Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP 2016 - WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 08. 2016 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Belarus ( Bělorusko ) Anton TARASEVICH - 12,85 12,92 12,85
2.  Russia ( Rusko ) Roman WAGNER - 12,91 13,25 12,91
3.  Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO - 12,94 12,94 NP
4.  Russia ( Rusko ) Constantine KURGANSKI - 12,99 13,15 12,99
5.  Russia ( Rusko ) Evgeny YANDROSHEVICH - 13,14 18,63 13,14
6.  Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH - 13,18 13,64 13,18
7.  Belarus ( Bělorusko ) Strelchenya VLADIMIR - 13,24 13,24 13,82
8.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry SIMAK - 13,27 13,68 13,27
9.  Russia ( Rusko ) Sergey GURCHENKOV - 13,34 13,34 NP
10.  Russia ( Rusko ) Ruslan HUBETSOV - 13,37 13,37 NP
11.  Ukraine ( Ukrajina ) Sergii PRYSIAZHENKO - 13,38 13,38 13,66
12.  Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK - 13,50 13,50 NP
13.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita CHEREPKO - 13,54 13,84 13,54
14.  Ukraine ( Ukrajina ) Andrii PRYSIAZHENKO - 13,55 13,55 14,98
15.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitriy AGAFONOV - 13,59 13,59 15,23
16.  Ukraine ( Ukrajina ) Arsen IPIIEV - 13,62 13,62 20,41
17.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Zhassulan KAISARBEKOV - 13,65 13,92 13,65
18.  Russia ( Rusko ) Andrei KORNILOV - 13,71 15,10 13,71
19.  Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI - 13,89 14,15 13,89
20.  Belarus ( Bělorusko ) Maxim SHAPOREV - 13,94 13,94 NP
21.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylzat ILYASSOV - 13,98 14,79 13,98
22.  Russia ( Rusko ) Stanislav TITORENKO - 14,00 15,65 14,00
23.  Czech ( Česko ) A Karel RYL - 14,24 14,24 16,29
24.  Czech ( Česko ) A Vaclav NOVOTNÝ - 14,32 14,32 15,48
25.  Czech ( Česko ) A Milan NETRVAL - 14,42 14,42 17,89
26.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Nikolay BUTORIN - 14,45 16,21 14,45
27.  Germany ( Německo ) Rene FROST - 14,47 15,19 14,47
27.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Konstantin BOCHAROV - 14,47 14,47 NP
29.  Slovakia ( Slovensko ) Viliam STINCHIK - 14,48 15,21 14,48
30.  Germany ( Německo ) Tom GEHLERT - 14,52 14,52 NP
31.  Ukraine ( Ukrajina ) Anatolii KHAIUK - 14,61 14,61 15,09
32.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Polat URAZBAEV - 14,63 14,63 18,29
33.  Czech ( Česko ) A Jakub PĚKNÝ - 14,65 14,65 NP
34.  Belarus ( Bělorusko ) Maxim SVILLO - 14,71 14,71 NP
35.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Miras DUISEKOV - 14,73 14,73 NP
36.  Czech ( Česko ) A Kamil BEZRUČ - 14,74 14,74 NP
37.  Slovakia ( Slovensko ) David KALUZNIK - 14,77 14,77 18,32
38.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Boris DUDNIKOV - 14,78 14,90 14,78
39.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Yeraly ABZALOV - 14,86 16,52 14,86
40.  Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH - 14,88 14,88 NP
41.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Otabek OTAKHONOV - 14,91 14,91 NP
42.  Czech ( Česko ) A David DOPIRÁK - 14,92 18,77 14,92
42.  Ukraine ( Ukrajina ) Yevhen BELCHENKO - 14,92 14,92 NP
44.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abbos SHARIPOV - 15,00 16,27 15,00
45.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Marat SALIKOV - 15,16 15,16 15,81
46.  Slovakia ( Slovensko ) Peter VITKO - 15,18 15,64 15,18
47.  Slovakia ( Slovensko ) Marian RERKO - 15,21 18,27 15,21
47.  Austria ( Rakousko ) Thomas MAIRINGER - 15,21 20,81 15,21
49.  Bulgaria ( Bulharsko ) Hristiyan HRISTOV - 15,25 19,72 15,25
50.  Czech ( Česko ) A Jakub PAULÍČEK - 15,30 15,30 15,47
50.  Czech ( Česko ) B Jan VYVIAL - 15,30 15,69 15,30
52.  Czech ( Česko ) A Pavel KRPEC - 15,31 15,31 19,91
53.  Germany ( Německo ) Sebastian THAOLE - 15,32 15,32 15,50
54.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Sanjar TADJIBAEV - 15,34 16,38 15,34
55.  Czech ( Česko ) B Stanislav PAULÍČEK - 15,43 15,73 15,43
56.  Czech ( Česko ) B Jan ZHŘÍVAL - 15,44 15,71 15,44
57.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ruslan SALIEV - 15,48 18,69 15,48
57.  Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan TASHEV - 15,48 15,48 NP
57.  Slovakia ( Slovensko ) David GOLDMAN - 15,48 15,54 15,48
60.  Ukraine ( Ukrajina ) Vadym LUCHYNSKYI - 15,50 15,50 19,03
61.  Czech ( Česko ) B Šimon KUDRNA - 15,51 15,77 15,51
62.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ilyas RIZVANOV - 15,52 16,40 15,52
63.  Germany ( Německo ) Tommy PAULICK - 15,60 16,08 15,60
63.  Germany ( Německo ) Klaus KEOSTER - 15,60 16,16 15,60
65.  Bulgaria ( Bulharsko ) Denyo DENEV - 15,66 16,12 15,66
66.  Czech ( Česko ) B Václav DIVOŠ - 15,67 18,59 15,67
67.  Germany ( Německo ) Eric FREY - 15,70 16,44 15,70
67.  Romania ( Rumunsko ) Cezar PAVEL - 15,70 18,22 15,70
69.  Romania ( Rumunsko ) Razvan MIRON - 15,89 16,07 15,89
70.  Austria ( Rakousko ) Philipp PREUNDLER - 15,99 15,99 NP
71.  Bulgaria ( Bulharsko ) Georgi GEORGIEV - 16,07 16,99 16,07
72.  Bulgaria ( Bulharsko ) Miroslav EFTIMOV - 16,08 17,52 16,08
73.  Czech ( Česko ) B Dominik SOUKUP - 16,13 16,13 NP
74.  Slovakia ( Slovensko ) Stefan BELKO - 16,14 16,84 16,14
75.  Germany ( Německo ) Sebastian MELDE - 16,18 17,20 16,18
76.  Slovakia ( Slovensko ) Zoltan DRAGA - 16,23 16,48 16,23
77.  Slovakia ( Slovensko ) Jakub PAVELKA - 16,26 16,37 16,26
78.  Germany ( Německo ) Christian PATZOLD - 16,39 16,39 16,73
78.  Romania ( Rumunsko ) Cristian OPREAN - 16,39 18,15 16,39
80.  Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail KOSTOV - 16,47 16,47 NP
81.  Romania ( Rumunsko ) Gelu KUZSTIBCHU - 16,75 17,56 16,75
82.  Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubomir LYUBENOV - 17,04 17,66 17,04
83.  Romania ( Rumunsko ) Ionut STOICIU - 17,05 19,69 17,05
84.  Czech ( Česko ) B Jirí ŠKODNÝ - 17,20 17,32 17,20
85.  Bulgaria ( Bulharsko ) Angel GROZDANOV - 17,22 17,22 18,28
86.  Austria ( Rakousko ) Thomas PREUNDLER - 17,36 NP 17,36
87.  Romania ( Rumunsko ) Andrei OPREA - 17,59 17,90 17,59
88.  Turkey ( Turecko ) Emin SEZGIN - 17,76 18,45 17,76
89.  Romania ( Rumunsko ) Petronel LAZARESCU - 18,71 21,78 18,71
90.  Czech ( Česko ) B Petr GRASSL - 18,73 15,22 18,73
91.  Turkey ( Turecko ) Ahmet OZMEN - 19,18 20,58 19,18
92.  Turkey ( Turecko ) Erkan OZCHELIK - 19,28 20,48 19,28
93.  Turkey ( Turecko ) Muratchan CEVIZ - 19,39 22,77 19,39
94.  Romania ( Rumunsko ) Marian VARBAN - 20,29 20,29 20,58
95.  Austria ( Rakousko ) Roland PICHLER - 20,51 20,51 22,90
96.  Turkey ( Turecko ) Ugur DALMIS - 20,62 21,12 20,62
97.  Turkey ( Turecko ) Chagri COMAK - 21,37 21,37 24,41
98.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Vakhijan KAZAKBAYEV - 22,01 22,01 NP
99.  Croatia ( Chorvatsko ) Luka ZIVKO - 51,03 69,08 51,03
100.  Austria ( Rakousko ) Christian HUBER - NP NP NP
100.  Turkey ( Turecko ) Ahmet IRMEK - NP NP NP
100.  Turkey ( Turecko ) Ismail ATA - NP NP NP
100.  Croatia ( Chorvatsko ) Josip KRANICHEC - NP NP NP
100.  Austria ( Rakousko ) Michael HOCHRAINER - NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA - 7,04 7,06 7,04
2.  Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA - 7,08 7,15 7,08
3.  Russia ( Rusko ) Anastasiia GALICHANINA - 7,13 7,23 7,13
4.  Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA - 7,21 7,42 7,21
5.  Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA - 7,30 7,30 7,33
6.  Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA - 7,39 7,39 7,40
7.  Russia ( Rusko ) Liudmila CHIKAEVA - 7,42 10,12 7,42
8.  Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO - 7,44 7,81 7,44
9.  Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA - 7,53 8,83 7,53
10.  Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA - 7,64 7,70 7,64
11.  Czech ( Česko ) A Markéta MARKOVÁ - 7,65 7,78 7,65
12.  Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA - 7,68 9,65 7,68
13.  Czech ( Česko ) A Adriana JANÍČKOVÁ - 7,80 7,80 9,30
14.  Czech ( Česko ) A Kamila BARTOŠKOVÁ - 7,87 8,01 7,87
15.  Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA - 7,88 8,07 7,88
16.  Czech ( Česko ) B Martina PEKROVÁ - 7,92 8,20 7,92
17.  Czech ( Česko ) A Lucie HIRMEROVÁ - 8,00 8,15 8,00
18.  Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA - 8,01 8,01 8,06
19.  Czech ( Česko ) A Karolina WITOSZOVÁ - 8,04 10,42 8,04
20.  Belarus ( Bělorusko ) Daria DOROSHENKO - 8,13 8,24 8,13
21.  Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA - 8,16 8,24 8,16
22.  Czech ( Česko ) A Barbora ŠUBRTOVÁ - 8,17 8,63 8,17
23.  Czech ( Česko ) B Klára FOLTYNOVÁ - 8,34 8,44 8,34
24.  Czech ( Česko ) B Veronika MACHALOVÁ - 8,46 10,14 8,46
25.  Czech ( Česko ) B Lucie POHANKOVA - 8,51 8,60 8,51
26.  Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO - 8,62 9,67 8,62
27.  Czech ( Česko ) B Nikola ŠKULTÉTYOVÁ - 8,69 9,57 8,69
28.  Germany ( Německo ) Eileen HILDEBRAND - 8,74 8,96 8,74
29.  Czech ( Česko ) B Dominika CALTOVÁ - 8,76 8,76 9,87
30.  Czech ( Česko ) A Monika MAREŠOVÁ - 8,77 8,77 10,30
31.  Czech ( Česko ) B Leona VAŠÍČKOVÁ - 8,85 9,43 8,85
32.  Slovakia ( Slovensko ) Michaela FEDORCHAKOVA - 8,92 10,26 8,92
33.  Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira KRASTEVA - 8,93 8,93 11,49
34.  Czech ( Česko ) B Natalie HONCŮ - 8,94 10,97 8,94
35.  Germany ( Německo ) Laura WOLF - 9,07 10,35 9,07
36.  Germany ( Německo ) Stefanie WАIS - 9,08 9,08 12,57
37.  Slovakia ( Slovensko ) Erika CHUPCOVA - 9,38 9,38 11,48
38.  Germany ( Německo ) Anja ALDERMANN - 9,52 11,77 9,52
39.  Germany ( Německo ) Melanie MULLER - 9,60 9,92 9,60
40.  Slovakia ( Slovensko ) Anna VYSHINSKA - 9,63 12,05 9,63
41.  Germany ( Německo ) Sindy AHNERT - 9,74 13,32 9,74
42.  Bulgaria ( Bulharsko ) Galya IVANOVA - 9,79 9,94 9,79
43.  Bulgaria ( Bulharsko ) Violeta KANEVA - 9,81 9,90 9,81
44.  Slovakia ( Slovensko ) Janka BEDNARIKOVA - 9,99 10,12 9,99
45.  Bulgaria ( Bulharsko ) Petya KYUPOVA-GOSPODINOVA - 10,21 10,21 11,13
46.  Germany ( Německo ) Julia SCHMIDT - 10,22 11,51 10,22
47.  Germany ( Německo ) Annekathrin DASLER - 10,32 10,32 10,48
48.  Bulgaria ( Bulharsko ) Eli VELICHKOVA - 10,33 10,44 10,33
49.  Croatia ( Chorvatsko ) Tifani BAN - 10,58 10,58 11,06
50.  Czech ( Česko ) A Veronika KREJČÍ - 10,61 10,61 10,85
51.  Slovakia ( Slovensko ) Karin DARAKOVA - 10,62 NP 10,62
52.  Bulgaria ( Bulharsko ) Gabriela GIGOVA - 10,67 13,50 10,67
53.  Croatia ( Chorvatsko ) Amalija КRANICHEC - 11,25 NP 11,25
54.  Slovakia ( Slovensko ) Monika KUBOVA - 11,33 11,33 11,59
55.  Slovakia ( Slovensko ) Andrea TRIMLOVA - 11,35 NP 11,35
56.  Croatia ( Chorvatsko ) Mateia VUGRINEC - 11,62 11,62 NP
57.  Bulgaria ( Bulharsko ) Aylin RAFETOVA - 12,03 NP 12,03
58.  Bulgaria ( Bulharsko ) Rumyana RAYCHEVA - 12,07 12,07 12,25
59.  Croatia ( Chorvatsko ) Elena КRANICHEC - 12,24 12,24 13,37
60.  Croatia ( Chorvatsko ) Ivana PAIGIK - 12,47 12,47 15,21
61.  Croatia ( Chorvatsko ) Jelena HORVAT - 12,55 13,20 12,55
62.  Croatia ( Chorvatsko ) Ivana KOVACH - 12,81 12,96 12,81

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Anastasia SHALNOVA - 8,00 8,02 8,00
2.  Czech ( Česko ) A Apolena KASALOVÁ - 8,09 8,22 8,09
2.  Russia ( Rusko ) Diana OMAEVA - 8,09 8,09 8,13
4.  Russia ( Rusko ) Valeria KUZMICHEVA - 8,12 8,24 8,12
5.  Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA - 8,25 8,44 8,25
6.  Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK - 8,50 8,85 8,50
7.  Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO - 8,53 8,58 8,53
8.  Czech ( Česko ) A Kateřina BOROVIČKOVÁ - 8,58 8,58 8,61
9.  Czech ( Česko ) A Tereza SLEZÁKOVÁ - 8,69 8,88 8,69
10.  Czech ( Česko ) B Lenka NOVÁKOVÁ - 9,27 9,45 9,27
11.  Czech ( Česko ) B Štěpánka BŘEZINOVÁ - 9,67 9,67 9,78
12.  Slovakia ( Slovensko ) Radka ČERVENKOVA - 10,20 11,25 10,20
12.  Slovakia ( Slovensko ) Kristína POSPÍŠILOVA - 10,20 10,20 10,30
14.  Croatia ( Chorvatsko ) Enna TRUPKOVICH - 10,43 12,07 10,43
15.  Croatia ( Chorvatsko ) Anabella POKRIVACH - 11,12 11,25 11,12
16.  Croatia ( Chorvatsko ) Katarina DOBRANICH - 12,78 13,26 12,78

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI - 1,39 14,15 13,92
2.  Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ - 7,88 8,09 7,88
3.  Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO - 7,94 8,17 7,94
4.  Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK - 7,96 9,56 7,96
5.  Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ - 8,04 9,86 8,04
6.  Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI - 8,06 11,88 8,06
7.  Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA - 8,09 8,09 8,34
8.  Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO - 8,28 8,28 10,27
9.  Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ - 8,30 10,23 8,30
10.  Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ - 8,38 8,50 8,38
11.  Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ - 8,48 8,73 8,48
12.  Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ - 8,79 8,79 9,04
13.  Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA - 8,87 9,02 8,87
14.  Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA - 8,91 8,91 9,01
15.  Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA - 9,09 9,09 9,15
16.  Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ - 9,23 9,23 9,28
17.  Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK - 11,34 11,34 11,99
18.  Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC - 13,49 14,17 13,49

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ - 7,88 8,09 7,88
2.  Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO - 7,94 8,17 7,94
3.  Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK - 7,96 9,56 7,96
4.  Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ - 8,04 9,86 8,04
5.  Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI - 8,06 11,88 8,06
6.  Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA - 8,09 8,09 8,34
7.  Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO - 8,28 8,28 10,27
8.  Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ - 8,30 10,23 8,30
9.  Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ - 8,38 8,50 8,38
10.  Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ - 8,48 8,73 8,48
11.  Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ - 8,79 8,79 9,04
12.  Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA - 8,87 9,02 8,87
13.  Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA - 8,91 8,91 9,01
14.  Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA - 9,09 9,09 9,15
15.  Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ - 9,23 9,23 9,28
16.  Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK - 11,34 11,34 11,99
17.  Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC - 13,49 14,17 13,49
18.  Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI - 13,92 14,15 13,92

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Anton MASLOV - 6,69 6,84 6,69
2.  Russia ( Rusko ) Gregory SIUTKIN - 6,74 7,16 6,74
3.  Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN - 7,07 7,14 7,07
4.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO - 7,27 7,27 8,00
5.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Roman ANDRYUCHSENKO - 7,35 7,59 7,35
6.  Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI - 7,40 7,51 7,40
7.  Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV - 7,45 7,45 8,51
8.  Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK - 7,59 7,59 7,78
9.  Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ - 7,61 11,43 7,61
10.  Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii DUBOVYK - 7,67 7,67 10,60
11.  Czech ( Česko ) A Jiří ČERVINKA - 7,72 10,46 7,72
12.  Latvia ( Lotyšsko ) Michail STAROVOYTOV - 7,79 7,79 7,93
13.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Artem VOLYNSKIY - 7,88 8,51 7,88
13.  Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii SHCHERBIAK - 7,88 7,88 10,45
13.  Czech ( Česko ) A Jan ŠVÁB - 7,88 8,04 7,88
16.  Czech ( Česko ) B Dominik DOKULIL - 8,00 8,46 8,00
16.  Ukraine ( Ukrajina ) Dmytro KUZMIAK - 8,00 NP 8,00
18.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Ilya YERSHOV - 8,04 8,30 8,04
19.  Czech ( Česko ) B Martin HOLČÁK - 8,14 8,14 9,15
20.  Czech ( Česko ) B Vojtěch KOTRLÝ - 8,31 10,72 8,31
21.  Lithuania ( Litva ) Paulius VERSHNICKAS - 8,88 8,88 8,93
22.  Lithuania ( Litva ) Simonas МMEDZEVICHIUS - 9,17 12,64 9,17
23.  Lithuania ( Litva ) Edgaras KIVILIUS - 9,97 11,28 9,97
24.  Latvia ( Lotyšsko ) Artur BULATOV - 10,15 10,90 10,15
25.  Slovakia ( Slovensko ) Matúš FRANKOVSKY - 10,29 10,29 10,91
26.  Slovakia ( Slovensko ) Radoslav NAGY - 10,47 11,56 10,47
27.  Slovakia ( Slovensko ) Filip DRAVECKÝ - 10,57 11,30 10,57

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Andrei KLIMOVICH - 7,25 7,25 8,59
2.  Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK - 7,39 7,81 7,39
3.  Russia ( Rusko ) Haidar BAYAZITOV - 7,44 7,44 NP
4.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Rakhat ANVARBEK - 7,59 7,73 7,59
5.  Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO - 7,64 NP 7,64
5.  Latvia ( Lotyšsko ) Michail ANTONIUK - 7,64 8,60 7,64
7.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Ansar SHAMSHOLLAYEV - 7,66 7,79 7,66
8.  Latvia ( Lotyšsko ) Roman TROFIMOVICH - 7,67 7,67 8,67
9.  Ukraine ( Ukrajina ) Ivan DEMIANCNUK - 7,69 7,69 7,76
10.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Valentin MESHKOV - 7,90 7,90 8,67
11.  Lithuania ( Litva ) Zilvinas MILASHAUSKAS - 7,95 8,76 7,95
12.  Lithuania ( Litva ) Eismantas KAUBRIS - 7,99 7,99 11,46
13.  Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA - 8,07 8,23 8,07
14.  Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO - 8,08 8,83 8,08
15.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK - 8,10 8,10 NP
16.  Czech ( Česko ) A Lukáš MÍKA - 8,11 10,40 8,11
16.  Czech ( Česko ) B Jiří VOLEJNÍK - 8,11 8,42 8,11
18.  Slovakia ( Slovensko ) Marek ŠVAJKA - 8,15 8,16 8,15
19.  Czech ( Česko ) A David STANĚK - 8,20 8,20 13,41
20.  Ukraine ( Ukrajina ) Ivan KOSMYNKA - 8,40 8,42 8,40
21.  Czech ( Česko ) B Mirek MUSIOL - 8,46 8,70 8,46
22.  Latvia ( Lotyšsko ) Nikita LAPIN - 8,47 8,47 NP
23.  Lithuania ( Litva ) Gediminas TAMUSHAITIS - 8,58 10,47 8,58
24.  Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV - 8,97 NP 8,97
25.  Czech ( Česko ) B Patrik LINHART - 9,11 9,11 11,45
26.  Slovakia ( Slovensko ) Marian LORINC - 9,46 9,68 9,46
27.  Slovakia ( Slovensko ) Samuel BUCHAK - 11,47 11,47 15,36

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Denis VALIEV - 10,84 12,92 10,84
2.  Ukraine ( Ukrajina ) Vladislav BLONSKIY - 10,90 10,90 11,19
3.  Czech ( Česko ) A Daniel KLVAŇA - 10,97 10,97 14,82
4.  Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV - 11,00 11,00 13,76
5.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV - 11,23 11,23 11,30
6.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO - 11,27 12,82 11,27
7.  Czech ( Česko ) A Marek PETEREK - 11,31 11,31 11,96
8.  Russia ( Rusko ) Alexey RODIN - 11,62 11,62 12,43
9.  Ukraine ( Ukrajina ) Daniil VIESIELOV - 12,05 14,42 12,05
10.  Ukraine ( Ukrajina ) Oleh KOZUBAL - 12,11 15,90 12,11
11.  Czech ( Česko ) A Vojtech KLENKA - 12,12 12,47 12,12
12.  Russia ( Rusko ) Vitaly PROSKURNYA - 12,15 12,64 12,15
13.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Daniil PUZIKOV - 12,17 12,17 17,28
14.  Czech ( Česko ) B Michal KRUPKA - 12,20 15,45 12,20
15.  Latvia ( Lotyšsko ) Nikita KITOK - 12,35 12,35 13,72
16.  Slovakia ( Slovensko ) Richard BUJNA - 12,42 13,85 12,42
17.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Maksat ROMANOV - 12,43 12,43 13,28
18.  Bulgaria ( Bulharsko ) Stoyan UZUNOV - 12,73 13,67 12,73
19.  Latvia ( Lotyšsko ) Davis BIKSONS - 12,74 12,74 NP
19.  Czech ( Česko ) B Michal LEJSKA - 12,74 12,74 15,97
21.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY - 12,75 12,75 NP
22.  Lithuania ( Litva ) Bernotas NORMANTAS - 12,94 12,94 17,01
23.  Latvia ( Lotyšsko ) Guntars LINDE - 13,36 13,36 NP
24.  Slovakia ( Slovensko ) Ondrej PORADA - 14,39 15,46 14,39
25.  Lithuania ( Litva ) Ovidijus BERTULIS - 14,87 14,87 15,40
26.  Lithuania ( Litva ) Dmitrij KOLODYNSKIJ - 15,13 16,56 15,13
27.  Czech ( Česko ) B Adam BARTOŇ - 15,31 15,46 15,31
28.  Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER - 18,87 20,15 18,87

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
2019/05/25 Ostrava, Český pohár 100
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře