Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Velké Meziříčí

Název soutěže a popis: MEMORIÁL JAROSLAVA VAŇKA
Kontakt:   Standa Kratochvíl
Kdy: 11. 05. 2019 13:00
Telefon:  +420 603 983091
Začátek rezervace: 21. 04. 2019 20:00
Začátek tipování:  29. 04. 2019 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.zdarskaliga.cz/
Konec rezervace: 11. 05. 2019 10:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lhotky Sport 17,75 ZR 17,44 17,75
2.  Stará Říše 17,94 JI 17,44 17,94
3.  Radostín nad Oslavou B 18,23 ZR 17,43 18,23
4.  Trnava 18,49 TR 17,51 18,49
5.  Lavičky 18,59 ZR 17,15 18,59
6.  Netín Cirkus 21,20 ZR 21,20 18,08
7.  Čikov NP TR NP NP
7.  Kuřim B NP BO NP NP
7.  Meziříčko NP ZR NP NP
7.  Pavlov Experiment NP ZR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Meziříčí 19,12 ZR 18,08 19,12
2.  Netín 19,39 ZR 19,39 19,29
3.  Benetice 19,94 TR 19,94 19,48
4.  Jabloňov 20,24 ZR 20,24 18,35
5.  Radostín nad Oslavou 20,82 ZR 20,82 20,37
6.  Pavlov Experiment 29,21 ZR 19,76 29,21
7.  Stará Říše NP JI NP NP

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédi 20,26 ZR 19,80 20,26
2. Zbraslav 21,98 BO 21,95 21,98
3. Stránecká Zhoř 23,55 ZR 23,55 22,68
4. Milešín 24,43 ZR 22,50 24,43
5. Žďár nad Sázavou 2 25,97 ZR 25,97 25,87
6. Maršovice NP ZR NP NP

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédky 19,78 ZR 19,78 19,34
2. Jabloňov 23,96 ZR 19,76 23,96
3. Netín 25,09 ZR 22,24 25,09
4. Bory 27,50 ZR 27,50 25,69


Netín

Název soutěže a popis: 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
Kontakt:   Hans Kupka
Kdy: 26. 05. 2019 12:00
Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 14. 05. 2019 20:30
Začátek tipování:  05. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lavičky 17,03 ZR 16,82 17,03
2.  Stará Říše 17,06 JI 16,95 17,06
3.  Zahorčice 17,16 ST 17,16 17,12
4.  Olešná 17,22 HB 16,08 17,22
5.  Čikov 17,34 TR 17,34 16,93
6.  Radostín nad Oslavou B 17,35 ZR 17,35 17,28
7.  Netín Cirkus 17,59 ZR 17,59 17,42
8.  Lhotky Sport 17,76 ZR 17,76 17,29
9.  Pavlov Experiment 18,62 ZR 18,36 18,62
10.  Kamenice 19,85 JI 19,85 19,07
11.  Meziříčko 20,12 ZR 20,12 18,79
12.  Jasenice 20,41 TR 20,41 19,94
13.  Kuřim B NP BO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 17,83 JI 17,83 17,65
2.  Velké Meziříčí 18,11 ZR 18,11 18,06
3.  Bohuňov 19,91 SY 19,37 19,91
4.  Benetice 19,95 TR 19,69 19,95
5.  Pavlov Experiment 47,95 ZR 47,26 47,95
6.  Radostín nad Oslavou NP ZR 19,33 NP
6.  Netín NP ZR NP NP

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Zbraslav 21,47 BO 21,47 21,41
2. Maršovice 21,61 ZR 21,08 21,61
3. Hamry nad Sázavou Tragédi 22,46 ZR 21,69 22,46
4. Milešín 26,35 ZR 23,44 26,35
5. Stránecká Zhoř NP ZR NP NP
5. Žďár nad Sázavou 2 NP ZR NP NP

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 20,20 ZR 20,05 20,20
2. Netín 22,81 ZR 21,36 22,81
3. Kamenice 22,85 JI 22,85 20,04
4. Bohuňov 24,40 SY 23,97 24,40
5. Hamry nad Sázavou Tragédky 24,53 ZR 23,31 24,53
6. Bory NP ZR NP NP


Jasenice

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 01. 06. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 13:00
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,16 TR 16,09 16,16
2.  Čikov 16,97 TR 16,97 16,95
3.  Lhotky Sport 17,25 ZR 17,02 17,25
4.  Lavičky 17,61 ZR 17,26 17,61
5.  Meziříčko 180,08 ZR 18,08 18,03
6.  Radostín nad Oslavou B 18,28 ZR 18,28 16,56
7.  Netín Cirkus 18,52 ZR 17,36 18,52
8.  Jasenice 19,01 TR 18,56 19,01
9.  Kuřim B 19,60 BO 19,06 19,60
10.  Pavlov Experiment 19,63 ZR 18,32 19,63
11.  Stará Říše 19,83 JI 19,57 19,83
12.  Jasenice 19,89 VS 18,34 19,89

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,79 JI 16,79 16,31
2.  Netín 18,32 ZR 18,09 18,32
3.  Radostín nad Oslavou 19,17 ZR 19,17 18,64
4.  Benetice 19,31 TR 19,31 16,99
5.  Bohuňov 19,43 SY 19,25 19,43
6.  Pavlov Experiment 20,73 ZR 20,73 18,72
7.  Velké Meziříčí 31,25 ZR 30,98 31,25

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Zbraslav 20,23 BO 20,11 20,23
2. Hamry nad Sázavou Tragédi 20,38 ZR 20,38 20,28
3. Maršovice 20,90 ZR 20,90 20,48
4. Stránecká Zhoř 21,89 ZR 21,07 21,89
5. Milešín 25,78 ZR 25,78 20,74
6. Žďár nad Sázavou 2 26,62 ZR 26,62 26,35

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédky 19,53 ZR 18,33 19,53
2. Jabloňov 20,13 ZR 20,13 19,98
3. Netín 21,42 ZR 21,42 21,07

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
4. Bory 58,51 ZR 58,26 58,51


Čikov

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty obce Čikov
Kontakt:   Ondřej Lukeš
Kdy: 02. 06. 2019 12:00
Telefon:  732605982
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 12:00
Začátek tipování:  12. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 02. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,67 TR 16,47 16,67
2.  Meziříčko 17,85 ZR 17,49 17,85
3.  Netín Cirkus 18,02 ZR 17,98 18,02
4.  Lhotky Sport 18,08 ZR 17,03 18,08
5.  Lavičky 18,14 ZR 16,69 18,14
6.  Čikov 18,67 TR 18,67 17,89
7.  Jasenice 18,68 TR 18,68 48,57
8.  Kamenice 19,32 JI 19,32 18,71
9.  Jasenice 24,65 VS 24,65 24,63
10.  Pavlov Experiment 32,49 ZR 32,49 32,25
11.  Radostín nad Oslavou B NP ZR NP NP
11.  Kuřim B NP BO NP NP
11.  Stará Říše NP JI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Meziříčí 17,67 ZR - -
2.  Benetice 18,43 TR - -
3.  Netín 18,70 ZR - -
4.  Bohuňov 19,11 SY - -
5.  Pavlov Experiment 19,75 ZR - -
6.  Stará Říše 21,29 JI - -
7.  Radostín nad Oslavou NP ZR - -

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédi 20,36 ZR 20,35 19,91
2. Stránecká Zhoř 20,39 ZR 20,39 20,17
3. Maršovice 20,59 ZR 20,59 19,92
4. Milešín 22,03 ZR 22,01 22,03
5. Zbraslav 37,02 BO 35,55 37,02
6. Žďár nad Sázavou 2 42,90 ZR 42,40 42,90

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 19,17 ZR - -
2. Hamry nad Sázavou Tragédky 21,43 ZR - -
3. Netín 23,22 ZR - -
4. Bory 30,53 ZR - -


Stránecká Zhoř

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:   Josef Kadela
Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Telefon:  775002093
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 13:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2019 13:00
Konec hlasování: 08. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Netín Cirkus 17,57 ZR 17,57 17,47
2.  Lavičky 18,13 ZR 18,13 17,37
3.  Lhotky Sport 18,16 ZR 18,16 17,63
4.  Meziříčko 18,17 ZR 17,37 18,17
5.  Čikov 18,22 TR 17,96 18,22
6.  Radostín nad Oslavou B 18,53 ZR 18,48 18,53
7.  Pavlov Experiment 19,71 ZR 19,71 19,10
8.  Stará Říše 21,97 JI 21,90 21,97
9.  Kuřim B NP BO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,83 JI 16,83 16,77
2.  Velké Meziříčí 17,59 ZR 17,59 17,30
3.  Bohuňov 18,64 SY 17,98 18,64
4.  Netín 19,08 ZR 19,08 17,98
6.  Benetice 21,89 TR 16,84 21,89
7.  Radostín nad Oslavou NP ZR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
5.  Pavlov Experiment 19,59 ZR 19,15 19,59

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Maršovice 20,68 ZR 20,68 20,68
2. Milešín 21,44 ZR 21,17 21,44
3. Hamry nad Sázavou Tragédi 22,17 ZR 21,57 22,17
4. Zbraslav 22,51 BO 22,03 22,51
5. Stránecká Zhoř 24,85 ZR 24,85 23,95

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédky 20,08 ZR 19,66 20,08
2. Netín 21,27 ZR 20,56 21,27
3. Vítonice 22,98 KM 19,42 22,98
4. Bory 30,48 ZR 30,48 29,68


Lavičky

Název soutěže a popis: O pohár Lavičky
Kontakt:   Martin Bradáč
Kdy: 09. 06. 2019 12:00
Telefon:  608632574
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 12:00
Začátek tipování:  19. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 09. 06. 2019 12:00
Konec hlasování: 09. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,34 JI 16,12 16,34
2.  Trnava 16,64 TR 16,32 16,64
3.  Pasohlávky 16,77 BO 16,59 16,77
4.  Olešná 16,97 HB 16,72 16,97
5.  Lavičky 17,14 ZR 17,14 16,37
6.  Velké Hoštice 17,35 OP 16,61 17,35
7.  Míchov 17,43 BK 17,43 16,61
8.  Netín Cirkus 17,93 ZR 17,93 17,46
9.  Lhotky Sport 18,04 ZR 18,04 17,66
10.  Kynice 18,17 HB 17,71 18,17
11.  Radostín nad Oslavou B 18,42 ZR 18,23 18,42
12.  Jasenice 18,54 TR 18,54 18,34
13.  Kuřim B 18,69 BO 18,69 18,24
14.  Čikov 18,81 TR 18,81 18,64
15.  Pavlov Experiment 18,93 ZR 17,88 18,93
16.  Nevcehle NP JI NP NP
16.  Meziříčko NP ZR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,43 JI 16,43 16,26
2.  Velké Meziříčí 17,45 ZR 17,45 16,70
3.  Radostín nad Oslavou 18,69 ZR 17,03 18,69
4.  Benetice 18,79 TR 17,36 18,79
5.  Netín 20,12 ZR 20,12 18,95
6.  Pavlov Experiment 20,49 ZR 20,24 20,49

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Maršovice 20,10 ZR 19,89 20,10
2. Zbraslav 20,33 BO 19,87 20,33
3. Hamry nad Sázavou Tragédi 22,50 ZR 19,54 22,50
4. Milešín 23,11 ZR 22,46 23,11
5. Stránecká Zhoř 24,09 ZR 23,74 24,09

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédky 18,71 ZR 18,64 18,71
2. Netín 54,55 ZR 21,11 54,55


Netín

Název soutěže a popis: Žďárské ligy v požárním útoku
Kontakt:   Hans Kupka
Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Telefon:  728615781
Začátek rezervace: 05. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  09. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,76 TR 16,35 16,76
2.  Lavičky 16,77 ZR 16,70 16,77
3.  Čikov 16,98 TR 16,98 16,24
4.  Lhotky Sport 17,50 ZR 16,96 17,50
5.  Radostín nad Oslavou B 17,54 ZR 17,43 17,54
6.  Jasenice 18,25 TR 18,25 18,00
7.  Netín Cirkus 18,92 ZR 18,92 18,59
8.  Kamenice 19,34 JI 19,34 19,26
9.  Dolní Loučky 21,00 ZR 21,00 20,75
10.  Meziříčko NP ZR NP NP
10.  Pavlov Experiment NP ZR NP NP
10.  Kuřim B NP BO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Meziříčí 18,02 ZR 17,17 18,02
2.  Bohuňov 18,25 SY 18,19 18,25
3.  Stará Říše 19,02 JI 19,02 18,28
4.  Netín 23,51 ZR 23,51 17,23
5.  Pavlov Experiment 25,23 ZR 25,23 23,86
6.  Benetice NP TR NP 17,89
6.  Radostín nad Oslavou NP ZR NP NP

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Maršovice 19,70 ZR 19,70 19,46
2. Stránecká Zhoř 20,05 ZR 20,05 19,85
3. Zbraslav 20,08 BO 20,08 19,80
4. Dolní Loučky 24,54 ZR 24,54 24,32
5. Hamry nad Sázavou Tragédi NP ZR NP NP
5. Milešín NP ZR NP NP

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 17,94 ZR 17,66 17,94
2. Hamry nad Sázavou Tragédky 19,28 ZR 18,96 19,28
3. Netín 21,81 ZR 21,71 21,81
4. Bory 22,84 ZR 21,34 22,84


Meziříčko

Název soutěže a popis: O pohár SDH Meziříčko
Kontakt:  
Kdy: 03. 08. 2019 13:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lhotky Sport 17,24 ZR - -
2.  Trnava 17,41 TR - -
3.  Kuřim B 18,09 BO - -
4.  Meziříčko 18,16 ZR - -
5.  Jasenice 18,56 TR - -
6.  Pavlov Experiment 19,48 ZR - -
7.  Kouty 20,23 TR - -
8.  Stránecká Zhoř 21,28 ZR - -
9.  Dolní Loučky 25,84 ZR - -
10.  Lavičky NP ZR NP NP
10.  Čikov NP TR NP NP
10.  Radostín nad Oslavou B NP ZR NP NP
10.  Netín Cirkus NP ZR NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benetice 17,18 TR - -
2.  Stará Říše 17,53 JI - -
3.  Velké Meziříčí 19,04 ZR - -
4.  Jabloňov 20,17 ZR - -
5.  Bohuňov 20,34 SY - -
6.  Netín 20,36 ZR - -
7.  Pavlov Experiment 22,46 ZR - -
8.  Radostín nad Oslavou NP ZR NP NP

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédi 19,37 ZR - -
2. Maršovice 20,61 ZR - -
3. Zbraslav 21,74 BO - -
4. Žďár nad Sázavou 2 27,16 ZR - -
5. Stránecká Zhoř 37,46 ZR - -
6. Milešín NP ZR NP NP
6. Dolní Loučky NP ZR NP NP

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 19,61 ZR - -
2. Hamry nad Sázavou Tragédky 19,81 ZR - -
3. Netín 21,79 ZR - -
4. Bory 24,48 ZR - -


Radostín nad Oslavou

Název soutěže a popis: O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
Kontakt:   Tomáš Láznička
Kdy: 04. 08. 2019 12:00
Telefon:  +420 774 109 915
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 12:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 08. 2019 12:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,60 TR 16,58 16,60
2.  Čikov 16,61 TR 16,41 16,61
3.  Lavičky 17,17 ZR 17,17 16,52
4.  Žižkovo Pole Divadlo 17,30 HB 17,11 17,30
5.  Netín Cirkus 17,48 ZR 16,64 17,48
6.  Lhotky Sport 17,59 ZR 17,12 17,59
7.  Radostín nad Oslavou B 17,60 ZR 17,60 17,12
8.  Meziříčko 17,90 ZR 17,90 17,76
9.  Jasenice 18,07 TR 18,07 17,83
10.  Žižkovo Pole B 18,42 HB 16,98 18,42
11.  Velká nad Veličkou 19,04 HO 19,04 17,57
12.  Stránecká Zhoř 21,37 ZR 21,37 21,31
13.  Pohled NP HB NP NP
13.  Pavlov Experiment NP ZR NP NP
13.  Dolní Loučky NP ZR NP NP
13.  Kuřim B NP BO NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 16,74 JI 16,74 16,15
2.  Benetice 17,68 TR 17,68 16,95
3.  Netín 18,18 ZR 18,18 17,08
4.  Hamry nad Sázavou Tragédky 18,64 ZR 18,64 18,52
5.  Jabloňov 18,67 ZR 18,67 18,49
6.  Pavlov Experiment 19,36 ZR 17,78 19,36
7.  Radostín nad Oslavou 19,96 ZR 18,83 19,96
8.  Bohuňov 22,40 SY 22,40 18,98
9.  Velké Meziříčí 23,20 ZR 22,19 23,20

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Zbraslav 20,26 BO 20,26 19,71
2. Hamry nad Sázavou Tragédi 21,12 ZR 21,12 18,93
3. Maršovice 21,49 ZR 21,49 21,05
4. Dolní Loučky 23,54 ZR 22,38 23,54
5. Žďár nad Sázavou 2 24,37 ZR 24,37 24,06
6. Milešín 26,27 ZR 228,87 26,27
7. Stránecká Zhoř 27,95 ZR 27,95 27,01

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Bory 21,62 ZR 20,24 21,62
2. Netín 21,76 ZR 21,76 21,32
3. Jabloňov 39,28 ZR 39,28 38,49
4. Hamry nad Sázavou Tragédky NP ZR - -


Jabloňov

Název soutěže a popis: 10. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
Kontakt:   SDH Jabloňov
Kdy: 18. 08. 2019 12:00
Telefon:  731517911
Začátek rezervace: 08. 08. 2019 12:00
Začátek tipování:  08. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:30
Konec hlasování: 17. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lhotky Sport 17,08 ZR 17,08 16,76
2.  Netín Cirkus 17,18 ZR 16,71 17,18
3.  Pohled 17,63 HB 17,63 17,56
4.  Radostín nad Oslavou B 17,63 ZR 17,63 17,56
5.  Pavlov Experiment 17,95 ZR 17,95 17,72
6.  Trnava 18,16 TR 17,86 18,16
7.  Meziříčko 18,23 ZR 18,23 17,52
8.  Stará Říše 18,57 JI 18,28 18,57
9.  Jasenice 18,67 TR 18,17 18,67
10.  Čikov 19,11 TR 19,11 19,11
11.  Žižkovo Pole Divadlo 19,32 HB 19,21 19,32
12.  Lavičky 19,43 ZR 19,23 19,43
13.  Kuřim B 19,51 BO 19,22 19,51
14.  Dolní Loučky 22,54 ZR 22,54 21,48
15.  Kouty 24,00 TR 22,22 24,00

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Radostín nad Oslavou 18,10 ZR 18,10 17,83
2.  Stará Říše 18,20 JI 17,93 18,20
3.  Jabloňov 18,80 ZR 18,51 18,80
4.  Velké Meziříčí 19,52 ZR 19,52 16,83
5.  Benetice 19,90 TR 19,90 17,43
6.  Pavlov Experiment 22,21 ZR 18,97 22,21
7.  Bohuňov 24,16 SY 23,19 24,16
8.  Netín NP ZR 17,47 NP

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Maršovice 20,40 ZR 20,40 20,23
2. Hamry nad Sázavou Tragédi 20,68 ZR 19,52 20,68
3. Žďár nad Sázavou 2 20,94 ZR 20,52 20,94
4. Jabloňov 21,89 ZR 21,89 21,37
5. Stránecká Zhoř 22,12 ZR 21,70 22,12
6. Dolní Loučky 24,14 ZR 21,17 24,14
7. Zbraslav 33,60 BO 33,60 33,44

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 19,67 ZR 18,72 19,67
2. Hamry nad Sázavou Tragédky 21,87 ZR 18,79 21,87
3. Bory 22,05 ZR 22,05 20,48
4. Netín 24,99 ZR 23,67 24,99
5. Bohuňov 28,47 SY 28,47 21,81


Hamry nad Sázavou

Název soutěže a popis: O pohár Hamerský RUM
Kontakt:   Martina Březinová
Kdy: 07. 09. 2019 13:00
Telefon:  +420 728 833 550
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 13:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2019 13:00
Konec hlasování: 07. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Lavičky 17,12 ZR - -
2.  Čikov 17,17 TR - -
3.  Radostín nad Oslavou B 17,61 ZR - -
4.  Jasenice 17,73 TR - -
5.  Lhotky Sport 18,04 ZR - -
6.  Pohled 18,64 HB - -
7.  Trnava 18,73 TR - -
8.  Netín Cirkus 20,06 ZR - -
9.  Meziříčko 20,39 ZR 20,39 20,39
10.  Kuřim B 21,43 BO - -
11.  Pavlov Experiment 23,40 ZR - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Velké Meziříčí 17,80 ZR - -
2.  Radostín nad Oslavou 17,99 ZR - -
3.  Bohuňov 20,50 SY - -
4.  Benetice 31,25 TR - -
5.  Pavlov Experiment 50,12 ZR - -
6.  Netín NP ZR - -

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédi 20,60 ZR - -
2. Žďár nad Sázavou 2 20,98 ZR - -
3. Maršovice 32,33 ZR - -
4. Jabloňov 34,62 ZR - -
5. Pohled 34,89 HB - -
6. Zbraslav NP BO - -

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Hamry nad Sázavou Tragédky 19,40 ZR - -
2. Jabloňov 20,13 ZR - -
3. Bory 29,98 ZR - -
4. Netín 32,86 ZR - -


Maršovice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Maršovice
Kontakt:   Josef Košík
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Telefon:  +420 737 900 479
Začátek rezervace: 07. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2019 13:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Čikov 16,51 TR - -
2.  Nevcehle 16,75 JI - -
3.  Stará Říše 16,92 JI - -
4.  Lhotky Sport 17,27 ZR - -
4.  Netín Cirkus 17,27 ZR - -
6.  Lavičky 17,33 ZR - -
7.  Kuřim B 17,39 BO - -
8.  Jasenice 17,45 TR - -
9.  Meziříčko 18,24 ZR - -
10.  Pavlov Experiment 18,27 ZR - -
11.  Stránecká Zhoř 21,72 ZR - -
12.  Trnava NP TR - -
12.  Radostín nad Oslavou B NP ZR - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Radostín nad Oslavou 17,20 ZR - -
2.  Benetice 18,27 TR - -
3.  Stará Říše 18,51 JI - -
4.  Velké Meziříčí 19,29 ZR - -
5.  Jabloňov 19,47 ZR - -
6.  Pavlov Experiment 22,42 ZR - -
7.  Bohuňov 25,33 SY - -
8.  Netín NP ZR - -

Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Maršovice 18,40 ZR - -
2. Zbraslav 20,24 BO - -
3. Jabloňov 22,60 ZR - -
4. Žďár nad Sázavou 2 23,30 ZR - -
5. Milešín 25,12 ZR - -
6. Hamry nad Sázavou Tragédi 27,47 ZR - -
7. Stránecká Zhoř NP ZR - -

Juniorky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1. Jabloňov 17,87 ZR - -
2. Bory 22,14 ZR - -
3. Netín 23,49 ZR - -
4. Hamry nad Sázavou Tragédky 32,76 ZR - -

Počet soutěží: 12  Celkem pokusů:  32
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: