Liga: | Znojemská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 18. 09. 2021 10:00 |
Kontakt: | Badin Lukáš |
Telefon: | +420 776 634 311 |
Okres: | Znojmo |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Lukáš Badin |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hodějice | VY | 17,94 | 17,72 | 17,94 | |
2. | Mikulovice A | ZN | 18,00 | 17,47 | 18,00 | |
3. | Pasohlávky | BO | 18,39 | 18,39 | 17,21 | |
4. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 18,88 | 18,88 | 18,57 | |
5. | Jezeřany-Maršovice star | ZN | 18,99 | 18,99 | 18,15 | |
6. | Police | TR | 19,29 | 17,71 | 19,29 | |
7. | Velká nad Veličkou | HO | 19,86 | 19,86 | 19,41 | |
8. | Kobylí | BV | 19,88 | 19,88 | 19,64 | |
9. | Ratíškovice | HO | 19,95 | 19,24 | 19,95 | |
10. | Svatobořice | HO | 20,11 | 20,11 | 18,33 | |
11. | Habrovany | VY | 20,19 | 20,19 | 18,89 | |
12. | Rohatec | HO | 20,67 | 19,14 | 20,67 | |
13. | Újezd | ZN | 21,21 | 21,21 | 21,02 | |
14. | Moutnice | BO | 22,19 | 22,19 | 22,10 | |
15. | Chvalovice | ZN | 23,33 | 23,33 | 23,03 | |
16. | Šaratice | VY | 41,23 | 17,33 | 41,23 | |
17. | Dobřínsko | ZN | NP | NP | NP | |
17. | Černín | ZN | NP | NP | 18,81 | |
17. | Mikulovice B | ZN | NP | 33,41 | NP | |
20. | Únanov | ZN | MS | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulovice | ZN | 21,00 | 18,75 | 21,00 | |
2. | Tvrdonice | BV | 21,02 | 20,78 | 21,02 | |
3. | Silůvky | BO | 21,28 | 21,28 | 20,29 | |
4. | Hroznová Lhota | HO | 25,06 | 22,45 | 25,06 | |
5. | Bratčice | BO | 26,39 | 23,06 | 26,39 | |
6. | Miroslav | ZN | 30,76 | 30,76 | 26,75 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kobylí | BV | 18,50 | 17,84 | 18,50 | |
2. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 18,59 | 18,59 | 17,73 | |
3. | Chvalovice | ZN | 19,81 | 18,86 | 19,81 | |
4. | Únanov | ZN | 21,88 | 21,88 | 19,83 | |
5. | Hodonice | ZN | 30,39 | 18,76 | 30,39 | |
6. | Tasovice | ZN | 37,80 | 31,23 | 37,80 | |
7. | Únanov | ZN | NP | 30,99 | 27,65 | |
7. | Hrubá Vrbka | HO | NP | NP | NP | |
7. | Šumná | ZN | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře