Lavičky 2021 - O putovní pohár SDH Lavičky

Liga: ŽL
Místo: Lavičky
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 20. 06. 2021 12:00
Kontakt:   Jan Hejl
Telefon:  732183257

Začátek rezervace: 04. 06. 2021 20:00
Konec rezervace: 20. 06. 2021 08:00
Začátek tipování:  04. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Tomáš Láznička

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lavicky-11712.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žďár nad Sázavou 2 ZRNatálie Pošvicová
22Jabloňov JuniořiZRLuboš Křehlík
33Heraltice TRJan Neuman
44Pohled HBJakub Vašíček
55Moravany PAHonza Louža
66Jemnice TRRadek Jenerál
77Petrovice BTRJakub Picmaus
88Jabloňov ZRLuboš Křehlík
99Sychotín ABKDavid Sedlák
1010Plumlov PVLuboš Kopřiva
1111Budeč JHMatěj Šmahel
1212Lavičky ZRTomáš Láznička
1313Čechtín TRMarek Vaněk
1414Sychotín BBKDavid Sedlák
1515Čikov TROndřej Lukeš
1616Krotějov SportTADavid Kozel
1717Sedlatice JILuboš Šťastný
1818Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1919Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
2020Sloup PZTomáš Fiala
2121Čechtín BTRMája Horká
2223Maršovice ZRRadim Bláha
2324Kamenice JILukáš Fiala
2425Krasonice JILukáš Pivonka
2526Meziříčko ZRPatrik Slabý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Meziříčí FňZRNatálie Kundelová
22Bohuňov SYHana Hašková
33Jabloňov ZRLuboš Křehlík
44Benetice TRViktorie Vidláková
55Olešná HBTereza Pešoutová
66Stařeč TRMarek Pokorný
77Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
88Nevcehle JIEliška Nikodýmová
910Senetářov BKLeona Vašíčková
1011Stará Říše ŽenyJIVeronika Kneblová
1112Netín AZROldřiška Šimanová
1213Budeč JHMichaela Černá
1314Výčapy TRHana Kučerová
1415Petrůvky TRMichaela Dvořáková
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Lomnička BOPetr Špaček
33Lavičky ZRŠimon Chalupa
44Zbraslav BOMartin Kabelka
55Čechtín BTRMája Horká
610Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Lavičky ZRŠimon Chalupa
33Netín ZROldřiška Šimanová
44Štěměchy TRStanda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,1216,3416,342019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,3316,3616,362014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,2616,472014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice CUO--16,492015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC--16,512013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,0816,5216,522017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR--16,552011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC--16,582015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,6016,3616,602014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nevcehle JI16,6016,4816,602018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice CUO16,5416,6316,632014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,6416,2316,642014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR16,3216,6416,642019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čikov TR16,5216,6516,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešná HB16,6916,6916,692017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI--16,692015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,742013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV--16,742013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pasohlávky BO16,5916,7716,772019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radostín nad Oslavou BZR16,3016,8016,802018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čikov TR16,2516,8116,812018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR--16,842013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Krasonice JI16,8416,4116,842017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lhotky Sport ZR16,2116,8716,872018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Plumlov PV16,7316,8816,882012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Olešná HB16,9419,7116,942018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Oponešice TR16,6016,9516,952018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olšovec PR--16,952013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnava TR16,6716,9616,962012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO16,7616,9616,962014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Olešná HB16,7216,9716,972019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Orlice UO16,9116,9816,982014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nevcehle JI--16,992011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lavičky ZR16,7817,0017,002018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Trnava TR17,0216,5717,022014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nevcehle JI17,0416,7517,042012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Hluboké TR--17,042011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jankov BN--17,052015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krasonice JI17,0616,8817,062018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Trnava TR17,0616,3017,062018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žernovník BK--17,072013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Petrovice TR--17,082011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Oponešice TR17,0816,7417,082017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sychotín BK16,8917,0917,092014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pasohlávky BO--17,092015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Výčapy TR--17,102011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sychotín BK--17,112011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky Sport ZR--17,112015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Libuň JC--17,132013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lavičky ZR17,1416,3717,142019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice BUO--17,152015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mladoňovice TR--17,162015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Benetice TR16,4117,1617,162012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sedlatice JI17,0117,1617,162017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Urbanov JI17,0717,1717,172012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radostín nad Oslavou BZR16,9717,1917,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Trnava TR--17,192013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chrášťany LT--17,202015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sedlatice JI--17,212011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kuřim BBO17,2417,0717,242018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Krokočín TR16,9117,2417,242014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Velké Hoštice OP--17,252013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Lhotky Sport ZR17,2616,9917,262017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Babice VS--17,282015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Prchalov NJ16,1217,2917,292014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Plumlov PV16,9917,3217,322018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dolní Němčice JH17,1817,3317,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bezděkov pod Třemšínem PB--17,332015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Únětice 1911 PJ--17,342011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Velké Hoštice OP16,6117,3517,352019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Oponešice TR--17,352015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Tatobity SM--17,352015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bříšťany JC--17,382013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Olšovec PR--17,382011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olešná HB--17,392011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Plumlov PV--17,412015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Krokočín TR--17,412013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Úherce PS--17,412011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Neplachovice OP17,2217,4117,412012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stará Říše JI--17,422011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pasohlávky BO17,1817,4217,422017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Míchov BK17,4316,6117,432019/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Horní Poříčí BK--17,452013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Olšovec PR17,1317,4517,452012/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Krasonice JI--17,462015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Čeperka PA--17,462011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Meziříčko ZR17,3017,4917,492017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Libuň JC17,5017,0217,502014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Petrovice TR17,5117,3017,512014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Hněvošice OP--17,512011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Starý Lískovec Sport BM--17,522015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bohdalín PE--17,542015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bašnice JC--17,562011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Oponešice TR17,5817,1917,582014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Žernovník BK17,5017,6017,602014/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mladoňovice TR16,8617,6117,612018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dolní Němčice JH--17,632011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žďár JH--17,632013/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Žernovník BK--17,642015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Urbanov JI--17,672011/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/23 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2012/07/29 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2013/08/31 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2013/09/01 Lavičky, Lavičky-pohárová soutěž
-
2014/07/27 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2015/07/19 Lavičky, O pohár Lavičky
EXČR
2017/06/25 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2018/06/10 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2020/06/07 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2021/06/20 Lavičky, O putovní pohár SDH Lavičky
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/07/17 Velké Meziříčí, O putovní pohár SDH Velké Meziříčí
ŽL
2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín
ŽL
2021/08/07 Meziříčko, O putovní pohár SDH Meziříčko
ŽL
2021/08/08 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár SDH Radostín nad Oslavou
ŽL
2021/08/21 Zbraslav, O putovní pohár SDH Zbraslav
ŽL
2021/09/11 Jabloňov, O putovní pohár SDH Jabloňov
ŽL
2021/09/12 Hamry nad Sázavou, O putovní pohár SDH Hamry nad Sázavou
ŽL
2021/09/18 Čikov, O putovní pohár SDH Čikov
ŽL
2021/09/19 Jasenice, O putovní pohár SDH Jasenice
ŽL
Kdy Kde Liga