Chlum 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Únětice 1911 PJLuboš Balvín
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3030Český Rudolec JHJan Dušek
3131Netřebice CKMichal Goldfinger
3232Hrabice PTRadoslav Myslík
3333Slavošovice CBKuba Kohoutek
3434Vlkovice CBSilvie Gërvalla
3535Sedlatice JIMartin Běhounek
3636Kynice HBTomáš Francl
3737Ledenice CBLucie Koblasová
3838Únětice 1911 PJPetr Skala
3939Starý Jičín NJFilip Simper
4040Jaronice CBJosef Dráb
4141Brloh CKPavel Loucký
4242Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
4343Třebín -LipíCBKarel Lauseker
4444Rybova Lhota TALukáš Kouba
4545Žirovnice PEjakub
4646Kynice HBTomáš Francl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Dětkovice VYVeronika Malíková
88Holubov CKJan Goldfinger
99Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1010Nevcehle JIEliška Nikodýmová
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1414Dvorce TAKuba Kohoutek
1515Ledenice CBMatouš Janovský
1616Hlubyně PBDana Hrzalová
1719Chlum CKTereza Sagerová
1820Chotíkov PSMonča
1921Budišov TRŽaneta Slabá
2022Mydlovary CBSimona Fišerová
2130Bludov JaroniceSUJosef Dráb


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga