 21. 05. 2022 2022/06/04 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
40 14. 05. 2022 2022/06/04 Pocinovice, koupaliště, I. kolo Chodské ligy MH DO CHL
41 21. 05. 2022 2022/06/04 Hadrava (Bystřice nad Úhlavou), O pohár starosty obce Chudenín KT OPH
42 28. 05. 2022 2022/06/03 Horní Třešňovec, VČHL 2022, 3.kolo, Horní Třešňovec UO VČHL
43 21. 05. 2022 2022/06/04 Útušice, O pohár obce Útušice PJ ZČHL
44 21. 05. 2022 2022/06/04 Jakubov, Pohár starosty obce TR TRL
45 23. 04. 2022 2022/06/04 Mysletice, 1.kolo PLPÚ O pohár SDH Mysletice JI PLPU
46 22. 05. 2022 2022/06/03 Počenice-fotbalové hřiště, 3. kolo Moravského poháru KM MPMHJ
47 22. 05. 2022 2022/06/03 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně JH VCT
48 22. 05. 2022 2022/06/04 Čikov, Čikov TR ŽL
49 27. 05. 2022 2022/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
50 15. 05. 2022 2022/06/03 Slapy (noční), Memoriál Martina Hacha (noční) TA -
51 21. 05. 2022 2022/06/04 Dešná, 2.kolo PLPÚ Memoriál Jaroslava Mrkvy 2B JH PLPU
52 21. 05. 2022 2022/06/04 Hluboká u Kdyně, Noční soutěž Hluboká u Kdyně DO CHNHL
53 22. 05. 2022 2022/06/03 Mirošov, O putovní pohár SDH Mirošov ZL JLNS
54 22. 05. 2022 2022/06/05 Předín, Pohárová soutěž TR TRL
55 22. 05. 2022 2022/06/04 Vrbice, 3. kolo Podorlické hasičské ligy 2022 RK -
56 22. 05. 2022 2022/05/29 Ždírec nad Doubravou, HB Turné HB HBMH
57 27. 05. 2022 2022/06/04 Šaratice, O pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
58 29. 05. 2022 2022/06/04 Bystřec, VČHL 2022, 4.kolo, Bystřec UO VČHL
59 16. 05. 2022 2022/06/05 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky ZR ŽL
60 22. 05. 2022 2022/06/05 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
61 13. 05. 2022 2022/06/09 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
62 21. 05. 2022 2022/06/11 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče DO CHL
63 28. 05. 2022 2022/06/11 Damnov, fotbalové hřiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
64 11. 05. 2022 2022/06/04 Milotice, fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony 2B BR -
65 28. 05. 2022 2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice TA EXČR
66 28. 05. 2022 2022/06/11 Horní Hradiště, O pohár starosty SDH PS ZČHL
67 14. 05. 2022 2022/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
68 28. 05. 2022 2022/06/11 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
69 29. 05. 2022 2022/06/10 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
70 05. 06. 2022 2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B) OL BIOMAC HE
71 28. 05. 2022 2022/06/11 Ratíškovice - fotba.hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
72 05. 06. 2022 2022/06/11 Čelechovice na Hané, O pohár starosty PV VCPV
73 11. 05. 2022 2022/06/10 Třebelovice, O pohár starostky obce Noční soutěž TR -
74 29. 05. 2022 2022/06/10 Křekov - hřiště Lipina, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
75 29. 05. 2022 2022/06/12 Tučapy, Memoriál TA EXČR
76 29. 05. 2022 2022/06/12 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
77 04. 06. 2022 2022/06/18 Černošín, fotbalové hřiště, Soutěž MH TC TCL
78 04. 06. 2022 2022/06/18 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
79 04. 06. 2022 2022/06/18 Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce DO OPH
80 05. 06. 2022 2022/06/17 Nišovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
81 10. 06. 2022 2022/06/17 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH VY VCOV
82 12. 06. 2022 2022/06/18 Mosty, Mosty JH JHHL
83 08. 06. 2022 2022/06/18 Frýdštejn, FNC Frýdštejn JN FNC
84 05. 06. 2022 2022/06/19 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
85 06. 06. 2022 2022/06/18 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
86 05. 06. 2022 2022/06/17 Pozděchov, O pohár VS VHL
87 15. 05. 2022 2022/06/24 Hasičský areál za kinem, NOČNÍ SOUTĚŽ – Pohár velitele SDH Kněžice TR -
88 12. 06. 2022 2022/06/23 Dřevohostice, 4.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
89 20. 06. 2022 2022/06/24 Chotětov, sportovní areál, Chotětovský pohár MB BP
90 25. 05. 2022 2022/06/25 fotbalové hřiště TJ Sokol, Velké Kunětice (2B) JE -
91 20. 06. 2022 2022/06/24 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
92 12. 06. 2022 2022/06/24 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
93 11. 06. 2022 2022/06/25 Heraltice, Pohár starosty městyse TR TRL
94 17. 06. 2022 2022/06/24 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
95 11. 06. 2022 2022/06/25 Mochtín - Hřiště, Noční pohár Mochtín KT CHNHL
96 01. 06. 2022 2022/06/25 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B TR -
97 12. 06. 2022 2022/06/24 Troubky fotbalové hřiště, 5. kolo Moravského poháru -O pohár Hané PR MPMHJ
98 12. 06. 2022 2022/06/26 Dolní Němčice, 3.kolo PLPÚ O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
99 12. 06. 2022 2022/06/24 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
100 19. 06. 2022 2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B) SU BIOMAC HE
101 13. 06. 2022 2022/06/25 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
102 12. 06. 2022 2022/06/24 Němetice, Pohárová soutěž mužů a žen VS VHL
103 25. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, VČHL 2022, 5.kolo, Dubenec TU VČHL
104 18. 06. 2022 2022/07/02 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
105 18. 06. 2022 2022/07/02 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
106 24. 06. 2022 2022/07/01 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
107 02. 07. 2022 2022/07/02 Olbramovice, 1. kolo Benešovské hasičské ligy Tomice BN BNL
108 27. 06. 2022 2022/07/01 Dubenec, JL Dubenec TU JL
109 02. 06. 2022 2022/07/02 hřiště TJ Sokol, Karlovice (2B) BR -
110 19. 06. 2022 2022/07/03 Stýskaly, O pohár starosty SDH PS ZČHL
111 08. 06. 2022 2022/07/05 fotbalové hřiště, Leskovec nad Moravicí (2B) BR -
112 25. 06. 2022 2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM EXČR
113 25. 06. 2022 2022/07/09 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
114 20. 06. 2022 0000/00/00 Hasičský areál Holčovice, O pohár starosty Obce Holčovice BR -
115 24. 06. 2022 2022/07/08 Uhřičice-fotbalové hřiště, 6.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
116 25. 06. 2022 2022/07/09 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
117 01. 07. 2022 2022/07/08 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
118 03. 07. 2022 2022/07/09 Dětkovice, 5. kolo BIOMAC HE - Dětkovice (3B) PV BIOMAC HE
119 25. 06. 2022 2022/07/07 Veselá, O pohár Veselé VS VHL
120 25. 06. 2022 2022/07/08 BUDILOV, BUDILOV PT PBHL
121 09. 06. 2022 2022/07/09 Velké Pavlovice, fotbal.hřiště, O pohár starosty Velké Pavlovice,3B M+Ž,7.kolo BHL BV BHL
122 25. 06. 2022 2022/07/09 Batelov, 4.kolo PLPÚ O pohár SDH Batelov 2B JI PLPU
123 29. 06. 2022 2022/07/09 Raspenava, FNC Raspenava LI FNC
124 26. 06. 2022 2022/07/08 Nedašova Lhota, Noční pohárová soutěž ZL JLNS
125 26. 06. 2022 2022/07/10 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU EXČR
126 26. 06. 2022 2022/07/10 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
127 11. 07. 2022 2022/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
128 02. 07. 2022 2022/07/16 Krchleby, Třináctá Krchlebská káď DO OPH
129 02. 07. 2022 2022/07/16 Rynárec, 5.kolo PLPÚ O pohár starosty 2B PE PLPU
130 03. 07. 2022 2022/07/15 Novosedly, ŠHL 2022 ST ŠHL
131 08. 07. 2022 2022/07/15 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
132 10. 07. 2022 2022/07/16 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
133 02. 07. 2022 2022/07/14 Velká Lhota, O pohár starosty SDH VS VHL
134 18. 06. 2022 2022/07/16 KOSTNÍKY, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody TR -
135 03. 05. 2022 2022/07/16 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce ZN -
136 16. 05. 2022 2022/07/16 Křepice (ZN), fotbalové hřiště, noční soutěž o putovní pohár starosty obce, 2B ZN -
137 02. 07. 2022 2022/07/15 RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B, RADHOSTICE - NOČNÍ - 2B PT PBHL
138 06. 07. 2022 2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves MB FNC
139 02. 07. 2022 2022/07/16 Křištín - Areál SDH, Noční soutěž Křištín KT CHNHL
140 03. 07. 2022 2022/07/15 Nevšová - JLNS, Miškářský pohár - noční soutěž v pú ZL JLNS
141 03. 07. 2022 2022/07/15 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
142 03. 07. 2022 2022/07/17 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
143 01. 07. 2022 2022/07/16 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B VS -
144 09. 07. 2022 2022/07/23 Lom u Tachova, Soutěž v požárním útoku TC TCL
145 23. 06. 2022 2022/07/23 areál u Sokolovny, Široký Brod (2B) JE -
146 09. 07. 2022 2022/07/23 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
147 09. 07. 2022 2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
148 17. 07. 2022 2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B) OL BIOMAC HE
149 10. 07. 2022 2022/07/22 Přechovice, ŠHL 2022 ST ŠHL
150 17. 07. 2022 2022/07/23 Kunžak, Kunžak JH JHHL
151 10. 07. 2022 2022/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
152 10. 07. 2022 2022/07/24 Buková (SDH), O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
153 16. 07. 2022 2022/07/30 Halže, fotbalové hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
154 16. 07. 2022 2022/07/30 Bolkov, O pohár zasloužilých členů PJ ZČHL
155 16. 07. 2022 2022/07/30 Kamenice nad Lipou, 6.kolo PLPÚ Walter CUP PE PLPU
156 17. 07. 2022 2022/07/30 Meziříčko, Meziříčko ZR ŽL
157 17. 07. 2022 2022/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
158 21. 03. 2022 2022/07/30 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky RK -
159 17. 07. 2022 2022/07/29 Drnovice, O pohár SDH Drnovice ZL JLNS
160 15. 07. 2022 2022/07/29 Rychlov u skály, 7.kolo Moravského poháru KM MPMHJ
161 17. 07. 2022 2022/07/31 Mochtín, O pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
162 17. 07. 2022 2022/07/31 Radostín nad Oslavou, Radostín nad Oslavou ZR ŽL
163 23. 07. 2022 2022/08/06 Nové Sedliště, Memoriál V. Pecháčka TC TCL
164 23. 07. 2022 2022/08/04 Krhová, O pohár starostky obce VS VHL
165 23. 07. 2022 2022/08/06 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
166 06. 07. 2022 2022/08/06 louka za kinem, Stará Ves (2B) BR -
167 24. 07. 2022 2022/08/05 Vysoké Pole, O vysocké sele ZL JLNS
168 24. 07. 2022 2022/08/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
169 23. 07. 2022 2022/08/07 Březí, O pohár Hořiny DO OPH
170 24. 07. 2022 2022/08/07 Kněžice, Pohár starosty OÚ, memoriál A. Šloufa TR TRL
171 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
172 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
173 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
174 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
175 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
176 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
177 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
178 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
179 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
180 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
181 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
182 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
183 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
184 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
185 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
186 06. 08. 2022 2022/08/20 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
187 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
188 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
189 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, Pohárová soutěž VS VHL
190 10. 08. 2022 2022/08/20 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
191 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
192 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
193 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
194 13. 08. 2022 2022/08/27 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
195 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
196 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
197 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
198 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
199 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
200 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
201 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
202 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
203 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
204 13. 08. 2022 2022/08/28 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
205 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
206 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
207 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
208 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
209 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž mladých hasičů v PÚ TC TCL
210 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
211 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
212 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
213 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
214 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
215 03. 08. 2022 2022/03/30 Areál Sádek, Sádek OP -
216 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
217 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
218 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
219 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
220 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
221 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
222 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
223 01. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
224 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
225 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
226 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
227 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
228 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
229 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
230 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
231 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
232 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
233 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
234 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
235 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
236 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
237 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
238 13. 08. 2022 2022/09/10 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
239 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
240 29. 07. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
241 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
242 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
243 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
244 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
245 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
246 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
247 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
248 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
249 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
250 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
251 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
252 04. 09. 2022 2022/09/24 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
253 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
254 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
255 20. 08. 2022 2022/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
256 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
257 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
258 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
259 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
260 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
261 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
262 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1SenetářovŽeny Ostrov u Macochy152022-05-16 21:59:30
2Hřiště Radíčnerozlišeno Kňovice312022-05-16 21:46:07
3Hřiště Radíčnerozlišeno Broumy222022-05-16 21:43:55
4Hřiště Radíčnerozlišeno Broumy102022-05-16 21:43:17
5LavičkyMuži Radostín nad Oslavou112022-05-16 21:37:44
6SenetářovŽeny Račice142022-05-16 21:36:15
7SenetářovMuži Račice72022-05-16 21:35:51
8SenetářovMuži Račice42022-05-16 21:35:23
9SenetářovŽeny Lysice132022-05-16 21:18:39
10Netín IIJuniořiZbraslav12022-05-16 21:17:42
11Netín IIMuži Zbraslav72022-05-16 21:17:31
12Netín IJuniořiZbraslav12022-05-16 21:16:30
13Netín IMuži Zbraslav72022-05-16 21:16:21
14Sportovní areál PetrůvkyŽeny Bransouze92022-05-16 21:14:56
15LavičkyMuži Lavičky102022-05-16 21:12:19
16Jezeřany-Maršovice, hřištěSmíšený dorostTvrdonice22022-05-16 21:03:35
17Jezeřany-Maršovice, hřištěŽeny Tvrdonice52022-05-16 21:03:08
18SenetářovŽeny Černovice112022-05-16 21:02:20
19Hřiště Radíčnerozlišeno Sedlčany22022-05-16 20:55:22
20Hřiště Radíčnerozlišeno Sedlčany22022-05-16 20:53:33
21SenetářovŽeny Černá Hora102022-05-16 20:34:02
22KosmonosyMuži Karlinky222022-05-16 20:32:46
23RadimoviceMuži Karlinky232022-05-16 20:31:35
24SenetářovMuži Bořitov102022-05-16 20:25:24
25Sportovní areál PetrůvkyMuži Nevcehle42022-05-16 20:25:05
26SenetářovŽeny Bořitov92022-05-16 20:24:37
27RadimoviceMuži Bystřice222022-05-16 20:24:00
28SenetářovŽeny Bořitov22022-05-16 20:23:52
29KosmonosyMuži Bystřice202022-05-16 20:23:12
30Hřiště Radíčnerozlišeno Skalice212022-05-16 20:22:43
31Hřiště Radíčnerozlišeno Skalice352022-05-16 20:20:47
32SenetářovMuži Brumov152022-05-16 20:14:22
33Letohrad KunčiceMuži Lanšperk112022-05-16 20:13:15
34Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice342022-05-16 20:11:47
35Hřiště Radíčnerozlišeno Suchodol102022-05-16 20:11:04
36Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice92022-05-16 20:10:45
37Hřiště Radíčnerozlišeno Střezimíř202022-05-16 20:09:45
38Hřiště Radíčnerozlišeno Střezimíř302022-05-16 20:09:22
39Hřiště Radíčnerozlišeno Suchodol352022-05-16 20:09:16
40Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice332022-05-16 20:08:35
41Hřiště Radíčnerozlišeno Zalužany42022-05-16 20:08:31
42Hřiště Radíčnerozlišeno Střezimíř282022-05-16 20:08:02
43Hřiště Radíčnerozlišeno Vranovice32022-05-16 20:07:40
44Hřiště Radíčnerozlišeno Střezimíř342022-05-16 20:07:31
45Hřiště Radíčnerozlišeno Zalužany292022-05-16 20:06:53
46SenetářovŽeny Sychotín82022-05-16 20:06:12
47Hřiště Radíčnerozlišeno Zdislavice32022-05-16 20:06:03
48RadimoviceMuži Žehrov212022-05-16 20:05:36
49Hřiště Radíčnerozlišeno Broumy132022-05-16 20:04:48
50Hřiště Radíčnerozlišeno Broumy302022-05-16 20:04:16
51RadimoviceŽeny Jeřmanice162022-05-16 20:02:34
52RadimoviceŽeny Katusice182022-05-16 20:02:16
53RadimoviceŽeny Krásná Ves172022-05-16 20:02:02
54SenetářovMuži Nedvězí92022-05-16 20:01:48
55SenetářovŽeny Žernovník122022-05-16 20:01:42
56SenetářovMuži Černovice162022-05-16 20:01:19
57RadimoviceMuži Košťálov22022-05-16 20:01:12
58RadimoviceŽeny Olešnice152022-05-16 20:01:11
59KosmonosyŽeny Katusice12022-05-16 20:01:02
60SenetářovMuži Žernovník402022-05-16 20:00:58
61SenetářovMuži Sychotín112022-05-16 20:00:46
62Hřiště Radíčnerozlišeno Nalžovice12022-05-16 20:00:43
63KosmonosyMuži Žehrov212022-05-16 20:00:42
64SenetářovŽeny Hartmanice52022-05-16 20:00:34
65KosmonosyŽeny Krásná Ves22022-05-16 20:00:33
66RadimoviceŽeny Bukovno142022-05-16 20:00:32
67RadimoviceŽeny Olešnice22022-05-16 20:00:32
68KosmonosyŽeny Radimovice202022-05-16 20:00:32
69SenetářovŽeny Žernovník62022-05-16 20:00:30
70KosmonosyMuži Košťálov22022-05-16 20:00:28
71RadimoviceŽeny Výrava132022-05-16 20:00:27
72SenetářovMuži Sychotín52022-05-16 20:00:24
73KosmonosyŽeny Bukovno132022-05-16 20:00:21
74SenetářovŽeny Žernovník72022-05-16 20:00:19
75SenetářovŽeny Nedvězí42022-05-16 20:00:18
76KosmonosyŽeny Jeřmanice242022-05-16 20:00:16
77RadimoviceŽeny Jeřice32022-05-16 20:00:14
78RadimoviceMuži Třebnouševes32022-05-16 20:00:14
79KosmonosyŽeny Olešnice32022-05-16 20:00:13
80Hřiště Radíčnerozlišeno Nalžovice12022-05-16 20:00:12
81KosmonosyMuži Třebnouševes32022-05-16 20:00:11
82RadimoviceMuži Odolenovice202022-05-16 20:00:06
83ŽernovníkMuži Těšetice272022-05-16 19:51:47
84SenetářovŽeny Senetářov32022-05-16 18:22:52
85Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Silůvky62022-05-16 18:02:30
86Jezeřany-Maršovice, hřištěŽeny Silůvky12022-05-16 17:59:13
87ŽernovníkMuži Jabloňany252022-05-16 17:45:17
88SenetářovMuži Ostrov u Macochy82022-05-16 17:38:25
89SenetářovŽeny Senetářov12022-05-16 17:35:45
90SenetářovMuži Senetářov12022-05-16 17:35:15
91Velké Karlovicenerozlišeno Prostřední Bečva192022-05-16 17:34:51
92ŽernovníkŽeny Kotvrdovice212022-05-16 17:32:03
93ŽernovníkMuži Kotvrdovice202022-05-16 17:13:59
94VrchoslaviceŽeny Počenice102022-05-16 15:56:27
95VrchoslaviceŽeny Dětkovice72022-05-16 15:11:30
96VrchoslaviceMuži Dětkovice262022-05-16 15:11:14
97ChotěmiceMuži Chotěmice312022-05-16 15:05:21
98ChotěmiceMuži Žernovice102022-05-16 15:04:50
99Svobodanerozlišeno Borová12022-05-16 14:14:18
100Jezeřany-Maršovice, hřištěMladší žáci Vítonice32022-05-16 14:07:44
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání