Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ve
1
Li
2
Ne
3
Či
4
Ho
5
Ja
6
He
7
Ra
8
Kr
9
Ka
10
Me
11
Lh
12
St
13
1. Lavičky 181 16,80ZR
17,62
17,75
17,08
17,32
17,71
17,00
17,05
17,58
17,24
18,00
18,66
18,48
16,80
2. Netín Cirkus 144 16,82ZR
17,89
17,49
16,82
17,28
17,95
17,40
16,84
NP
18,21
18,87
17,86
18,50
17,88
3. Čikov 131 16,71TR
17,98
NP
18,10
17,02
18,09
17,96
17,73
17,26
16,71
NP
16,91
18,76
NP
4. Stanoviště 120 17,02BO
18,00
NP
NP
17,02
18,78
17,41
17,58
17,21
NP
23,68
17,94
17,52
17,87
5. Radostín nad Oslavou B 115 17,10ZR
22,19
18,39
17,38
17,81
18,94
17,35
NP
17,10
18,12
18,00
NP
17,70
17,18
6. Krokočín 109 17,03TR
18,23
17,70
17,23
17,48
17,64
NP
NP
NP
18,02
17,54
17,03
NP
19,37
7. Kamenná 101 17,27TR
NP
17,98
-
17,48
-
17,27
17,89
17,68
17,28
18,09
25,22
17,95
17,33
8. Meziříčko 88 17,26ZR
NP
18,51
17,62
18,52
19,39
19,38
18,27
17,26
17,75
19,65
17,40
NP
17,33
9. Lhotky Sport 84 16,82ZR
19,11
17,72
-
17,38
-
NP
16,82
18,69
17,31
35,02
-
20,96
17,08
10. Benetice A 83 16,68TR
19,08
18,85
21,08
19,21
-
17,77
16,68
16,71
NP
19,25
17,37
NP
NP
11. Starý Lískovec Sport 69 17,27BM
18,11
17,31
NP
---
18,70
17,27
17,75
-
20,69
17,46
NP
12. Hluboké 60 17,22TR-
17,25
--
22,94
17,22
-
17,24
17,50
----
13. Vémyslice 57 18,05ZN
18,58
18,42
18,70
18,05
19,50
18,45
18,25
18,39
19,04
NP
NP
-
18,25
14. Horní Lhotice 49 18,62TR
19,24
22,10
MS
18,81
19,83
18,77
NP
18,82
18,90
20,22
18,62
20,07
18,83
15. Plumlov 37 16,78PV--
16,78
17,83
-------
18,02
-
-. Netín Supersport 37 17,72ZR
18,41
25,74
NP
NP
19,97
18,11
20,46
NP
-
NP
17,72
NP
22,16
17. Katov 34 17,96ZR
20,51
18,43
20,13
NP
19,01
NP
19,36
NP
17,96
NP
19,48
NP
-
18. Kuřim B 30 17,93BO
24,22
18,89
18,74
---
17,93
NP
18,74
20,25
-
NP
18,36
19. Maršovice 29 18,03ZR
NP
-
25,63
18,28
-
23,60
NP
26,21
NP
26,72
18,03
18,92
19,94
20. Sychotín A 20 16,95BK-
16,95
-----------
-. Pasohlávky 20 17,28BV-----------
17,28
-
22. Pavlov Experiment 18 18,07ZR
29,48
NP
19,09
-
20,98
--
18,07
21,63
-
28,09
-
19,19
23. Stará Říše 17 16,81JI
NP
-
16,81
----------
24. Míchov 11 17,58BK-
17,58
-----------
25. Jasenice 10 18,67TR
20,82
28,92
NP
19,79
-
19,75
NP
NP
18,67
NP
NP
NP
NP
26. Nevcehle 8 17,99JI--
17,99
----------
27. Žižkovo Pole 6 17,82HB-------
17,82
-----
-. Litava 6 18,10BO-
18,10
-----------
-. Dobřínsko 6 20,41ZN----
22,08
-----
20,41
--
30. Velké Meziříčí 5 19,12ZR
20,09
19,12
20,39
21,56
---------
31. Chrastavec 4 18,42SY-
18,42
-----------
-. Chlum 4 19,92CB----------
19,92
--
33. Kamenice 2 20,14JI--
20,14
----------
34. Hamry nad Sázavou 1 19,47ZR-------
19,47
-----
-. Řečice 1 26,24ZR------------
26,24
36. Sychotín B 0 19,29BK-
19,29
-----------
-. Nové Sady 0 19,75ZR
24,64
19,75
NP
----------
-. Benetice B 0 20,67TR--
20,67
20,73
---------
-. Radostín nad Oslavou Juniors 0 20,83ZR-------
20,83
-----
-. Litava B 0 21,99BO-
21,99
-----------
-. Dalečín 0 31,47ZR--
31,47
----------
-. Oponešice 0 NPTR
NP
--
NP
---------
-. Otín 0 NPZR
NP
-
NP
NP
---------
-. Lhotky 0 NPZR-----------
NP
-


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: