Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Či
3
Ja
4
La
5
Me
6
Ra
7
Ja
8
He
9
Ka
10
Op
11
Ma
12
1. Radostín nad Oslavou B 164 16,47ZR
13
0
15
15
17
13
17
10
10
17
17
20
2. Čikov 159 16,52TR
15
20
11
11
15
17
6
15
17
20
8
4
3. Lavičky 148 16,31ZR
20
0
0
20
9
20
20
9
20
0
15
15
4. Trnava 142 16,54TR
2
17
5
2
8
15
15
20
15
15
11
17
5. Lhotky Sport 100 16,87ZR
0
9
10
17
13
9
9
11
13
9
--
6. Kuřim B 90 17,24BO
11
1
0
5
6
11
10
17
8
11
5
5
7. Netín Cirkus 89 17,27ZR
5
11
0
0
0
10
11
6
11
13
13
9
8. Maršovice 62 17,63ZR
0
0
0
7
0
5
8
13
7
7
4
11
9. Meziříčko 58 17,70ZR-
5
0
--
6
5
8
9
6
9
10
10. Pavlov Experiment 53 17,57ZR
4
6
2
9
1
7
7
0
0
10
7
0
11. Olešná 51 16,73HB
17
15
-
8
11
-------
12. Oponešice 39 16,95TR
0
0
6
13
10
-----
10
-
13. Krasonice 38 16,35JI
10
-
20
-
8
0
------
14. Mladoňovice 37 16,60TR--
13
-
4
-----
20
-
15. Pasohlávky 30 17,13BV
9
13
---------
8
16. Benetice B 29 18,44TR
1
0
1
6
0
-
0
7
0
8
6
-
17. Nevcehle 28 16,60JI
0
-
8
-
20
-------
18. Žernovník 23 16,94BK-
10
---------
13
19. Kynice 20 17,47HB
3
7
-
10
--------
20. Míchov 18 17,28BK-
9
9
---------
21. Zahorčice 17 16,55ST--
17
---------
22. Sychotín 16 18,15BK
6
0
3
--------
7
23. Žižkovo Pole 13 17,18HB------
13
-----
24. Plumlov 12 17,32PV
7
-
0
-
5
-------
25. Bohdalín 10 17,31PE--
8
-
2
-------
-. Jasenice 10 18,32TR--
0
4
0
---
6
0
--
27. Hostěrádky-Rešov 8 17,98VY
8
-
0
---------
-. Široký Důl 8 18,31SY-----
8
------
29. Bořitov 7 18,02BK-
3
4
---------
30. Benetice 6 19,90TR-----
0
-----
6
31. Katov 5 24,37ZR---------
5
--
32. Sychotín B 4 18,35BK
0
4
----------
-. Pohled 4 18,73HB-
0
----
4
-----
34. Chářovice Špona 3 17,79BN----
3
-------
-. Jasenice 3 20,29VS---
3
--------
-. Vysoké Studnice 3 31,84JI------
3
-----
37. Chrastavec 2 18,48SY-
2
----------
38. Žirovnice 0 18,48PE--
0
-
0
-------
-. Dolní Němčice 0 18,58JH----
0
-------
-. Srubec 0 18,86CB----
0
-------
-. Petrovice SK 0 19,26BK-
0
----------
-. Police 0 NPTR----------
0
-
-. Tasov 0 NPTR---
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Či
3
Ja
4
La
5
Me
6
Ra
7
Ja
8
He
9
Ka
10
Op
11
Ma
12
1.Radostín nad Oslavou 90 18,73ZR
10
10
0
7
10
1
10
10
7
10
10
5
2.Hamry nad Sázavou Tragédi 72 19,22ZR
3
1
10
5
3
10
5
1
10
7
7
10
3.Milešín 65 21,05ZR
7
7
0
10
7
7
7
5
0
5
3
7
4.Stránecká Zhoř 42 20,41ZR
5
5
5
3
1
5
3
7
5
0
0
3
5.Dolní Loučky 26 22,56ZR
1
1
7
1
5
3
1
3
3
0
1
-
6.Zbraslav 6 20,98BO-------
0
1
0
5
0
7.Žďár nad Sázavou 2 4 26,50ZR
1
3
0
---------
8.Jabloňov 1 46,39ZR-------
1
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Ne
2
Či
3
Ja
4
La
5
Me
6
Ra
7
Ja
8
He
9
Ka
10
Op
11
Ma
12
1.Bohuňov 84 19,19SY
7
10
10
-
10
10
10
10
7
10
--
2.Hamry nad Sázavou Tragédky 60 20,64ZR
5
5
7
10
3
5
7
3
3
5
7
-
3.Jabloňov 33 18,52ZR
3
------
7
10
3
10
-
4.Bory 32 22,37ZR
1
3
--
7
3
3
0
5
7
3
-
5.Velké Meziříčí 28 19,36ZR
10
0
0
--
7
5
5
--
1
-
6.Netín 26 21,98ZR-
7
-
7
5
1
1
---
5
-
7.Žďár nad Sázavou 2 12 24,38ZR
1
1
5
5
--------


Celkem se účastnilo:  69 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: