Liga: | Třebíčská okresní liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 12. 05. 2024 12:30 |
Kontakt: | Benda |
Telefon: | +420606653527 |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Roman Benda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | 16,01 | 15,83 | 16,01 | |
2. | Budeč | JH | 16,11 | 16,10 | 16,11 | |
3. | Čechtín | TR | 16,15 | 15,92 | 16,15 | |
4. | Heraltice | TR | 17,08 | 16,57 | 17,08 | |
5. | Krasonice | JI | 17,22 | 17,22 | 16,98 | |
5. | Bransouze | TR | 17,62 | 17,62 | 17,59 | |
7. | Pocoucov | TR | 17,79 | 17,63 | 17,79 | |
8. | Budíkovice | TR | 17,91 | 17,97 | 17,91 | |
9. | Dešná B | JH | 18,08 | 18,08 | 17,53 | |
10. | Trnava | TR | 18,19 | 16,94 | 18,19 | |
11. | Výčapy | TR | 18,21 | 17,73 | 18,21 | |
12. | Mikulovice | ZN | 18,80 | 16,91 | 18,80 | |
13. | Výčapy B | TR | 18,95 | 18,95 | 18,58 | |
14. | Hvězdoňovice | TR | 19,18 | 19,14 | 19,18 | |
14. | Újezd | ZN | 19,89 | 19,89 | 18,77 | |
16. | Litovany | TR | 20,06 | 17,34 | 20,06 | |
17. | Hrotovice | TR | 27,24 | 27,24 | 20,60 | |
18. | Příložany | TR | 28,70 | 18,08 | 28,70 | |
19. | Jemnice | TR | NP | NP | NP | |
19. | Černín | ZN | NP | 35,63 | 19,03 | |
19. | Otín | ZR | NP | NP | NP | |
19. | Police B | TR | NP | NP | NP | |
19. | Pasohlávky B | BO | NP | NP | NP | |
19. | Čechtín B | TR | NP | 17,24 | NP | |
19. | Hartvíkovice | TR | NP | NP | NP | |
19. | Blatnice | TR | NP | NP | NP | |
19. | Lavičky B | ZR | NP | NP | NP | |
19. | Lavičky | ZR | NP | NP | NP | |
19. | Čechtín C | TR | DSQ | 19,25 | 19,41 | |
19. | Maršovice | ZR | DSQ | 18,65 | 17,02 | |
19. | Vítonice | ZN | DSQ | 18,52 | 18,38 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budíkovice | TR | 17,25 | 17,25 | 15,71 | |
2. | Výčapy | TR | 17,50 | 17,50 | 16,85 | |
3. | Stařeč | TR | 17,86 | 17,86 | 16,33 | |
4. | Petrůvky | TR | 17,96 | 16,89 | 17,96 | |
5. | Bransouze | TR | 18,02 | 17,16 | 18,02 | |
5. | Krahulov | TR | 18,03 | 18,03 | 17,63 | |
7. | Krasonice | JI | 19,06 | 19,06 | 18,36 | |
8. | Svatoslav | TR | 21,48 | 18,78 | 21,48 | |
9. | Markvartice | TR | 39,42 | 39,42 | 39,23 | |
10. | Myslibořice | TR | 51,21 | 49,92 | 51,21 | |
11. | Stará Říše | JI | NP | NP | 15,53 |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipník A | TR | 19,61 | 19,04 | 19,61 | |
2. | Lipník B | TR | 20,20 | 20,20 | 18,95 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/UcAYTB6oqNI Kód: UcAYTB6oqNI |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/rXqQ2zwnsTE Kód: rXqQ2zwnsTE |
Soutěže pořadatele
Komentáře