Zhoř u Tábora 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chářovice A BN 16,75 16,69 16,75
2.  Žďár A JH 16,90 16,90 16,81
3.  Kamenice nad Lipou PE 17,01 17,01 16,59
4.  Zdislavice BN 17,03 17,03 16,36
5.  Drahňovice BN 17,12 16,87 17,12
6.  Bohdalín PE 17,35 17,35 16,88
7.  Chýnov TA 17,46 17,46 16,64
8.  Český Rudolec JH 17,52 17,52 17,26
9.  Stoklasná Lhota TA 17,54 17,37 17,54
10.  Řepeč TA 17,58 17,58 17,19
11.  Daměnice BN 17,88 17,88 16,88
12.  Jaronice Srubec A CB 17,89 17,89 17,39
13.  Zhoř u Tábora TA 18,03 18,03 17,73
14.  Jaronice Srubec B CB 18,29 18,29 17,81
15.  Slapy A TA 18,61 18,23 18,61
16.  Slapy B TA 18,70 18,70 18,50
17.  Drunče JH 18,74 18,74 18,46
18.  Želeč A TA 18,76 18,23 18,76
19.  Strmilov JH 18,87 17,99 18,87
20.  Ústrašice B TA 19,00 18,69 19,00
21.  Žirovnice PE 19,09 19,09 18,45
21.  Skrýchov u Malšic TA 19,09 19,01 19,09
23.  Obora TA 19,50 19,50 19,39
24.  Krátošice TA 19,87 19,87 19,19
25.  Dobronice u Chýnova TA 20,49 18,83 20,49
26.  - Krotějov Sport - 20,63 18,84 20,63
27.  Košice TA 21,47 21,47 19,16
28.  Kozmice TA 23,16 23,16 22,84
29.  Moraveč TA 25,82 22,47 25,82
30.  Tučapy A TA 32,42 32,42 31,72
31.  Zdešov JH NP NP NP
31.  Bezděčín TA NP NP NP
31.  Želeč B TA NP NP NP
31.  Božejovice TA NP NP NP
31.  Rybova Lhota TA NP NP NP
31.  Chotěmice TA NP NP NP
31.  Lomec KT NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,10 17,10 16,96
2.  Kamenice nad Lipou A PE 17,61 17,21 17,61
3.  Zhoř u Tábora TA 18,17 17,96 18,17
4.  Dvorce B TA 18,45 18,35 18,45
5.  Chotěmice TA 18,57 18,57 17,07
6.  Ústrašice TA 18,82 18,28 18,82
7.  Slapy TA 19,13 18,22 19,13
8.  Zdešov JH 19,40 18,04 19,40
9.  Lom TA 20,00 19,54 20,00
10.  Smrkov TA 20,26 18,90 20,26
11.  Malšice TA 25,17 25,17 23,94
12.  Chrbonín TA 26,53 26,53 24,83
13.  Nová Včelnice JH 27,78 27,78 26,97
14.  Želeč TA 27,89 25,23 27,89
15.  Krátošice TA 34,09 34,09 33,93
16.  Bezděčín TA 41,86 41,86 40,30
17.  Daměnice BN NP NP NP
17.  Zdislavice BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA16,3916,6716,672018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chotěmice TA17,0016,7517,002019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA17,1016,9617,102016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Louňovice pod Blaníkem B BN17,1516,3217,152015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA17,2116,7117,212015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chotěmice TA17,2417,0217,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bezděčín TA17,4017,3217,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Kamenice nad Lipou A PE17,2117,6117,612016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA17,6517,8417,842017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA18,0418,0218,042017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Slapy TA18,1717,6718,172019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zhoř u Tábora TA17,9618,1718,172016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chrbonín TA17,6518,2518,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Makov TA18,2318,3118,312015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH17,3718,3518,352018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dvorce B TA18,3518,4518,452016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zhoř u Tábora TA18,0018,5418,542015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotěmice TA18,5717,0718,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Daměnice BN18,1618,6118,612017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dvorce TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dvorce A TA18,7518,4518,752017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Ústrašice TA18,2818,8218,822016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH18,9518,6218,952019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lom TA19,0519,0019,052019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Ratměřice BN18,6919,1119,112019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Slapy TA18,2219,1319,132016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH18,1819,2219,222019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ústrašice TA19,2417,2919,242018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zhoř u Tábora TA19,2518,9919,252018/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ústrašice TA19,2919,2919,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Slapy - Muži

18,61https://youtu.be/NwjvZQSjMhc Tomáš Švec

Slapy - Muži

18,70https://youtu.be/dLDUXDMPnoo Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře