Liga: | JL |
Místo: | Pěnčín |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 26. 08. 2023 14:00 |
Kontakt: | Miroslav Lang |
Telefon: | 602864018 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2023 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 08. 2023 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 21. 08. 2023 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
sportovní areál Huť
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-12969.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dneboh | MB | 16,02 | 16,64 | 16,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Tatobity | SM | 16,96 | 16,60 | 16,96 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dubenec | TU | 16,99 | 16,79 | 16,99 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Březová | LI | 16,78 | 17,13 | 17,13 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Dobšín Kamenice | MB | 17,56 | 17,41 | 17,56 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Obrubce | MB | 17,74 | 17,23 | 17,74 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Sychrov | MB | 18,07 | 17,65 | 18,07 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Velichovky | NA | 17,66 | 18,08 | 18,08 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Třebnouševes | JC | 17,40 | 18,26 | 18,26 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Bechov | MB | 18,65 | 18,43 | 18,65 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Košťálov | SM | 18,12 | 18,71 | 18,71 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Břehy | MB | 17,81 | 19,24 | 19,24 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Krásná Ves | MB | 19,64 | 19,24 | 19,64 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Jílové u Držkova | JN | 19,72 | 17,26 | 19,72 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Rašín | JC | 18,51 | 19,78 | 19,78 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Jirkov B | JN | 22,96 | 17,38 | 22,96 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Radimovice | LI | 24,62 | 24,24 | 24,62 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Olešnice | SM | 25,66 | 16,59 | 25,66 | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Doubrava | MB | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Karlinky | LI | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Renmotor Jinolice | JC | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Jirkov A | JN | NP | NP | NP | 2023/08/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/08/29 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) | |
2022/08/19 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2023/08/26 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2023/08/26 | Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |