Netín 2018 - 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku

Liga: ŽL
Místo: Netín
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Hans Kupka
Telefon:  728615781

Začátek rezervace: 11. 05. 2018 16:00
Konec rezervace: 27. 05. 2018 11:00
Začátek tipování:  11. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2018 00:00
Zadal: Jan Kupka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-netin-9447.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JILukáš Pivonka
22Žižkovo Pole CHBJakub Bačkovský
33Kynice HBTomáš Francl
44Čikov TROndřej Lukeš
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Lavičky ZRJan Hejl
77Lhotky Sport ZRMartin Kaman
88Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
99Loučany OLTomáš Hlavinka
1010Maršovice ZRJiri Mica
1111Pasohlávky BVJakub Sirbu
1212Sychotín ABKDavid Sedlák
1313Pavlov ExperimentZRPavel Černý
1414Trnava TRJakub Halouzka
1515Žernovník BKMiroslav Sokol
1616Žižkovo Pole BHBJaromír Joukl
1717Petrovice SKBKRoman Skoták
1818Kuřim BBOJara
1919Chrastavec SYJakub Šudoma
2020Olešná HBPavel Kos
2121Pohled HBJakub Vašíček
2222Bořitov BKFilip Páral
2323Benetice BTRPetr Krejčí
2424Sychotín BBKDavid Sedlák
2529Míchov BKMartin Koutný
2630Netín CirkusZROndřej Pešek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIKlára Pelejová
22Velké Meziříčí BZRStanda Kratochvíl
33Hodějice VYDenisa Kežlínková
44Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
55Pavlov ExperimentZREliška Drápelová
66Netín ZROndřej Pešek
77Lhotky Sport ZRMartin Kaman
88Bohuňov SYBarbora Svojanovská
99Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
Junioři
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stránecká Zhoř ZRLucie Hudečková
24Žďár nad Sázavou 2 ZRMarek Entlicher
35Milešín ZRJosef Lunda
47Dolní Loučky ZRZdenek Domes
58Radostín nad Oslavou ZRJakub Šimek
Juniorky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žďár nad Sázavou 2 ZRMarek Entlicher
23Bory ZRPavel Vávra
34Velké Meziříčí ZRStanda Kratochvíl
45Bohuňov SYBarbora Svojanovská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,9616,8516,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,6617,0117,012015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velké MeziříčíZR16,7917,1017,102018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR16,7417,4517,452013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohuňov SY17,4617,4017,462017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Krokočín TR17,6217,1517,622014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrůvky TR17,8217,4817,822014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Netín ZR17,8517,9017,902017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Velké MeziříčíZR17,4818,0318,032014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radostín nad Oslavou ZR17,8218,1318,132018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krokočín TR18,3418,4318,432013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lhotky Sport ZR18,3118,5818,582018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zbraslav BO18,5418,6318,632014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jasenice TR17,8018,7818,782013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim SportBO18,0318,8218,822015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI18,9018,3518,902017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lhotky Sport ZR18,5619,0619,062013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radostín nad Oslavou ZR19,0818,5219,082016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bohuňov SY18,7419,1319,132018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Velké MeziříčíZR16,7319,4119,412017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Pavlov ExperimentZR19,5118,5219,512016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heroltice BO19,6019,5019,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radostín nad Oslavou ZR19,6519,7219,722015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Netín ZR18,9719,7219,722018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lhotky ZR19,7818,7119,782014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Meziříčko ZR20,0920,1620,162015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Heroltice BO20,0720,3020,302014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Heroltice BO20,5320,5520,552013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heroltice BO20,1520,6520,652015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radostín nad Oslavou ZR19,6320,7720,772014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Netín ZR20,4921,1021,102013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pavlov ZR19,6321,1621,162015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pavlov ExperimentZR19,3521,2621,262014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bohuňov SY21,3620,9321,362015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velké Meziříčí BZR20,5821,4621,462014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jasenice TR20,9821,4621,462016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Velké Meziříčí DorostenkyZR21,5220,5121,522015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Heroltice BO21,5719,6021,572017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Olší BO19,5221,7321,732013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velké MeziříčíZR18,0421,7921,792016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krokočín TR18,0222,2122,212015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Velké Meziříčí DorostenkyZR21,4922,2422,242016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lhotky ZR22,4119,1622,412015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lhotky ZR19,2322,5022,502013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bohuňov SY19,2422,5622,562016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Meziříčko ZR20,8622,7322,732016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Pavlov ZR22,2923,0523,052017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Velké Meziříčí BZR22,9223,0523,052018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lhotky Sport ZR23,8923,6823,892015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Velké MeziříčíZR24,3123,5824,312015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Netín ZR25,8225,9325,932015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pavlov ExperimentZR18,4426,0326,032018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Netín ZR27,8126,1427,812016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Netín ZR28,2428,8528,852014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jasenice TR28,8626,9828,862017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Maršovice ZR23,3033,6933,692016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sychotín BK38,2537,3538,252014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lhotky Sport ZRNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olší BONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radostín nad Oslavou ZRNP28,59NP2017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Meziříčko TRNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/20 Netín, 3. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/06/02 Netín, Žďárská liga
ŽL
2014/06/01 Netín, Žďárská liga
ŽL
2015/05/31 Netín, O pohár
ŽL
2016/05/29 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2017/05/28 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/01 Jasenice, O pohár
ŽL
2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov
ŽL
2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár
ŽL
2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko
ŽL
2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou
ŽL
2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově
ŽL
2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou
ŽL
2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice
ŽL
Kdy Kde Liga